ایجاد زمینه میزبانی دروپال نوع

بلوک در دروپال 8 نمونه از پلاگین بلوک می باشد.
بدهید بلوک دروپال اسکن ماژول خود را برای هر کلاس که حاوی یک حاشیه نویسیBlock.

به عنوان مثال قطعه کد زیر استفاده می کند از حاشیه نویسیBlock همراه با خواص "شناسه" و "admin_label" به تعریف یک بلوک سفارشی.

ایجاد فایل SRC / پلاگین / بلوک / HelloBlock.php در اسکلت ماژول قبلا ایجاد و اضافه کردن کد زیر. شما خواهید، البته، نیاز به بازسازی کش.

ایجاد زمینه نوع دروپال میزبانی عیب یابی
   

برای اضافه کردن "سلام بلوک 'شما می توانید به ساختار بروید -> بلوک چیدمان (مدیر / ساختار / بلوک) و کلیک بر روی دکمه" محل بلوک، مرتبط با هر منطقه در دسترس.

با کلیک بر روی دکمه "محل بلوک برای هر منطقه با توجه به" محل بلوک "گفت و گو پاپ آپ ظاهر خواهد شد، با یک لیست از تمام بلوک در دسترس است. به سرعت پیدا کردن بلوک خود را، به سادگی به فیلتر بر اساس نام بلوک 'گزینه استفاده کنید و یا استفاده از موس اسکرول برای قرار "سلام بلوک. به این ترتیب شما می توانید هر تعداد از موارد از بلوک های سفارشی در هر نقطه را در سایت خود اضافه کنید.

عیب یابی

نام کلاس و نام فایل باید همان (HelloBlock کلاس و /src/Plugin/Block/HelloBlock.php) باشد. اگر نام کلاس متفاوت است، بلوک در لیست از بلوک های موجود ظاهر می شود، با این حال شما قادر نخواهد بود به آن اضافه کنید.

مطمئن باشید برای بررسی تمام مسیرهای و نام فایل. پی اچ پی خود را باید در دایرکتوری به درستی برچسب (/ SRC / پلاگین / بلوک /) باشد، در غیر این صورت آن خواهد شد توسط دروپال کشف نشده است.

 • اگر بلوک خود را نتواند به جای در یک منطقه بدون خطا بر روی صفحه نمایش و یا در دیده بان، بررسی PHP / آپاچی سیاهههای مربوط به خطا.
 • توجه: با استفاده از قالب ترکه با بلوک های سفارشی

  1. اضافه کردن یک قلاب _theme در فایل .module خود را. از عملکرد قالب دهی مانند block__ نام نیست. - این هر متغیر به قالب ترکه عبور نمی کند پایین. در عوض، شما ممکن است نام ماژول را به عنوان پیشوند استفاده کنید.
  2. استفاده از '#theme در آرایه رندر در روش ساخت و با تصویب متغیر در همان سطح به عنوان "#theme' - '#varname.

  مقالات مرتبط

  لینک های سریع میزبانی ماژول دروپالارسال شده توسط بنیامین ملانکون در 2010، 12 جولای - 23:57 ما معمولا می خواهند برخی از مردم به یک بلوک مناسب از لینک آنها به احتمال زیاد نیاز دارند، و این به افراد دیگر نشان نمی دهد. ما میتوانیم...
  درست میزبانی دروپال ابزاراجرای مقدمه از یک جستجوی موثر یکی از مهمترین کارهایی است که در حال توسعه است، اما آن را نیز یک کلید برای موفقیت بسیاری از وب سایت ها و برنامه های کاربردی. جستجوی سریع و ...
  جستجوی سفارشی دروپال بلوک میزبانیارسال شده توسط سوزان رزی در 26 ماه مه 2015 2015-05-26T14: 28: 40 + 00: 00 دروپال یک صفحه وب در مناطق مختلف، از جمله نوار کناری، بالا و پایین صفحه و هدر، که دارای بلوک برای یک صفحه نمایش های مختلف تقسیم ...
  سایت های چند میزبانی دروپالاگر شما در حال اجرا هستند بیش از یک سایت دروپال، شما می توانید مدیریت ساده و می توانید سایت خود را با استفاده از ویژگی چند سایت را ارتقا دهید. چند سایت شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن دروپال تنها ...
  Webfm میزبانی ماژول دروپالمن ایجاد یک آرشیو وب سایت است که اجازه خواهد داد که به کاربران برای آپلود انواع مختلف محتوا رسانه ها از جمله ویدئو، صدا، تصاویر، اسناد و متن است. من می خواهم به آن را برای کاربران به آسان ...