درست میزبانی دروپال ابزار

معرفی

یک پیاده سازی از یک جستجوی موثر یکی از مهمترین کارهایی است که در حال توسعه است، اما آن را نیز یک کلید برای موفقیت بسیاری از وب سایت ها و برنامه های کاربردی. جستجو و بازیابی نتایج مرتبط سریع بر کیفیت خدمات به مشتریان طوری که بازدید کننده می تواند موثر محتوای آنها به دنبال پیدا

سایت های ترافیک بالا و سایت های با مشکل جستجو نمایش داده شد ساختار در حال اجرا داخلی در برابر یک پایگاه داده می تواند عملکرد کلی تاثیر می گذارد. برای حل این مشکل و کاهش تعداد نمایش داده شد به پایگاه داده ما می توانیم قابلیت های استاندارد دروپال با استفاده از سیستم عامل های مختلف جستجو را گسترش دهد. همچنین، این راه حل مانند یک جستجو وجهی، فازی، یا معکوس ارائه قابلیت قابل انعطاف است.

ابزار درست دروپال میزبانی نتایج مرتبط را تحت تاثیر قرار

در این مقاله ما توضیح داده مفید ترین و آسان برای ادغام با موتورهای جستجو دروپال. به طور کلی، ما یک بررسی نقاط قوت و ضعف سیستم های مختلف بسته به نیاز پروژه.

در مرحله طراحی وب سایت ما نیاز به کشف کردن آنچه بازدید کنندگان سایت محتوا باید قادر به پیدا شود و پس از آن شکل از بهترین ابزار برای پیاده سازی آن بسته به نیاز ما است.

هسته جستجو

دروپال همراه با ساخته شده است در ماژول جستجو، که ممکن است به اندازه کافی برای وب سایت های کوچک و یا وب سایت با ساختار ساده است. اما آن را سفارشی سازی بسیار فراهم نیست (به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید برای نمایش انواع مختلف محصولات، بسته به نقش کاربر، و یا شما ممکن است بخواهید به شما معرفی چهریزه). این ماژول می تواند ضعیف در پر ترافیک و وب سایت های بزرگ به دلیل تمام نمایش داده شد در حال اجرا را از طریق یک پایگاه داده را انجام دهد. برای وب سایت های مقیاس بزرگ با بسیاری از مطالب، این گزینه طور بالقوه می تواند بخورید تا منابع سرور شما و کم کردن سرعت وب سایت.

جستجو API

برای پروژه های پیچیده تر ما یکی از ماژول قدرتمند ترین و ضروری برای دروپال - جستجو API. این مجموعه ابزارها برای ایجاد جستجو در سایت های دروپال است و این ماژول همچنین می توانید دیگر ابزار جستجو در سایت خود را در اختیار دارد. این پشتیبانی از خدمات مختلف جستجو های اضافی، مانند مجسمه ابوالهول یا Solr (یک لیست کامل از پروژه های پشتیبانی شده را می توان در اینجا یافت)، ادغام با ماژول نمایش ها و به خوبی درک می معماری محتوا دروپال است. نسخه دروپال 8 از ماژول همراه با بسیاری از تغییرات. در ابتدا، دروپال 7 دارای 2 ماژول برای یکپارچه سازی با Solr - یکی از محبوب ترین موتور جستجو: جستجو API و آپاچی Solr جستجو. در حال حاضر جستجو API تنها ماژول برای یکپارچه سازی با Solr در دروپال 8. همچنین، نسخه جدید از ماژول می آید با باطن جستجو خارج از جعبه که با استفاده از پایگاه داده دروپال خود را دارد. در این لحظه این ماژول با 7/8 هزاران وب سایت استفاده می شود، اما هنوز هم در مرحله بتا، پس از آن برخی از زمان به آن آزاد است.

میزبانی

ساده ترین و آسان ترین به نیازهای میزبانی وب راه حل پایگاه جستجو API است. همانطور که در صفحه ماژول گفت: "از این رو یک جایگزین ارزان و ساده برای پایانه (Backend) مانند Solr، اما همچنین می تواند یک گزینه عالی برای سایت های بزرگتر می شود اگر شما می دانید آنچه شما انجام. این ماژول برای راه حل جستجو ماژول جستجو API ساخته شده است. این برنامه یک جستجو بسیار قوی تر از دروپال هسته ارائه جستجو های خارج از جعبه و می تواند در هر وب سایت دروپال و میزبانی محیط زیست استفاده می شود.

جستجو سفارشی گوگل

یکی دیگر از گزینه خوبی برای یک وب سایت کوچک خزنده بر اساس موتورهای جستجو، برای مثال، جستجوی سفارشی گوگل است. این جستجو تعبیه شده است که بر روی شخص ثالث خزنده و sitemap.xml به داده های گوگل متکی به از طریق وب سایت خزیدن است. چندین مزیت استفاده از این موتور وجود دارد.

در ابتدا، شما لازم نیست برای ذخیره یک صفحه اول جستجو دلیل آن را از خدمات گوگل می آید. همچنین شما می توانید آن را با یک نقشه سایت XML برای کنترل بهتر روی محتوای ایندکس شده در اختیار دارد. در نهایت، فرایند جستجو تمایل به سریع متوجه می شود.

حرکت نزولی این روش این است که آن را کنترل فرایند جستجو را فراهم نمی کند، برای مثال، برای جستجوی نتایج: از شماره سفارش و یا چگونه نتایج نمایش داده شده و این رویکرد یک جستجوی وجهی و یا مبتنی بر زمینه ندارد.

معمولا نتایج جستجو در یک iframe یا صفحه دیگر به نظر می رسد، اما نسخه پرداخت شده از جستجوی سفارشی گوگل اجازه می دهد تا به شما برای توسعه رابط کاربری خود را برای نتایج جستجو.

خارجی بستر های نرم افزاری جستجو

یک موتور جستجو که در خارج از دروپال قابل اجرا بر روی وب سرور خود را یکی از پیشرفته ترین ابزار برای جستجو در سایت می باشد.

بیایید می گویند، اگر شما یک زن و شوهر هزار نفر از سوابق، آن است که ترسناک نیست. اگر شما یک زن و شوهر از صدها هزار یا میلیون ها پرونده، یک پرس و جو خروجی خواهد شد بسیاری از زمان می برد. ذخیره ساز همیشه یک وضعیت نجات دهد. در اینجا یک موتور جستجو می تواند خود را در تمام شکوه خود را نشان دهد.

از سوی دیگر، این موتورهای ممکن است دشوار برای استقرار اگر وب سایت شما بر روی استاندارد PHP مشترک / خروجی میزبانی میزبانی، برخی از آنها ممکن است شما نیاز به نصب کتابخانه های اضافی.

Solr - راه حل بر اساس Lucene - یکی از موتورهای جستجو معروف ترین، به طور قابل توجهی گسترش قابلیت های آن است. این سرور در سطح سازمانی جداگانه ای است که از یک وب سرویس جستجو فراهم می کند. استاندارد Solr پذیرد اسناد بیش از HTTP در فرمت XML و یک نتیجه را از طریق HTTP (XML، JSON و یا فرمت های دیگر) را برمی گرداند. به طور کامل پشتیبانی خوشه و تکرار در چندین سرور، پشتیبانی از جستجو وجهی و فیلتر کردن، دارای ابزار پیکربندی پیشرفته.

راه حل دیگر برای سرور جستجو ElasticSearch است. این، موتور جستجو توزیع REST بر است که توسط کتابخانه Lucene شده است. این ارائه می دهد ساخته شده است در JSON + HTTP API.

Solr است بیشتر در یک جستجو در متن گرا در حالی که Elasticsearch است که اغلب برای عملکرد بهتر در پرس و جو تحلیلی، فیلتر، و گروه بندی استفاده می شود. مقایسه آنها هر دو، Elasticsearch یک انتخاب بهتر برای برنامه های کاربردی که نیاز به نه تنها جستجو در متن، بلکه زمان جستجو سری پیچیده و واحدهای است.

هر دو موتور جستجو خوشه بندی و توزیع معماری پشتیبانی می کنند. Elasticsearch ساده به مقیاس است و آن را بسیار مفید وقتی که می آید به استفاده از موارد که در آن خوشه های بزرگ مورد نیاز است. این یک جزء ساخته شده است در به نام ذن که با استفاده از خود ساز و هماهنگی های داخلی خود را به دسته یک کشور خوشه ای است.

Solr پشتیبانی توزیع حالت استقرار SolrCloud، بستگی به آپاچی باغ وحش.

نتیجه

جمعبندی تمام موارد فوق، در این مقاله ما روش های متعددی برای سازماندهی یک جستجو در یک سایت دروپال پوشیده شده است.

برای وب سایت های کوچک ما می توانیم با استفاده از ساخته شده در جستجو دروپال و یا ترکیبی از جستجو API و جستجو در پایگاه داده، به ما فراهم می کند که با توابع بیشتری را.

به هر حال، خزنده موتور جستجو ممکن است یکی دیگر از راه حل خوب و ارزان است که می تواند یک بار سرور پایگاه داده را کاهش دهد.

برای وب سایت های با تعداد زیادی از محتوا و بازدیدکنندگان ما می توانیم یک پایانه (Backend) جستجو خارجی اجرا می کنند. اگر چه موتورهای جستجو ممکن است دشوار برای استقرار اگر وب سایت شما بر روی استاندارد PHP مشترک / خروجی میزبانی، این مشکل می تواند با میزبان وب خارجی حل شده است.

در میان جامعه دروپال Solr موتور جستجوی محبوب ترین است، آن را تا تعداد زیادی از ماژول های اضافی، برای مثال، برای یکپارچه سازی با بازرگانی یا Ubercart، ویژگی های تکمیل خودکار، جستجو جغرافیایی و دیگران است. بنابراین اگر شما به دنبال یک راه حل های کلید در دست، آپاچی Solr ممکن است یک چوی الکترونیکی خوب برای شما.

گزینه خوب دیگر ElasticSearch است، که اغلب در پرس و جو تحلیلی و گروه بندی با توجه به ویژگی های تجمع و نفوذ آن استفاده می شود. یک ماژول برای یکپارچه سازی با دروپال - اتصال elasticsearch - پشتیبانی از جستجو وجهی، ادغام با ویژگی های دیده بان، تکمیل خودکار و مکان است.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

وجهی آپاچی جستجو میزبانی solr دروپالتوجه: تشکر ویژه اضافی برای داگ وان برای ارائه انگیزه در نهایت به این پست وبلاگ پست! در اوایل 2016، زمانی که API جستجو و ماژول Solr مربوط برای دروپال 8 در آلفا اولیه بودند ...
دروپال میزبانی با SSLHTTPS یک پروتکل که برای رمز گذاری درخواست های HTTP و پاسخ آنها است. این تضمین می کند که اگر کسی قادر به سازش شبکه بین کامپیوتر شما و سرور شما درخواست شد ...
چرا استفاده از وردپرس بیش از میزبانی دروپالارسال شده توسط تام ابریق در تاریخ 6 اوت 2015 اگر شما در نقطه ای که شما می خواهم برای شروع یک وبلاگ، آیا آن را برای دلایل شخصی یا حرفه ای هستید، بهترین گزینه خود را به یک وب سایت خود به میزبانی است ...
کلمات کلیدی جستجوگرها میزبانی دروپالSEO مخفف کلمات "بهینه سازی موتورهای جستجو" یا "جستجو بهینه ساز موتور." تصمیم گیری برای استخدام جستجوگرها یک تصمیم بزرگ که به طور بالقوه می تواند به بهبود سایت شما و صرفه جویی در وقت است، اما شما همچنین می توانید ...
مورد در یک صفحه دروپال میزبانیمدیریت وب سایت میزبانی دروپال اجازه می دهد تا شما را به تمرکز در وب سایت خود و نه سرور شما. بدون نیاز به نگرانی در مورد شرایط و سرور دروپال پایه یا my.cnf را پیشرفته تنظیمات خروجی وجود دارد، ما ...