بهترین ربات های کلیپ برد چند منظوره برای میزبانی دروپال

هر روز میلیون ها نفر از Google جستجوی تصویر برای پیدا کردن عکس ها، محصولات، و مردم است. اگر شما در حال استفاده از دروپال، شانس شما در حال گرفتن هر یک از این ترافیک.

فایل robots.txt دروپال شامل یک اشتباه بزرگ است. بطرز شگفت انگیزی، اشتباه بوده است وجود دارد برای سال بوده است، و تعداد کمی از مردم به نظر می رسد در مورد آن مطمئن شوید.

نگاهی به این گزیده ای از پیش فرض دروپال فایل robots.txt. می تواند مشکل را تشخیص دهید؟

بهترین ربات های کلیپ برد چند منظوره برای دروپال میزبانی هر روز

به طور پیش فرض، هر تصویر شما را به سایت دروپال خود را آپلود می شود جایی در داخل "سایت های" دایرکتوری ذخیره می شود. و، به طور پیش فرض، دروپال است که مسدود کردن هر موتور جستجو از داخل به دنبال "سایت های" دایرکتوری خود را. به عبارت دیگر، تصاویر خود را در حال گرفتن نمایه نمی!

اگر شما یک سایت دروپال با تصاویر شما می خواهید دیگران را پیدا کردم، این یک مشکل جدی است. (این کار را با هفته گذشته به طور تصادفی کشف، زمانی که من متوجه هیچ یک از تصاویر بر روی فتوشاپ سایت متن اثر گرفتن نمایه شده توسط گوگل شد).

برای نشان دادن فقط چگونه مشترک این مشکل است، اجازه دهید یک نگاه سریع در وبلاگ خشک Buytaert است. خشک است، البته، خالق دروپال، اما او نیز یک عکاس بسیار خوب است. در واقع، خشک هزاران نفر از عکس ها را به وبلاگ خود آپلود کرده است، از جمله صدها عکس از DrupalCon و ده ها تن از نمودار روشنگری و نمودار. اما چگونه بسیاری از این تصاویر گوگل در واقع نمایه شده؟

فقط 13. متاسفانه، فایل robots.txt خشک شامل استاندارد "قائل نشدن: / سایت /" خط.

اگر خشک تحت تاثیر قرار است، شما احتمالا، بیش از حد. در حال اجرا یک سایت تجارت الکترونیک؟ کل خط تولید خود را می تواند از جستجوی تصویری Google گم شده است. یک وبلاگ عکاسی؟ یاهو و بینگ احتمالا نادیده گرفتن همه چیز به شما ارسال کنید.

اگر هیچ کس نمی تواند برای تصاویر خود را جستجو کنید، شما در حال چرخش به دور به معنای واقعی کلمه ترافیک. و نه فقط ترافیک جستجوی تصویر: با کیفیت بالا، تصاویر قابل نمایه سازی یک قابلیت های کلیدی هر سایت عالی رتبه. اگر تصاویر خود را نمایه سازی نیست، شما در حال ساخت یک اشتباه بزرگ در جستجوگرها.

حتی بدتر از آن، این مشکل نه تنها تصاویر را تحت تاثیر قرار. فایلهای PDF، فایل های فلش، اسناد متنی، و ارسال دیگر همه را به همان "سایت" پوشه ذخیره شوند. گوگل می داند که چگونه به صفحه اول این فایل، اما فایل robots.txt شما مانع سرد کاربران GoogleBot.

خوشبختانه، راه حل آسان است: فقط حذف "قائل نشدن: / سایت /" از فایل robots.txt خود را. فایل در دایرکتوری اصلی دروپال شما واقع شده است و می تواند با یک ویرایشگر متن استاندارد ویرایش شده است. گوگل باید انتخاب کنید تا تغییرات در عرض چند روز و شروع به نمایه سازی فایل های خود را مدت کوتاهی پس از.

رفع فایل robots.txt باید یک اولویت برای بعدی انتشار نقطه دروپال باشد. این یک مشکل عمده با یک راه حل ساده است. خوشبختانه، کسی در حال حاضر یک موضوع در Drupal.org ایجاد شده است. متاسفانه، آن را حل نشده برای بیش از یک سال بوده است. بیایید تغییر دهد.

بهترین ربات های کلیپ برد چند منظوره برای دروپال میزبانی این تصاویر دارای گوگل

به روز رسانی: ثابت برای دروپال 6 در 12th دسامبر منتشر شد. اگر شما در حال اجرا دروپال 6.20 یا بعد از (جمله دروپال 7)، این موضوع دیگر شما تاثیر می گذارد.

آیا شما این مقاله مفید است؟ من را بررسی کنید دروپال بررسی میزبانی.

ارسال شده توسط در 2010/8/30

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

میزبانی وب سایت های مختلف دروپالدلایل بسیاری که چرا یک مدیر سیستم و یا توسعه دهنده ممکن است انتخاب کنید برای میزبانی سایت های مختلف بر روی همان سرور در یک پیکربندی وردپرس وجود دارد. به عنوان مثال، چنین پیکربندی می تواند: ...
درست میزبانی دروپال ابزاراجرای مقدمه از یک جستجوی موثر یکی از مهمترین کارهایی است که در حال توسعه است، اما آن را نیز یک کلید برای موفقیت بسیاری از وب سایت ها و برنامه های کاربردی. جستجوی سریع و ...
نقشه سایت XML میزبانی موتورهای دروپالنقشه سایت چیست؟ نقشه سایت یک فایل که در آن شما می توانید صفحات وب سایت خود را به گوگل بگویید و دیگر موتورهای جستجو در مورد سازمان از محتوای سایت خود را لیست است. جستجو در وب موتور ...
سایت های چند میزبانی دروپالاگر شما در حال اجرا هستند بیش از یک سایت دروپال، شما می توانید مدیریت ساده و می توانید سایت خود را با استفاده از ویژگی چند سایت را ارتقا دهید. چند سایت شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن دروپال تنها ...
وجهی آپاچی جستجو میزبانی solr دروپالتوجه: تشکر ویژه اضافی برای داگ وان برای ارائه انگیزه در نهایت به این پست وبلاگ پست! در اوایل 2016، زمانی که API جستجو و ماژول Solr مربوط برای دروپال 8 در آلفا اولیه بودند ...