چگونه به نصب phpBB و در 000 میزبانی وب

در phpBB منبع نرم افزار انجمن آزاد و باز است که آسان برای استفاده، قدرتمند، و بسیار قابل تنظیم است.

آنچه شما نیاز
قبل از اینکه شما این راهنمای شروع شما زیر نیاز دارید:

1) ورود به کنترل پنل 000webhost خود را. شما می توانید با مراجعه به این https://www.000webhost.com/cpanel-login انجام

2) پر کردن جزئیات 000webhost خود و ورود به حساب خود را.

3) روی "آپلود فایل" کلیک کنید.

4) سپس بر روی کلیک کنید "آپلود فایل در حال حاضر"

5) پس از کلیک کردن بر روی "آپلود فایل در حال حاضر". شما WLL توان به "000webhost مدیریت فایل" هدایت می شوید.

چگونه به نصب phpBB و در 000 میزبانی وب نصب تب، رفتن

4.JPG 1366x409 13 KB

6) کلیک کنید و باز کردن "public_html را".

5.jpg نوع 1366x425 14.2 KB

8) حال راست بر روی "در phpBB-3.2.0" کلیک کنید و با کلیک بر روی "استخراج"
(با استفاده از این unzipper اگر شما مشکلات در حالی که استخراج، لینک: - https://github.com/ndeet/unzipper)

9) همچنین پایگاه داده برای وب سایت خود را ایجاد کنید SMF از "مدیریت پایگاه داده"

10) در حال حاضر در phpBB نصب صفحه را باز کنید و با کلیک بر روی "نصب" تب.

9.JPG 1343x295 33.4 KB

توجه: اگر شما نمی بینیم یک نصب تب، بازگشت به مدیریت فایل ها و پوشه فایل config.php را حذف کنید، سپس صفحه را بازخوانی و آن کار خواهد کرد.

11) خواندن بخش مقدمه و بر روی دکمه "نصب".

10.jpg 1341x484 47.5 KB

12) ایجاد حساب کاربری مدیر و روی "ارسال".

11.JPG 1342x363 27.3 KB

13) پر پیکربندی پایگاه داده و بر روی "ارسال".

12.jpg 1339x518 37.5 KB

14) بررسی تنظیمات سرور و روی "ارسال".

13.jpg نوع 1334x507 40.4 KB

15) تنظیم پیکربندی ایمیل اگر شما می خواهید دیگری روی "ارسال".

14.jpg 1340x570 41.8 KB

16) مجموعه ای مهندسان ایران Cofiguration و بر روی "ارسال".

15.jpg نوع 1341x376 22.9 KB

17) صبر کنید تا phpBB و نصب می شود.

16.jpg 1339x380 23.1 KB

در نهایت در phpBB نصب شده است.

توجه: در حال حاضر شما باید برای رفتن به بخش مدیریت فایل و حذف پوشه نصب قبل از انجمن خود را به کار خواهد کرد.

اگر شما هر گونه سوال و یا پاسخ PM من.

صفحه گفتمان. بهترین با جاوا اسکریپت را فعال کنید

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

Inmotion میزبانی وب وردپرس نصب اسکریپتوردپرس به عنوان پلت فرم وبلاگ نویسی و مدیریت محتوا سیستم محبوب ترین شناخته شده است. کاربران جدید اغلب شگفت زده هستند که ما به آنها بگویید که وردپرس نیز به خوبی برای سهولت شناخته شده است ...
میزبانی وب با یک کلیک نصب WAMP وردپرسچگونه به نصب وردپرس وردپرس، به عنوان یکی از مهمترین و کاربر پسند از CMS آنلاین، شده است برای میلیون ها هزاران بار در سراسر جهان دانلود شده است. آسان به درک رابط کاربری آن، ...
چگونه به نصب وردپرس در هاست رایگان 000webhostنصب وردپرس بر روی وردپرس 000webhost یکی از بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی است. امروزه، مردم در حال حرکت به وردپرس با توجه به کاربر پسند بودن، تم پیشرفته، پلاگین ها و گزینه های آن برای ...
تغییر رمز عبور در میزبانی phpBB وPHPBB تغییر رمز عبور؟ من تلاش کرده اند به درک آنچه اتفاق افتاده است و من در از دست دادن برای یک راه حل است. من استفاده از این نرم افزار برای نصب یک انجمن phpBB و. و پس از آن متوجه شدم نام جدول ...
صفحات استاتیک میزبانی phpBB واین مخزن برای توسعه در phpBB صفحه فرمت است. دانلود آخرین نسخه تایید شده است. جدا کردن آزادی های دانلود شده و آن را کپی کنید به دایرکتوری داخلی از phpBB و خود را ...