انجمن وانیل در مقابل میزبانی اصلی

نوشته اصلی توسط PeterDanHost نوشته شده

برو برای وانیلی. عالیه. آسان به روز رسانی و بسیاری آسان برای سفارشی برای مطابقت با موضوع سایت شما. اگر شما به دنبال یک نرم افزار انجمن که رایگان است، من می خواهم phpBB و نشان می دهد. جامعه خود بزرگ است و شما راه حل برای هر چیزی فقط با در Google دریافت کنید.

هزینه یک عامل نیست. با اصلی از V 1 اما آخرین به روز رسانی وجود ندارد بسیاری از ماژول های انجام تنظیمات پیچیده خود را به طوری دنبال جایگزین. PHPBB خوب است اما به دنبال چیزی بیشتر تجاری است.

وانیلی انجمن در مقابل اصلی میزبانی ProlimeHost - سرور اختصاصی

پس از آن باید وانیلی را امتحان کنید. این آسان برای مدیریت و نه تنها که پس از آن حتی پشتیبانی پی اچ پی 7 که در آن اصلی هنوز با نسخه های پی اچ پی قدیمی گیر کرده است.

من سعی کردم هرگز وانیلی، اما اگر من به شروع یک انجمن دیگر، من فکر می کنم من می خواهم به انجمن های فارس پاتوق دوباره تکیه، اما تنها پس از چک کردن نسخه های فعلی از وانیل و دیگران است.

█ ProlimeHost - سرور سرور اختصاصی سرور مجازی KVM SSD
█ سه مکان مرکز داده: لس آنجلس، دنور سنگاپور
█ سوپر سخت افزار | پهنای باند چندگانه | 24/7 در مهندسین سایت

وانیلی بسیار خوب و آسان برای کار با است. همانطور که برای اصلی، آن را مستقیما سراشیبی رفت با نسخه های 4.x و شروع؛ سری 3.x بزرگ بود.

من دیده ام بسیاری از انجمن های فارس پاتوق انجمن تخم ریزی، و آن را بسیار لذت بخش را به عنوان کاربر نهایی استفاده، اگر چه من آن را به عنوان یک مدیر استفاده می شود هرگز، آن را هنوز یک گزینه با توجه به ارزش.

لیست سیاه مانیتور - آیا هر یک از IPS یا دامنه خود را در لیست سیاه؟ یافتن پست های قبل از آن می شود به شما و یا مشتریان شما تاثیر می گذارد.

آپ تایم مانیتور - چگونه مهم آپ تایم برای شما و یا کسب و کار شما است؟ حق دور می دانم اگر وب سایت یا خدمات خود را تا کنون به پایین.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

انجمن رایگان میزبانی وب هاستینگ نال شدهنال شده اصلی است یک نسخه متفاوت از اصلی انجمن نرم افزار نیست. نال شده اصلی یک نسخه از نرم افزار را که هک شده برای حذف اطلاعات قانونی است. نال شده ...
پی اچ پی اعضا میزبانی اصلی# 1 رایگان، منبع باز بولتن هیئت مدیره و phpBB یک تخت انجمن راه حل نرم افزاری تابلو اعلانات رایگان است که می توان برای اقامت در تماس با یک گروه از مردم و یا می توانید خود را قدرت است ...
تازهی مقابل phpBB و در مقابل میزبانی اصلیPHPBB مقابل تازهی در مقابل PunBB در مقابل اصلی فقط تعجب افکار. PHPBB مدرسه -ole .... شده است با استفاده از آن را برای سال و خاموش، آن را در 2 یا 3 سال استفاده نمی شود. همیشه به نظر می رسد هک میشود. معمولا یک ...
انجمن رایگان میزبانی وب میزبانی اصلیمیزبانی انجمن نه تنها در مورد سرور است. در URLJet آن در مورد افرادی که واقعا درک انجمن ها و نیازهای منحصر به فرد خود سرور و الزامات است. ما می دانیم که هر جنبه ای از عملکرد اصلی ...
کش لایت اسپید میزبانی اصلیهر صاحب انجمن می خواهد بسیاری از پست اما تعداد بالا ارسال و ترافیک می توانید یک انجمن بزرگ به خزیدن در ساعات اوج به ارمغان بیاورد. که کاهش هزینههای قابل توجهی در SSD کمک کرده است اما ذخیره خوب ...