جستجوی سفارشی دروپال بلوک میزبانی

ارسال شده توسط سوزان رزی در 26 ماه مه 2015 2015-05-26T14: 28: 40 + 00: 00

دروپال یک صفحه وب در مناطق مختلف، از جمله نوار کناری، بالا و پایین صفحه و هدر، که دارای بلوک برای نمایش تصاویر مختلف را در جهت کامل تقسیم می کند. به طور پیش فرض، بلوک شامل سیستم به کمک، منوی اصلی، ورود کاربر، چه کسی آنلاین است، جستجو از، و غیره

اگر بلوک به طور پیش فرض دیگر نمی تواند ارضای نیازهای اساسی، ایجاد یک سفارشی برای شما است. دنبال این راهنمای در مورد چگونگی ایجاد بلوک های سفارشی در دروپال 7 و ایجاد بلوک های سفارشی از طریق داشبورد دروپال.

جستجوی سفارشی بلوک دروپال میزبانی لیست مناطق در نشان داده شده است

گام 1. ورود به دروپال با یک حساب کاربری خود و کلیک بر روی زبانه ساختار. لیستی از آیتم ها را برای دروپال ساختار سفارشی سازی، که در میان بلوک یک انتخاب شود در دسترس است. که اجازه می دهد شما را به تصمیم می گیرید چه در مناطق موجود ظاهر خواهد شد. بلوک کلیک کنید و وارد یک کشیدن رها کردن رابط برای مدیریت بلوک.

مرحله 2. "اضافه کردن بلوک" لینک کلیک کنید و در اینجا شما را به یک صفحه ویرایش بلوک جدید آمده است. عنوان بلوک را تایپ کنید و که نام این بلوک نشان داده شده است را به بازدید کنندگان است. توصیف این خلاصه بلوک جدید در بلوک باشرکت میدان است که در کشیدن نمایش داده رها کردن رابط شما فقط در حال حاضر بازدید کرده اید. این کمک می کند که شما یک بلوک را تشخیص در یک نگاه. بلوک بدن است که در آن کد HTML غیر را وارد کنید برای این بلوک و چیز دیگری به عنوان مورد نیاز است.

گام 3. حرکت به تنظیمات منطقه و تعیین آن به نمایش این بلوک به تازگی ایجاد شده در وب سایت خود را. گسترش فهرست کشویی انتخاب کنید و یک منطقه برای برگزاری این بلوک. از "نوار اول" است در این راهنما انتخاب شده است.

گام 4. حالت تنظیمات قابلیت شامل چهار گزینه برای سفارشی کردن صفحه نمایش از این بلوک. گزینه صفحه نیاز شما را به تصمیم گیری که در آن برای نشان دادن این بلوک جدید، خاص به یک صفحه. گزینه انواع محتوا تعیین می کند که نوع محتوا باید استفاده شود برای برگزاری این بلوک. گزینه نقش شامل سه نقش کاربر و اجازه می دهد تا شما را به یک تصمیم که می تواند این بلوک را مشاهده کنید. گزینه کاربر را قادر می سازد سفارشی سازی برای هر کاربر.

تصمیم گیری در مورد چگونگی نشان دادن بلوک برای صفحات خاص، انواع محتوای خاص و نقش خاص. و سپس، تنظیم اجازه کاربر به دلخواه دید از این بلوک. کلیک کنید "ذخیره بلوک" به تایید تمام تنظیمات.

مدیریت بلوک

پس از تمام بلوک های سفارشی ایجاد، کشف امکانات بیشتر از طریق بلوک اداره صفحه. برو به ساختار> بلوک و دسترسی به کشیدن رها کردن بلوک های رابط مدیریت. از لینک "نشان دادن مناطق بلوک (بارتیک)" شما تغییرمسیر به نمودار توزیع برای مناطق به عنوان تصویر زیر است. کمک می کند که شما نسبتا به خوبی می دانم که در آن هر منطقه است تا به عنوان نمایش تمام بلوک در موقعیت های مناسب.

جستجوی سفارشی بلوک دروپال میزبانی وب چگونه برای اضافه کردن و

اگر شما دور می آیند تا موقعیت بلوک خاص، شما مجاز به ایجاد برخی تغییرات در هر زمان بر روی بلوک های مدیریت صفحه. لیستی از مناطق نشان داده شده بر روی رابط و هر یک شامل هیچ یک و یا چند بلوک. شما می توانید با کشیدن و رها کردن بلوک های خاص به سادگی آنها را دوباره مرتب. اگر نیاز به اختصاص یک بلوک به منطقه دیگر، گسترش لیست کشویی در کنار این بلوک و هر منطقه به عنوان برنامه ریزی شده را انتخاب کنید. بلوک به طور خودکار به منطقه هدف قرار گرفتند.

به پایین به پایین این صفحه. منطقه غیر فعال شامل آرایه ای از بلوک های که بر روی صفحه وب نمایش داده نمی شود. گسترش لیست کشویی برای یک بلوک غیر فعال انتخاب کنید و یک منطقه برای برگزاری این بلوک. در حالی که اگر نیاز به غیر فعال کردن یک بلوک فعال، "هیچ کدام" از لیست کشویی انتخاب کنید. به هر حال، «پیکربندی" لینک شما تغییرمسیر به صفحه ویرایش برای یک بلوک.

  • چگونه به ایجاد یک صفحه سفارشی عمومی در دروپال 7
  • چگونه برای شروع یک وبلاگ دروپال از ابتدا؟
  • بهترین دروپال 7 تم - صفحه 10 حق بیمه دروپال 7 قالب برای ...
  • نحوه اضافه کردن و پیکربندی یک فرم تماس با در دروپال 7 وب سایت
  • آموزش مبتدی برای دروپال کدهای جاسازی ویدئو
  • صفحه 10 تم دروپال کسب و کار برای شرکت
این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

وجهی آپاچی جستجو میزبانی solr دروپالتوجه: تشکر ویژه اضافی برای داگ وان برای ارائه انگیزه در نهایت به این پست وبلاگ پست! در اوایل 2016، زمانی که API جستجو و ماژول Solr مربوط برای دروپال 8 در آلفا اولیه بودند ...
تیم میزبانی millwood دروپالمنحنی یادگیری آن بدنام است، اما تیم Millwood استدلال می کند که دروپال است که مهیب نیست، و نشان می دهد که چگونه می توانید از آن برای ساخت دانش هیئت مدیره کار نیاز استفاده کنید. توسعه وب عمومی و ...
انواع بلوک میزبانی دروپالسلام. من نیاز به یک کمک با دروپال 8 قالب، لطفا. من ایجاد یک بلوک سفارشی، من می توانم یک موضوع برای بلوک های سفارشی (به عنوان مثال) ایجاد کنید، اما من می توانم یک تم برای نوع بلوک های سفارشی ایجاد کنید ...
لینک های سریع میزبانی ماژول دروپالارسال شده توسط بنیامین ملانکون در 2010، 12 جولای - 23:57 ما معمولا می خواهند برخی از مردم به یک بلوک مناسب از لینک آنها به احتمال زیاد نیاز دارند، و این به افراد دیگر نشان نمی دهد. ما میتوانیم...
اضافه کردن صفحه جدید در میزبانی دروپالدر این آموزش قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه برای اضافه کردن یک صفحه جدید و یک تب منوی جدید با اشاره به صفحه به وبسایت خود را. به منظور انجام این کار: ورود به رابط کاربری بخش مدیریت دروپال خود را. با کلیک بر روی ...