درخواست ضد ربات phpBB و وزارت دفاع انجمن 3 میزبانی

شما احتمالا در حال حاضر در مورد آن شنیده: نسخه بعدی شامل یک میزبان از ویژگی های جدید است. در این ارسال خواهد یکی از آنها را در جزئیات ارائه، نشان دادن ایده و تاثیر بر کاربران، سبک و نویسندگان MOD.

ترین مدیران در حال تجربه مشکلات با اسپم، که در نظر گرفتن دور تعداد زیادی از انرژی خواهد بود که بهتر است در قطعات لذت بخش از اداره یک جامعه به سر برد. ما تلاش ما در مسابقه تسلیحاتی در برابر برنامه نویسان مسدود، اما باید اعتراف شکست با رویکرد قبلی ما. از آنجا که 3.0.x عنوان مردمی به عنوان آن است تبدیل شد، هر طور پیش فرض تایید بصری می شود تقریبا بلافاصله شکسته. هر هیئت مدیره مدیر باید قادر به استفاده از یک اقدام ضد-ربات غیر پیش فرض بدون این که درد می شود: پس از بحث های طولانی در داخل و خارج تیم، ما به این نتیجه رسیدند که تنوع پاسخ این است آمد.

درخواست ضد ربات phpBB و وزارت دفاع انجمن 3 سیستم میزبانی تایید

سیستم تایید بصری که با 3.0.0 حمل قبلا در طبیعت نردبان است. با استفاده از یک کلاس تصویر امنیتی برای ارائه یک تصویر با حروف و انتظار دارد که کاربر نهایی برای ورود به آن نامه. تبادل کلاس رد و بدل نوع تصویر. حال، ما این تلقی می شود بیش از حد محدود. این سیستم کد تصویر امنیتی که در وارد کردن یک کد نشان داده شده در تصویر را نه بر اساس اجازه نمی دهد. این اجازه نداد اضافه کردن HTML به صفحه ثبت نام. بنابراین آن را قادر به جا دادن خدمات مانند reCAPTCHA را بود یا نه نزدیک مانند سوال پاسخ.

آنچه ما را به 3.0.6 اضافه به مراتب فراتر از آن می رود. این به طور کامل جزئیات ریگ دار از تصویر امنیتی از کد اصلی حذف شده و به جای آنها را به یک API چند منظوره نقل مکان کرد. می خواهید به تغییر تصویر امنیتی؟ مطمئنا، فقط فایل های آپلود و آن را در ACP را انتخاب کنید. انجام شده. به آسانی به عنوان. بدون کد تغییری هر چه مورد نیاز است. وضعیت فعلی را می توان در انبار پیدا شده است.

مدیران انجمن

برای مدیران هیئت مدیره نظام جدید با وعده یک رویکرد بسیار آسان برای مبارزه با ثبت نام ربات. انتخاب کنید یک پلاگین - برای مثال از MODDB - آپلود فایل و آن را فعال در ACP.

از CAPTCHA از ACP را انتخاب کنید.

پلاگین می توانید صفحات ACP خود را دارند.

این وضعیت این است که شما باید برای به روز رسانی فایل های خود را. در حالی که 3.0.5 سبک همچنان به کار با انواع تصویر امنیتی قدیمی، آنها نمی خواهند از سیستم پلاگین جدید بهره مند شوند. بنابراین، آماده برای به روز رسانی سبک خود را. حتی بیشتر، شما باید هر مدها ضد بات نصب قبل از انجام به روز رسانی را حذف کنید.

نویسنده MOD

سلب مسئولیت: API تصویر امنیتی است در حال حاضر نهایی نشده است. ما و طرح های ارتقا باز خواهد شد تا از انتشار 3.0.6RC1 و نه یک دقیقه طولانی تر است. اگر فکر می کنید که محدودیت های شدید و یا مسائل با API آن را به عنوان مستند وجود دارد، لطفا به ما بگویید ASAP، پیش از آن که خیلی دیر است.

میزبانی

خوب، یک قیمت وجود دارد و متاسفانه نویسندگان مدها ضد ربات مجبور به پرداخت سهم بزرگی از آن است. کد مربوط تصویر امنیتی از بین رفته از فایل های قدیمی هسته به طور کامل، به طوری که دستورالعمل نصب برای مدها موجود نمی خواهد کار هر بیشتر. بدتر، آنها به احتمال بسیار زیاد به علت مسائل به روز رسانی، به طوری که ما فقط می تواند توصیه به حذف مدها ضد بات به طور کامل برای به روز رسانی می باشد. ما تا حد زیادی درک اگر می خواهید کاربران شما با یک راه ارتقاء روشنی ارائه به همه چیز به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است.

تغییرات اساسی 3.0.1-5 CAPTCHA به راحتی می توان با گسترش کلاس ها پلاگین، اما فکر-خارج-از-جعبه روش کار نیاز انجام می شود. شما می توانید از "قدیمی" کد تصویر امنیتی را در captcha_abstract.php پیدا

کدام نویسنده MOD می توانید انتظار یک حمایت به مراتب آسان تر از مدها آنها است. کپسوله کد MOD در پلاگین مستقل می سازد آن را بسیار بعید است که یک به روز رسانی phpBB را که وزارت دفاع هرگز دوباره بشکند. مفهوم ویرایش کمتر باعث می شود نصب و راه اندازی تقریبا ضد گلوله است. فایل های سبک فوق العاده آن را آسان تر برای انطباق سبک های مختلف. ماهیت شی گرا خواهد شد بسیاری از نیازهای کثیف را حذف کنید - می خواهید یک تغییر جزئی؟ - فقط گسترش کلاس. میخواهی بیشتر بدانی؟ ویکی به کلی از API است.

امکان جدید بی پایان - می خواهید به انجام یک پلاگین گرد رابین تجمع می یابد که انواع مختلف CAPTCHA؟ امکان پذیر است. آیا می خواهید به استفاده از چیزی است که نیاز به تغییر HTML؟ در حال حاضر آسان. چیزی به شدت متفاوت - آره!

سبک نویسندگان

نویسندگان سبک خواهد رسید به همان اندازه سخت است. ما در بر پلاگین بر اساس CAPTCHA قدیمی در راه است که استفاده مداوم از 3.0.5 سبک اجازه خواهد داد که طراحی کرده اند، اما همه نویسندگان سبک باید در تلاش برای ایجاد قابلیت های پلاگین های جدید در دسترس را به کاربران خود. کد جدید ضروری در قالب این است:

با این حال، به یاد داشته باشید که طرح می تواند در برخی از فایل های پیچیده تر است.

تغییر مهم دیگر این است که هر پلاگین با استفاده از فایل های قالب خود را، که نیاز به برای هر سبک وجود داشته باشد. در سبک subsilver2 / بر اساس prosilver، به سادگی کپی کردن - یا حتی بهتر: با استفاده از ارث قالب - کفایت می کند.

به عنوان آزادی نزدیکتر تساوی، چند روز رسانی هیجان انگیز وجود دارد.

پلاگین شامل

قدیمی 2.0 CAPTCHA

ساده، قدیمی تصویر امنیتی در phpBB 2.
نوع فایل: image
نیاز به: هیچ چیز
گزینه های پیکربندی: ندارد
نرم افزار

 • کار بر روی تمام برنامه های نصب شده
 • آسان برای خواندن
 • با این نسخهها کار میکند 3.0.5 سبک

کلاسیک GD CAPTCHA

تصویر امنیتی GD کلاسیک

به خوبی شناخته شده 3.0 GD تصویر امنیتی.
نوع فایل: image
نیاز به: GD
گزینه های پیکربندی:
1 صفحه

 • بسیاری از گزینه های
 • با این نسخهها کار میکند 3.0.5 سبک
 • در مقابل هرزنامه ها قادر به شکستن تنظیمات پیش فرض
 • می تواند سخت به خواندن

صفحه ACP با 3D-CAPTCHA

یک کد امنیتی 3D توسط رابرت "Xore" Hetzler.
نوع فایل: image
نیاز به: GD
گزینه های پیکربندی: ندارد
نرم افزار

 • CPU فشرده
 • خواندن برای یک درصد از کاربران

صفحه reCAPTCHA را ACP

این سرویس reCAPTCHA را.

نوع: متن / حزب 3
نیاز به: ثبت نام در recaptcha.net
گزینه های پیکربندی:
1 صفحه

 • اطلاعات حساب reCAPTCHA را
 • در دسترس
 • خدمات متمرکز
 • نیکنام
 • نیاز به ثبت نام
 • 100٪ موثر نیست
 • مسائل خصوصی
 • آیا در prosilver کار نمی با استفاده از اینترنت اکسپلورر بدون جاوا اسکریپت

سوالات تصویر امنیتی اغلب خواستار است. اجازه می دهد تا به مجموعه ای از پرسشهایی که در ثبت نام است. سوال ها زبان خاص و می توانید پاسخ متعدد داشته باشد. تنظیم دقیق اجازه می دهد تا سوال در مورد نقطه گذاری و سرمایه.

نوع: متن
نیاز به: حداقل یک سوال به طور پیش فرض هیئت مدیره لنگ.
گزینه های پیکربندی:
2 صفحه ها

 • اضافه کردن / ویرایش / حذف جواب سوال
 • سخت گیری در سیاست
 • زبان
 • در دسترس
 • موثر با پرسش های اصلی
 • آسان برای شکستن با سوالات ضعیف
 • غیر ممکن برای حل با سوالات ضعیف
 • بالا تعمیر و نگهداری

تصویر امنیتی GD کلاسیک قدیمی 2.0 CAPTCHA
صفحه ACP با 3D-CAPTCHA صفحه reCAPTCHA را ACP
لیست QA نسخه ی نمایشی QA ACP QA ویرایشگر
پلاگین می توانید صفحات ACP خود را دارند. از CAPTCHA از ACP را انتخاب کنید.

مسابقه پلاگین

و بیشتر به از جامعه MOD آمده است. ما در حال ارائه سه Berties نوازش کن برای بهترین پلاگین CAPTCHA از جامعه است.

اطلاعیه اطلاعیه

خانم ها و آقایان، باز کردن سردبیران خود را!

بحث

لطفا این موضوع و جنبه های مختلف آن در بحث phpBB و مورد بحث است. بحث و سبک انجمن بحث MOD نویسنده.

شما می توانید هر پاسخی به این مطلب را از طریق RSS 2.0 خوراک دنبال کنید. هر دو نظرات و درخواستهای در حال حاضر بسته شده است.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

ضد هرزنامه ربات phpBB و انجمن 3 میزبانیآخرین به روز رسانی نرم افزار به هرزه نگاره، وارد رایج به کاستی شدید در سهام، CAPTCHA ها مبتنی بر تصویر منجر شده است. اطلاعات زیر شده است در پرتو این به روز شد. توجه داشته باشید که هر و همه ...
Eigenes انجمن؟ ایجاد حساب phpBB و میزبانی5.2 کیلوبایت پس از کوچک سازی 1.9 کیلوبایت پس از محتوا فشرده سازی HTML را می توان minified و فشرده شده توسط سرور یک وب سایت است. کارآمد ترین راه است برای فشرده سازی محتوا با استفاده از GZIP که باعث کاهش داده ...
ادغام انجمن phpBB و به میزبانی وردپرسساختمان انجمن آنلاین نیاز به مقدار زیادی از صبر و گاهی اوقات بیش از دانش فنی به طور متوسط. برای مبتدیان این معمولا به معنی یادگیری یک سیستم نرم افزاری جدید از زمین تا. چی...
PHPBB میزبانی سایت انجمن رایگان# 1 رایگان، منبع باز بولتن هیئت مدیره و phpBB یک تخت انجمن راه حل نرم افزاری تابلو اعلانات رایگان است که می توان برای اقامت در تماس با یک گروه از مردم و یا می توانید خود را قدرت است ...
بهترین انجمن phpBB و میزبانی رایگاندر phpBB چیست؟ بسیاری از وب سایت ها در اطراف بحث و تبادل نظر ساخته شده است، و phpBB یکی از رایج ترین و به طور کامل برجسته برنامه های کاربردی انجمن در وب است. آن را به رایگان و منبع باز است، بنابراین بسیاری از وب سایت و ...