Webfm میزبانی ماژول دروپال

من ایجاد یک آرشیو وب سایت است که اجازه خواهد داد که به کاربران برای آپلود انواع مختلف محتوا رسانه ها از جمله ویدئو، صدا، تصاویر، اسناد و متن است. من می خواهم به آن را آسان برای کاربران برای آپلود محتوای رسانه را به سایت.

آیا بهتر است به آپلود به طور مستقیم به وب سایت میزبانی وب خود و یا به استفاده از یک ویدئو شخص ثالث و صوتی میزبانی مانند یوتیوب و SoundCloud؟

در هر صورت چگونه می توانید آن ساخته شده به آسانی به عنوان امکان را برای کاربر به آپلود محتوای رسانه؟

Webfm دروپال ماژول hosting این ماژول می افزاید

دسامبر 18 '14 خواسته در 13:26

یک مجموعه مدیریت رسانه ای است که با عنوان بسیاری از شخص ثالث ارائه دهندگان خدمات میزبانی که ممکن است ادغام. این بدان معنی است که کار کمتری برای شما، پیچیدگی کمتر و پهنای باند کمتر بر روی سرور خود که برای آن شما مجبور به پرداخت.

خوب مجموعه را شامل، اما نه محدود به:

تاول زده راه محبوب و قابل انعطاف که مسئولیت رسیدگی به رسانه ها در دروپال است.

تاول زده می توانید تصاویر، ویدئو، صدا، سخنان و حتی فایل های فلش را اداره کند. تاول زده با یوتیوب، Vimeo، Soundcloud و دیگر بسیاری از ارائه دهندگان دیگر کار می کند.

ماژول رسانه فراهم می کند چارچوب توسعه برای مدیریت فایل ها و دارایی های چند رسانه ای، صرف نظر از اینکه آنها در سایت خود را و یا یک سایت 3 حزب میزبانی - آن است که معمولا به عنوان "مرورگر فایل به اینترنت یاد می شود.

برای یک راه حل پایان رسانه مقابل شما می توانید در MediaFront نگاه

ماژول MediaFront یک راه حل پایان رسانه جلو برای دروپال است. این استخدام رابط دولت خلاقانه و شهودی که اجازه می دهد تا مدیر وب سایت به طور کامل سفارشی جلو تجربه رسانه های پایان را برای کاربران خود بدون نوشتن کد.

شما می توانید ماژول filedepot سعی کنید

ماژول filedepot ویژه ماژول مدیریت اسناد کامل است که دارای یک اسناد گوگل احساس. این برآورده نیاز به یک ماژول مدیریت فایل یکپارچه حمایت از نقش و امنیتی مبتنی بر کاربر است. اسناد را می توان در خارج از دایرکتوری های عمومی دروپال را نجات داد برای حفاظت از اسناد برای دسترسی امن و توزیع.

پاسخ دسامبر 18 '14 در 13:43

با تشکر، من نگاهی به آن داشته باشد. آیا این شامل یک دستگاه پخش رسانه؟ - ویلیام MORTADA دسامبر 18 '14 در 13:59

برخی از ماژول های بیشتر هنوز در هر یک از پاسخ های قبلی ذکر نشده است.

نگاهی کنترل (D6 و D7)

در اینجا یک نقل قول در مورد ماژول کنترل را (از صفحه پروژه آن) است:

مجموعه ای از مجموعه ای از ماژول برای دروپال برای مدیریت کارهای مختلف اداری به ویژه به فایل سیستم مربوط است. شروع با نسخه 2.0، ماژول شده است را به یک هسته refactored است / افزودنی در معماری، که در آن یک take_control ماژول هسته فراهم می کند روال و تنظیمات مشترک، در حالی که بخش عمده ای از تعامل با کاربر جلویی می آید از افزودنی ماژول (مرورگر فایل مثال و غیره ).

دروپال ماژول Webfm میزبانی درون خطی ویرایش فایل متنی

در حال حاضر، 2 ماژول افزودنی وجود دارد:

مرورگر فایل. کامل مدیریت فایل مرورگر / فایل برای دروپال. اجازه می دهد تا شما را به مدیریت خود را دروپال فایل سیستم طور مستقیم از طریق دروپال بدون نیاز FTP یا وب سایت میزبانی دسترسی به کنترل پنل خود را.

ویرایش سریع. بخشنامه Drupal_Security_Do_Not_Remove_See_SA_2006_006 در فایل .htaccess دروپال فایل سیستم ریشه است که به طور موثر مانع نوشتن دسترسی به پوشه فایل سیستم خارج دروپال: بسیاری از مدیران دروپال توسط مشکل. این ماژول اجازه می دهد تا شما را به کنترل از پوشه فایل سیستم را بوسیله مجوز های تنظیم بر روی آن از دروپال. علاوه بر این، شما می توانید اجازه سفارشی مشخص / حذف هر دایرکتوری / فایل متعلق به دروپال با استفاده از این ماژول.

سند (D6 و D7)

ماژول سند یک سیستم مدیریت اسناد برای دروپال است. در اینجا یک نقل قول در مورد آن (از صفحه پروژه آن) است:

 • سازگاری کامل با سیستم گره دروپال. این ماژول می افزاید: یک نوع گره های سفارشی، سند. هر سند به شما ایجاد یک گره دروپال است، و از این رو لذت می برد تمام ویژگی های موجود به یک گره.
 • پشتیبانی برای تجدید نظر در سند / نسخه - این ماژول اجازه می دهد تا به شما برای حفظ نسخه های متعدد / تجدید نظر از همان سند.
 • نمایش ها 2 ادغام - زمینه های سفارشی اضافه شده توسط ماژول به نوع گره سند در نمایش در دسترس هستند، به علاوه این ماژول فراهم می کند برخی مفید خارج از جعبه نمایش ها.
 • پشتیبانی قالب دهی
 • جستجو - اسناد بودن گره به طور کامل توسط سیستم جستجو دروپال قابل نمایه سازی می باشد. علاوه بر این، ماژول جستجوی سفارشی خود را برای اسناد فراهم می کند.
 • زن و شوهر از بلوک برای جستجو در فایل ها است که می تواند انعطاف پذیری در طرح تم خود را قرار داده در دسترس هستند.

مدیریت فایل elFinder (D7)

ماژول elFinder ادغام با elFinder. که یک مدیر فایل AJAX منبع باز است. در اینجا یک نقل قول در مورد آن (از صفحه پروژه آن) است:

 • مجتمع شده با WYSIWYG API سردبیران قادر: CKEditor های fckeditor، tinymce، BUEditor (D6)، jWYSIWYG (D6)، YUI، WYMeditor.
 • آپلود فایل های چندگانه.
 • کپی کردن فایل / در حال حرکت با کشیدن رها کردن پشتیبانی.
 • فایل سریع و تغییر نام دایرکتوری.
 • تغییر اندازه تصویر.
 • سبد، پیش نمایش.
 • منوی زمینه با عملیات فایل / دایرکتوری عمومی است.
 • ویرایش فایل متن درون خطی.
 • علاقه مندی ها دایرکتوری.
 • تاریخ انتخاب راهنمای.
 • کار با آرشیو.
 • توصیف فایل.

CMIS API (D7)

هدف از این ماژول API CMIS به ارائه یک API عمومی برای یکپارچه سازی با سیستم های CMIS سازگار شرکت نوع سیستم مدیریت محتوا (ECM).

چند ماژول های بیشتری که ممکن است مانند یک مناسب ممکن نگاه کنید، هر چند که آنها، به طور کلی، درک و نه حشره دار / unstaled، و یا تنها حمایت های قدیمی (D6) دروپال آزاد تا کنون است. در زیر جزئیات بیشتری در مورد این ماژول می باشد.

مرورگر رسانه ها به علاوه (D7، هر چند فقط یک نسخه بتا)

همچنین مرورگر رسانه ها به علاوه ماژول است که یک ماژول افزایش برای ماژول رسانه ها، با اضافات مانند وجود دارد:

 • اضافه کردن تگ به رسانه هنگام آپلود.
 • رسانه جستجو.
 • طبقه بندی سلسله مراتبی سازمان به عنوان مثال، "پوشه".
 • معکوس طبقه بندی پوشه به فایل سیستم "
 • کشیدن قطره به انتقال فایل ها بین پوشه ها.
 • انتخاب چند فایل.
 • عملیات فله بر روی فایل های.
 • رسانه Basked دانلود کردن چندین فایل در یک بار.

دارایی (D7، هر چند فقط یک نسخه بتا)

در اینجا یک نقل قول در مورد ماژول دارایی (از صفحه پروژه آن) است:

پیشنهاد یک روش جدید برای مدیریت رسانه در دروپال، حل و فصل مشکل طولانی مدت از فایل های قابل استفاده مجدد در رسانه ها (تصاویر، فیلم ها، اسناد، و غیره) که به مشکل محتوای رسانه های قابل استفاده مجدد تکامل یافته (عکس / فیلم / اسناد / و غیره با متصل محتوا مانند توضیحات / مجوز / و غیره).

ماژول دارایی نهاد جدید به نام رسانه دارایی و مجموعه ای از رسانه ها دارایی مثال ارائه می کند (تصویر، ویدئو، صدا، سند، گالری عکس، رایگان HTML)، که می تواند به صورت اختیاری را فعال کنید.

مدیر وب سایت فایل (D6)

به گزارش وب مدیریت فایل ماژول فقط برای D6. و WebFM مسئله برای دروپال 7 است وضعیت بسته (آیا حل نمی کند). اما همچنین یک بحث جاری در مورد یک بازنویسی زمین تا از WebFM وجود دارد.

مقالات مرتبط

دروپال میزبانی با SSLHTTPS یک پروتکل که برای رمز گذاری درخواست های HTTP و پاسخ آنها است. این تضمین می کند که اگر کسی قادر به سازش شبکه بین کامپیوتر شما و سرور شما درخواست شد ...
وجهی آپاچی جستجو میزبانی solr دروپالتوجه: تشکر ویژه اضافی برای داگ وان برای ارائه انگیزه در نهایت به این پست وبلاگ پست! در اوایل 2016، زمانی که API جستجو و ماژول Solr مربوط برای دروپال 8 در آلفا اولیه بودند ...
میزبانی وب سایت های مختلف دروپالدلایل بسیاری که چرا یک مدیر سیستم و یا توسعه دهنده ممکن است انتخاب کنید برای میزبانی سایت های مختلف بر روی همان سرور در یک پیکربندی وردپرس وجود دارد. به عنوان مثال، چنین پیکربندی می تواند: ...
سایت های چند میزبانی دروپالاگر شما در حال اجرا هستند بیش از یک سایت دروپال، شما می توانید مدیریت ساده و می توانید سایت خود را با استفاده از ویژگی چند سایت را ارتقا دهید. چند سایت شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن دروپال تنها ...
مرغ سرخ میزبانی دروپالRedHen یک CRM دروپال بومی در ابتدا برای نیازهای غیر انتفاعی رایج طراحی شده، اما ساخته شده برای انعطاف پذیری است. این قابلیت CRM کلاسیک برای مدیریت اطلاعات در مورد تماس، سازمان ها، ...