صفحات جدولبندیشده میزبانی دروپال

برای اطمینان از تجربه خواندن بزرگ برای برخی از پست های وبلاگ طولانی و محتوای غنی، بسیاری از شما ممکن است انتخاب کنید برای اضافه کردن صفحه بندی برای آنها. اما در واقع، شما همچنین می توانید مطالب را به چند زبانه برای صفحه نمایش روشن خیلی بیشتر تقسیم می شوند. در ادامه، ما مراحل ساده از نحوه نمایش زبانه ها در صفحات وردپرس و پست های وبلاگ معرفی کرده اند.

با انجام این کار، شما می توانید مقدار زیادی از فضای روی صفحه نمایش شما با تقسیم بخش بزرگی از محتویات را نجات دهد. پس از آن، خوانندگان خود را می توانید تب ها متعدد بر روی پست یا صفحه خود را پیدا کنید. هنگامی که آنها هر برگه کلیک کنید، آنها می توانید مطالب جدید و متفاوت را بدون حرکت به دور از صفحه وب فعلی را بررسی کنید. علاوه بر این، بخش جدولبندیشده را می توان با انواع مختلف محتویات پر شده است. به عنوان مثال، شما می توانید مشترک پست های وبلاگ ها، فیلم ها و گالری های عکس اضافه کنید.

میزبانی

عنوان تحقیق، محتویات جدولبندیشده خیلی بیشتر احتمال دارد که در شرایط زیر استفاده می شود.

 • شکستن پست طولانی که چندین قسمت بسیار مهم و پاراگراف ها.
 • نمایش لیست کالا و یا کتابخانه رسانه ها که دسته های مختلف.
 • نمایشگاه محتویات برجسته شده است.

چگونه برای نمایش زبانه ها در وردپرس

مهم نیست که چه دلیل آن این است برای شما به نمایش زبانه ها در صفحات وردپرس و پست های وبلاگ، شما می توانید این افزونه وردپرس ارسال زبانهها برای رسیدن به هدف خود را با سهولت استفاده کنید. این ابزار اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن ساختار، به طور کامل پاسخگو و در نهایت تمیز محتویات سایت tabbed به پست های وردپرس و صفحات خود را، با استفاده از صفحه نمایش ویرایش خود را به طور مستقیم.

تعیین تنظیمات پلاگین عمومی

برای استفاده مناسب از زبانه ها، شما در مرحله اول نیاز به پایان تنظیمات اساسی ترین این پلاگین. در اینجا، شما باید تنظیمات> WP دکمه ارسال زبانهها را کلیک کنید.

در حال حاضر، شما می توانید از پوست و یا به سبک از زبانه ها در بین 4 گزینه به طور پیش فرض را انتخاب نمایید. اگر شما می خواهید، شما همچنین می توانید اثر محو شدن در منوهای تب فعال، فعال کردن صفحه نمایش از زبانه ها در آرشیو و شاخص، اجازه می دهد لینک های زیبا برای محتوای برگه را با استفاده از نماد "#"، فعال کردن کوکی ها برای آخرین تب فعال ، باز کردن لینک ها از Tabbed در یک پنجره جدید و نمایش عنوان ویژگی زمانی که مردم شناور موش در منوهای زبانه.

علاوه بر این، اگر زبانه بیش از حد بسیاری بر روی ناوبری، شما می توانید متن برای ناوبری قبلی و بعدی ناوبری تصمیم می گیرید. حتی، ما به شدت به شما توصیه برای فعال کردن ویژگی مجدد در کلیک. این می تواند تعداد بازدید از صفحه خود را تا حدی افزایش می دهد.

راه اندازی برخی از تنظیمات پیشرفته

اگر شما می خواهید، شما همچنین می توانید پایین حرکت می کند به راه اندازی برخی گزینه های پیشرفته. به عنوان مثال، شما می توانید جلوگیری از بارگذاری برخی از فایل های جاوا اسکریپت و CSS از این پلاگین به صورت پیش فرض در صفحات و پست خود را. علاوه بر این، شما می توانید با چک باکس سفارشی که اجازه می دهد تا شما را به صورت جداگانه بارگذاری منابع در صفحات انتخاب شده به نمایش گذاشت.

صفحات جدولبندیشده میزبانی دروپال ام وب تجربه شده است

علاوه بر این، صفحه نمایش از مطالب سایت tabbed نیاز به کوتاه برای رسیدن به. به طور پیش فرض، این افزونه را ارائه می دهد کوتاه منحصر به فرد برای شروع و پایان دادن به مجموعه ای خاص از زبانه. با این حال، اگر شما می خواهید، شما می توانید گزینه های پیش فرض برنامه نویسی با آنهایی که سفارشی جایگزین که شما می خواهید.

در اینجا، اگر شما تغییرات را برای این بخش، شما نیاز به کشف کردن که آیا شما در حال حاضر قبل از در سایر صفحات خود را با استفاده از همان کوتاه.

در نهایت، اگر شما دانش و مهارت های به اندازه کافی، شما همچنین می توانید برخی از سبک های سفارشی است که شما می خواهید به درخواست به عناصر تب خود را اضافه کنید.

اضافه کردن مطالب از Tabbed به پست یا صفحات خود

در حال حاضر، تمام تنظیمات در راه دوست دارید تعیین می شود، شما می توانید زبانه به نمایش گذاشتن محتویات وبلاگ جدولبندیشده اضافه کنید. برای این کار، شما نیاز به استفاده از ویرایشگر ویژوال پس از دسترسی به صفحه نمایش در حال ویرایش. در اینجا، شما می توانید یک ابزار جدید از نوار ابزار است که به نام وردپرس ارسال زبانهها را پیدا

پس از کلیک کردن که دکمه جدید، شما می توانید شروع به وارد کردن اولین برگه خود را. برای این کار، شما به سادگی نیاز به وارد کردن نام زبانه از پنجره، و سپس کلیک بر روی دکمه قرار دادن.

به این ترتیب، کوتاه پلاگین می تواند به طور خودکار وارد می شود.

در حال حاضر، شما می توانید محتوای بین این دو خط کد اضافه کنید. در اینجا، شما نیاز به توجه داشته باشید که محتوا می تواند پست وبلاگ طبیعی، ویدیو درج شده است، مقدار زیادی از تصاویر و بسیاری دیگر. شما میتوانید در مطالب مورد علاقه خود را آزادانه رها کنید. علاوه بر این، این افزونه به شرح تب به طور پیش فرض نمایش داده شود. با این حال، شما می توانید کلمات توصیفی آنها راه را تغییر دهید یا حتی پنهان کردن این کلمات را از صفحه تنظیمات افزونه.

پس از اتمام محتوای تب اول، در حال حاضر، شما می توانید آن زمان دکمه منحصر به فرد یک کلیک و اضافه کردن یکی دیگر. توجه داشته باشید که این افزونه به شما اجازه اضافه کردن به عنوان بسیاری از زبانه ها که ممکن است برای بهتر سازماندهی محتوای پست.

یا، هنگامی که شما در مرحله وارد کردن نام تب هستند، شما می توانید تمام برگه های خود را در یک زمان با کاما برای جدا را وارد کنید. به این ترتیب، شما می توانید چند محتویات جدولبندیشده بدون نیاز به کلیک کنید که دکمه بارها و بارها اضافه کنید.

در حال حاضر، به عنوان محتوای به پایان رسید، شما می توانید آن منتشر می شود. و صفحه نمایش جلویی می تواند چیزی شبیه به زیر.

 • چگونه به تغییر وردپرس ارسال سفارش
 • چگونه به ایجاد بلوک محتوا جهت استفاده مجدد در وردپرس
 • چگونه به نمایش می گذارد وردپرس محبوب پست ها با نمایش بیشتر
 • چگونه برای نمایش وردپرس نویسنده جعبه برای مطالب خود را ...
 • چگونگی اجرای وردپرس چند زبانه وب سایت برای خوانندگان جهانی
 • چگونه برای نمایش پست نمایش آمار در وردپرس
 • چگونه به ایجاد یک وردپرس سفارشی نوار
 • چگونه به اعتبار نویسنده های متعدد برای وردپرس پست

موسس - لوسی لیو من یک توسعه دهنده با تجربه وب، SEOer و نویسنده های فنی از 2003. من در بسیاری از شرکت های بین المللی با تکنولوژی بالا از جمله مایکروسافت و دریافت رمز عبور کار می کرد قبل از 2012. در حال حاضر من خود یک شرکت راه اندازی در سان فرانسیسکو، CA بوده است، با تمرکز بر توسعه وب سایت ها و وبلاگ ها برای ارائه نتایج استثنایی به خوانندگان جهانی با اعمال نفوذ قدرت از اینترنت می باشد. یافتن ما در + Google

ما کمیسیون از شرکت های میزبانی وب برای ارجاع و تبلیغات. با این حال، این به آن بررسی میزبانی وب بی طرفانه ما و بینش تاثیر نمی گذارد. ما هرگز اجازه پرداخت به قضاوت ما تاثیر می گذارند. ما همیشه سخت کار کنید و سعی کنید بهترین های ما برای کمک به مردم پیدا کردن بهترین مقرون به صرفه معاملات میزبانی وب در نرخ مقرون به صرفه.

HowsHost.com 2016

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

لیست صادرات صفحات وردپرس میزبانیوردپرس در حال حاضر پشتیبانی از وارد کردن داده ها در فرم از پست (مقالات) و بسیاری از جزئیات و یا ویژگی های پشتیبانی شده توسط پلت فرم چاپ و نشر محتوای. بسیاری از محتوای زیر ...
Miglior میزبانی ایتالیایی در مقابل جوملا دروپالمنابع خوب برای کمک به شما بهترین استفاده را از وبلاگ وردپرس خود را از آن می شود در مورد سفر خود، دستور العمل های خلاق خود را، اخبار جهان، و یا حتی زندگی همستر-حیوان خانگی چیز بزرگ خود را در مورد داشتن یک ...
ساده به اشتراک گذاری اجتماعی میزبانی دروپالتوضیحات نصب این افزونه رایگان برای فعال به اشتراک گذاری اجتماعی در سایت وردپرس خود و شروع به رانندگی ارجاع با کیفیت بالا به وب سایت خود را. این افزونه همچنین سازگار با وردپرس ...
چرا استفاده از وردپرس بیش از میزبانی دروپالارسال شده توسط تام ابریق در تاریخ 6 اوت 2015 اگر شما در نقطه ای که شما می خواهم برای شروع یک وبلاگ، آیا آن را برای دلایل شخصی یا حرفه ای هستید، بهترین گزینه خود را به یک وب سایت خود به میزبانی است ...
اضافه کردن صفحه جدید در میزبانی دروپالدر این آموزش قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه برای اضافه کردن یک صفحه جدید و یک تب منوی جدید با اشاره به صفحه به وبسایت خود را. به منظور انجام این کار: ورود به رابط کاربری بخش مدیریت دروپال خود را. با کلیک بر روی ...