بهترین انجمن phpBB و میزبانی رایگان

در phpBB چیست؟

بسیاری از وب سایت ها در اطراف بحث و تبادل نظر ساخته شده است، و phpBB یکی از رایج ترین و به طور کامل برجسته برنامه های کاربردی انجمن در وب است. این منبع آزاد و باز است، بنابراین بسیاری از شرکت های میزبانی وب سایت آن را به عنوان یک برنامه ی نصب 1-با کلیک بر روی بسته های میزبانی وب خود را. در phpBB اندازه کافی سبک وزن به حساب میزبانی مشترک استفاده می شود، در حالی که انجمن بسیار شلوغ حکم یک سرور خصوصی مجازی (VPS) و یا سرور اختصاصی.

میزبانی

تاریخچه نسخه

در phpBB یک راه حل کهنه است که تأمین انرژی بحث برای بیش از یک دهه است. سه نسخه اصلی در phpBB شده اند وجود دارد، اگر چه تنها دو در استفاده گسترده بوده است:

 • اصلی phpBB و در جولای سال 2000 با V1 رسمی زیر را در دسامبر آزاد شد.
 • PHPBB2 از فوریه سال 2001 به عنوان یک بازنویسی کامل از اصل توسعه داده شد. آن را به اجرا در نسخه های پی اچ پی 3.0 و 4.0 نوشته شده است. PHPBB2 طریق به 2009 حمایت می شد.
 • phpBB3 خوش مارس 2007 با اولین نسخه رسمی زیر را در دسامبر پرده برداری شد. آن را برای پی اچ پی نسخه 5 نوشته شده است و ارائه می دهد فرم ثبت نام بهتر، اطلاعیه ارتقاء خودکار و دیگر ویژگی های تجدید نظر شده.

با وجود اینکه از تاریخ، PHPBB2 است که هنوز یک انتخاب محبوب برای بسیاری از انجمن وب سایت. کاربران در پیدا کردن آن را آسان تر برای مدیریت، و هنوز هم دارای یک جامعه کاربری بسیار پر جنب و جوش است که همچنان به توسعه و به روز رسانی پلاگین برای آن است. اگر شما با شروع طور کامل از ابتدا، phpBB و 3 ارائه می دهد امنیت بهتر و رابط دولت مدرن تر.

چرا در phpBB؟

از آنجایی که وب تکامل یافته است، صاحبان وب سایت باید گزینه های بسیاری برای تشویق بحث. عنوان وبلاگ ها و محبوب تبدیل شده اند، نظرات تقریبا استاندارد هستند، و بسیاری از سایت های رسانه های اجتماعی ترکیب اظهار نظر است. هیئت مدیره بولتن فروتن از پیش وجود داشته است بسیاری از این ویژگی، و phpBB از سال 2000 تکامل یافته برای خدمت به میلیون ها کاربر در سراسر جهان.

در phpBB برخی از ویژگی های دیگر که آن را یک انتخاب محبوب (بسیاری از این phpBB3 خوش تنها) را:

 • این نرم افزار با استفاده از یک سیستم قالب برای کنترل طراحی؛ قالب می تواند شامل تصاویر، رنگ ها و طرح بندی.
 • بسته های زبان کمک به ترجمه و بومی سازی در phpBB؛ ده ها تن در دسترس وجود دارد.
 • قابلیت انجمن را می توان با استفاده از پلاگین ها، شناخته شده به عنوان تغییرات (مدها) افزایش یافته است. صدها نفر از مدها ذکر شده در مخزن رسمی وجود دارد.
 • آخرین نسخه پشتیبانی از HTML5 و ارائه می دهد طرح بندی پاسخگو برای قابلیت استفاده بهتر در تلفن همراه.
 • این ریز دانه کنترل عنکبوت موتور جستجو، به شما اجازه مدیریت دید و محدود عنکبوت از صفحات نمایه سازی شما نمی خواهید آنها را برای دیدن.
 • کاربران می توانند در Gravatars بکشد، علامت دوستان، ارسال پیام خصوصی و پیوستن به گروه.
 • رایگان است.
 • این آسان است به نصب و به عنوان بخشی از Softaculous را توزیع شده است.
 • این منبع باز است.
 • در PHPBB2، نصب مدها یک فرایند دست و پا گیر است که تعداد زیادی از ویرایش دستی درگیر بود. حال حاضر، با phpBB3 خوش، روند مدها نصب کاملا خودکار، که آن را به مراتب آسان تر برای یک فرد غیر فنی برای کار با است.
بهترین انجمن phpBB و میزبانی رایگان ساخته شده برخی از وب سایت

مشکلات امنیتی

نگرانی در مورد امنیت ساخته اند برخی از صاحبان وب سایت با ملاحظه استفاده از phpBB و. منبع اصلی به مشکلاتی که حملات تزریق اسکریپت در مقیاس گسترده ای که بیش از یک دهه پیش رخ داده بود، اما که آلوده شهرت phpBB و برای برخی از زمان.

برخی از ویژگی های امنیتی از phpBB3 خوش در واقع شده است معکوس به PHPBB2 مهندسی. با این حال، phpBB3 خوش است اقدامات بهتر برای جلوگیری از ثبت نام اسپم.

تیم phpBB و همچنین در ممیزی امنیتی کامل را قبل از انتشار از phpBB3 خوش سرمایه گذاری مطمئن شوید آن را به بررسی دقیق شخص ثالث ایستاد.

درباره مدها

مدها phpBB و اساسا پلاگین است که تغییر رفتار از نرم افزار. MOD است مخفف نیست؛ فقط یک قرارداد که در وب سایت سایت بر است.

همانطور که با بسیاری برنامه های کاربردی وب، آن پلاگین اجازه می دهد که صاحبان وب سایت را به فرد نرم افزار است. مدها به طور کلی توسط کاربران توسعه یافته و به یک مخزن جامعه کمک کرده است.

سیستم مورد نیاز

لینوکس، آپاچی، MySQL و PHP - phpBB و می توان در بسیاری از حساب های میزبانی با پشته LAMP نصب شده است. اگر شما خروجی زیر را نداشته باشند، شما می توانید MS SQL، اوراکل، SQLite و یا PostgreSQL و استفاده کنید. همچنین شما می خواهد PHP 4.3.3 و یا بالاتر نیاز دارید.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

بهترین جوملا رایگانجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
ققنوس یخی به phpBB انجمن 3 میزبانییخی ققنوس چیست؟ یخی ققنوس یک سیستم مدیریت محتوا است که بر اساس phpBB و (منبع باز بولتن انجمن پی اچ پی بسته کاملا مقیاس پذیر و بسیار قابل تنظیم بر اساس) به علاوه بسیاری از تغییرات و یکپارچگی کد ...
بهترین جوملا میزبانی رایگانجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
انجمن رایگان میزبانی وب هاستینگ نال شدهنال شده اصلی است یک نسخه متفاوت از اصلی انجمن نرم افزار نیست. نال شده اصلی یک نسخه از نرم افزار را که هک شده برای حذف اطلاعات قانونی است. نال شده ...
میزبانی وب سایت انجمن جوملا استرالیاانتخاب یک سرویس میزبانی وب می تواند یک کار گیج کننده است، با بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب در خارج وجود دارد، ارائه خدمات مشابه. بنابراین ما این تصمیم را آسان تر با نمایش 10 بهترین ساخته اند ...