همه میزبانی ماژول های دروپال

2017 ژانویه 31

من این مجموعه با یک پست در مورد چه ویژگی های در هنگام انتخاب DIY دروپال راه حل های میزبانی ارزیابی خواهد شد آغاز شده بود. ما باید با ساده ترین و اولین راه حل همه آنها را، Aegir شروع می شود. اول، نامگذاری. Aegir خدای دریاها و اقیانوس ها در فرهنگ عامه اسکاندیناوی، بسیار شبیه وارونا در معبد هندو است. اگر دروپال با قطرات آب همراه است، آن را تنها حس به معاشرت بسیاری از سایت های دروپال با چیزی مربوط به دریا و یا اقیانوس بعد از همه! و Aegir مخفف درست است به این استعاره.

میزبانی

معماری Aegir

Aegir نظر خود سر از سایت دروپال است. به جای داشتن هسته ای و یک مجموعه ای از ماژول ها و تم های چک در، Aegir یک رویکرد مبتنی بر makefile در توصیه. مدل سابق به همان اندازه نیز کار می کند در Aegir، همانطور که خواهیم دید. یک makefile از Drush بیشتر شبیه به یک تصویر کلی از کد سایت دروپال شما است. این شامل نسخه از هر ماژول استفاده می شود، تمام تکه های اعمال شده به آنها، و دستورالعمل نصب و راه اندازی است. همه تنظیمات در ویژگی های ذخیره شده و Aegir به شدت در یک گردش کار ویژگی های مبتنی بر متکی است. این مجموعه ای از Makefile ها، ماژول ها و دستورالعمل ها به عنوان یک نمایش دروپال تنها برچسب. و این به منزله یک "پلت فرم"، در زبان ویژه Aegir. هر پلت فرم می توانید چند نمونه (یا سایت) در حال اجرا در Aegir دارند.

به عنوان مثال، این سایت را به عنوان "وبلاگ lakshminp" پلت فرم در Aegir مدل شده است. این از مجموعه ای از contrib را و سفارشی ماژول ها، تم ها و ویژگی با عنوان مشخصات تک دروپال تشکیل می دهند. این می تواند یک پروفایل سفارشی، و یا برخی مشخصات contrib را مانند Panopoly. وجود خواهد داشت سایت های مختلف در حال اجرا "وبلاگ lakshminp" پلت فرم، مانند سایت زندگی می کنند، یک نسخه چوب بست، نسخه توسعه تمدن که در آن من اضافه کردن ویژگی های جدید و یا رفع اشکال. هر کدام از این multisites خواهد بود با استفاده از کد پایه همین و به عنوان multisites دروپال مدل شده است.

اگر هر یک از وب سایت های خود را به عنوان منحصر به فرد به عنوان یک دانه برف، پس از آن شما باید به ایجاد یک پلت فرم Aegir برای هر سایت و اجرای یک نمونه از سایت در آن پلت فرم. به عنوان یک نتیجه، Aegir مناسب شما بهترین اگر شما سایت با قابلیت های مشابه / ویژگی های، به عنوان سربار اداری کمتر درگیر وجود دارد. اینجا جایی است که Aegir می درخشد. اگر شما با داشتن یک به روز رسانی امنیتی مهم در هسته ای و یا یک ماژول contrib را، شما باید برای ایجاد یک پلت فرم جدید با وصله ماژول مربوطه و به سادگی مهاجرت همه موارد سایت از پلت فرم قدیمی به یکی از جدید.

Aegir مبتنی بر 3 ستون، hostmaster میباشد، ارائه و از Drush. hostmaster میباشد مشخصات نصب دروپال 7 اجرا می شود که در ظاهر Aegir است. ارائه اساسا باطن از hostmaster میباشد و شامل مجموعه ای از دستورات از Drush مانند تایید سیستم عامل جدید، ایجاد نمونه های جدید، اضافه کردن سرورهای و غیره شرایط دیگر که شما اغلب که هنگام بحث در مورد Aegir، مانند Eldir به وجود دارد. تم پیش فرض از hostmaster میباشد (هوشمندانه به نام، به عنوان Eldir به بنده Aegir است) و میزبانی. مجموعه ای از ماژول های که قدرت مشخصات نصب و راه اندازی hostmaster میباشد. این جایی است که شما نیاز به وضع دست خود را بر روی اگر شما می خواهید به گسترش قابلیت های Aegir است.

همه موارد سایت ماژول های دروپال میزبانی از

نصب Aegir

بهترین انتخاب برای نصب Aegir است به استفاده از یک منبع باز اسکریپت پوسته استادانه درست شده ارائه شده توسط نایس Omega8. شما می توانید سعی کنید از نصب راه اندازی Aegir در حالی که خواندن این ارسال. من آن را در DigitalOcean تست شده (که لینک های وابسته BTW است) جعبه و تصاویر همراه از وجود دارد. این نباید در سایر ارائه دهندگان سرور مجازی خیلی متفاوت است. Omega8 توصیه با استفاده از یک سیستم دبیان 8 آن را نصب کنید، که شما می توانید این کار را در رابط DigitalOcean انجام دهید،

راه اندازی DNS DigitalOcean برای Aegir

من می خواهم پیشنهاد که شما استفاده از یک جعبه 10 $ به سعی کنید از راه اندازی. شما همیشه می توانید آن را در مقیاس تا بعد از آن (بسیار راحت است، که). اطمینان حاصل کنید که شما قادر به عنوان ریشه SSH به سیستم. بعد از این، شما باید برای دانلود و اجرای یک اسکریپت قبل از نصب،

این اسکریپت دیگری به نام مار بوا را نصب کنید. مار بوا مخفف باراکودا هشت پا و Aegir است. باراکودا سیستم پایه که به عنوان مثال اصلی وابستگی Aegir، سیستم عامل مربوط و پلت فرم hostmaster میباشد نصب خواهد شد. هشت پا نام داده شده به یک یا چند "ماهواره ای" موارد که در آن شما می توانید سیستم عامل نصب می شود. Aegir، چرا که، خوب، این سیستم توسط آن طراحی شده است. در اصل، حداقل راه اندازی BOA لخت خواهد از یک دستگاه، با باراکودا و هشت پا در حال اجرا در کنار Aegir تشکیل شده است.

مدل Aegir از یک سایت دروپال

ما را دیده ام چگونه Aegir دیدگاه سایت خود، به عنوان مثال به عنوان یک نمونه از یک پلت فرم Aegir. اولین گام در ایجاد یک سایت جدید و یا وارد سایت های موجود به Aegir در حال ایجاد یک پلت فرم خارج از آن. پلت فرم می تواند به عنوان پیچیده یک makefile از Drush. یا فقط کدهای از سایت های موجود شما. Aegir می توانید در هر دو، را، اما توصیه رویکرد سابق، برای 2 دلیل:

  • کدهای ما بدون چربی آن را به عنوان تنها حاوی ابرداده، نه کد خود را، به عنوان مثال نام ماژول، مکان (که در آن به آنها را دانلود یا git کلون آنها و غیره)، نسخه، تکه های دقیق به کار گرفته شوند. من دیده ام codebases دروپال رشد هیولا و گرفتن مقدار زیادی از زمان برای کلون کردن و راه اندازی. ساخت از Drush makefile در بر، به ویژه هنگامی که همراه با استراتژی های ذخیره اعمال کار می کند مانند یک افسون. علاوه بر این، نیز بدون تقلید از کد وجود دارد.
  • هیچ راهی یک هک یا QuickFix است می توانید به کد خود را نفوذ وجود دارد، به عنوان هر پچ کوچک به طور کامل در Makefile مستند شده است.

بنابراین، makefile در یا غیر آن، اولین گام خود را برای استخراج کدهای خود را در یک مسیر توصیه شده توسط Aegir و اجازه دهید Aegir بررسی این. هنگامی که این پلت فرم است که با موفقیت تایید، شما می توانید شروع به اضافه کردن سایت های که پلت فرم.

در حال اجرا به روز رسانی

سایت تجارت الکترونیک مشتری اوج می تواند یک پلت فرم، و سایت زندگی می کنند خود را، یک نمونه از این پلت فرم. بیایید فرض کنیم که شما باید 4 مشتریان دیگر با همان مجموعه از ویژگی های، شما می توانید یک نمونه برای هر یک از آنها بر روی پلت فرم اضافه کنید. حال اگر یک به روز رسانی امنیتی برای یکی از ماژول در این پلت فرم وجود دارد، شما ایجاد یک پلت فرم جدید با رفع برای آن ماژول، و مهاجرت تمام موارد از پلت فرم های قدیمی تر به یک جدیدتر.

Aegir می توانید دروپال 8 اجرا

Aegir به راحتی می توانید یک سایت دروپال 8 و بسیاری از محبوب دروپال 8 توزیع. ایده همان بودن، به عنوان مثال پلت فرم ایذه سایت و ایجاد نمونه های جدید از آن پلت فرم. برخی از محدودیت وجود دارد هر چند، در زمان نوشتن این، Aegir یک آهنگساز بر اساس دروپال 8 گردش کار، که است که IMO یک عمل اصلی در D8 هنوز پشتیبانی نمی کند. این باید شما را از استفاده از Aegir برای راه اندازی و مدیریت سایت های دروپال 8 را متوقف کند. شده اند وجود دارد همچنین تلاش برای اجرای دیگر چارچوب های پی اچ پی در Aegir با درجات مختلف موفقیت بوده است. این می تواند از ویژگی های قاتل در صورت اجرا.

نهایی

که یکی از اولین پیاده سازی و اولین از DIY دروپال میزبانی وب، Aegir یک پشته سعی و آزمایش است. Omega8 دارای پشتیبانی عالی و ارائه نمونه Aegir میزبانی. shoutout بزرگ به آنها برای یافتن منابع باز کردن قطعات زیادی از کسب و کار خود به جامعه.

نقاط قوت Aegir هستند سادگی آن و هم ترازی نزدیک خود را با تفاوت های ظریف دروپال، مانند وردپرس، از Drush، پروفیل نصب و راه اندازی و غیره این بهترین کار برای به روز رسانی در حال اجرا فله در سراسر سایت های. این نوع از گردش کار مناسب برای تعداد زیادی از وب سایت های با پروفایل های مشابه است. مثال: دانشگاه ها، سایت های سبک بروشوری.

هر چند آن را به خوبی عمل می کند برای یک بخش، پلت فرم و مدل از ویژگی های است مناسب برای همه سایت ها نیست. این نکته به ایجاد یکی دیگر از ابزار های بسیار جذاب در اکوسیستم DIY، که ما آن را در بعدی نگاه شده است.

از دست ندهید در آخرین پست من در مورد دروپال. اشتراک در زیر!

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

وجهی آپاچی جستجو میزبانی solr دروپالتوجه: تشکر ویژه اضافی برای داگ وان برای ارائه انگیزه در نهایت به این پست وبلاگ پست! در اوایل 2016، زمانی که API جستجو و ماژول Solr مربوط برای دروپال 8 در آلفا اولیه بودند ...
سایت های چند میزبانی دروپالاگر شما در حال اجرا هستند بیش از یک سایت دروپال، شما می توانید مدیریت ساده و می توانید سایت خود را با استفاده از ویژگی چند سایت را ارتقا دهید. چند سایت شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن دروپال تنها ...
میزبانی وب سایت های مختلف دروپالدلایل بسیاری که چرا یک مدیر سیستم و یا توسعه دهنده ممکن است انتخاب کنید برای میزبانی سایت های مختلف بر روی همان سرور در یک پیکربندی وردپرس وجود دارد. به عنوان مثال، چنین پیکربندی می تواند: ...
اس اس پارسر XML میزبانی دروپالدر زیر یک مقدمه کوتاه به آر اس اس است، چگونه کار می کنند، و چرا آنها استفاده می شود. خوراک RSS چیست؟ RSS (Really Simple Syndication می) فید یک راه برای شما به اجازه بازدید کنندگان خود را و ...
Miglior میزبانی دروپالدروپال چیست؟ دروپال یک محتوای منبع باز پلت فرم مدیریت است که می تواند دانلود و استفاده رایگان است. این یک گروه اصلی از فایل هایی که استاندارد در همه تاسیسات هستند شامل، ...