مجوز اصلی رایگان با میزبانی

مردم TMDHosting

من در حال اجرا یک استودیوی کوچک طراحی دیجیتال و من با استفاده از TMD برای مدتی، حداقل چند سال در حال حاضر. با این حال، من تا به حال بود که "لذت 'را امتحان کنید شرکت های دیگر وجود دارد (تعداد آنها). حتی آنهایی که گران قیمت ترین و یا کسانی که خود را جایزه برای بهترین بودن. با این حال، هیچ یک حتی از نظر مشخصات سخت افزاری، قیمت ها و پس از فروش پشتیبانی فنی نزدیک بود. خدمات واقعا قابل توجه است. اگر آنها می گویند که این به طور کامل مدیریت میزبانی. این واقعا است. آنها صادق، عادلانه و محترمانه است. این لذت به کار با آنها است و من آرزو می کنم هر کسب و کار در سراسر جهان از جمله خدمات مشتری قابل توجه و همچنین حس مشترک. کیفیت پشتیبانی و مراقبت درست است برای کسب و کار شما به مراتب فراتر از تنظیمات از سرویس میزبانی خود را بروید.

مجوز اصلی رایگان با میزبانی وب و ورود به

رافال Jankos

متاسفانه شما همیشه متنفر خواهد شد، و از زمانی که اینترنت اختراع شد بدتر شد. شایعات و دروغ و همچنین تهمت و افترا می تواند تقریبا در هر نقطه ارسال شده و است که می تواند یک شرکت را هم به سختی به تکامل می دهد، اما در زمان به دلیل اگر شرکت دارای یک محصول جامد در نهایت آنها با اعتماد به نفس و عزت را ادامه دهید. بنابراین من به این می گویند و من بهانه TMDHosting، اما کسانی که لذت بردن نشر اکاذیب و پنهان در پشت کامپیوتر انجام آن هیچ کرامت و توپ. اجازه دهید دیگران به انجام آنچه آنها نیاز به انجام. اگر شما یک معامله با آنها را در راه خصوصی بیشتر است. این شرکت تکامل یافته است و من آن را تبدیل شدن به یک رقیب. نگه دارید تا کار خوب!

ویلیام منتیگودو

من با استفاده از سرور های Tmdhosting برای سالهای زیادی و من پیدا کارکنان بسیار دوستانه، بیمار و صالح در حل مسائل عادی و یا پیچیده، شب و روز! من می دانم که دیگر ارائه دهندگان خدمات و TMD اجازه برای هیچ چیز در جهان است. با تشکر از همه کارکنان، شما با ارزش هستند.

سوزانا در Quaranta

من با استفاده از سرور های Tmdhosting برای سالهای زیادی و من پیدا کارکنان بسیار دوستانه، بیمار و صالح در حل مسائل عادی و یا پیچیده، شب و روز! من می دانم که دیگر ارائه دهندگان خدمات و TMD اجازه برای هیچ چیز در جهان است.

میزبانی کلاس اول، بسیار توصیه می شود! سرور SSD بر اساس آنها سریعتر از هر چیزی من همیشه قبل از دیده می شود! بزرگترین مزیت آنها - پشتیبانی سریع و قابل اعتماد! آنها بسیار سریع است پاسخ دهند و بسیار کمک کند.

به Atanas Stavrev، دکتری

من می خواهم همه مردم است که باعث TMDHosting ممکن تبریک می گویم. این بهترین خدمات میزبانی وب است که من همیشه دیدم. من فقط یک سایت از یک ایستگاه رادیویی از سائوپائولو به یکی از سرورهای OD است TMD نقل مکان کرد، و حمایت به بهترین شکل ممکن است. آنها کار می کرد برای حل مشکلاتی که من با انتقال در طول شب و تعطیلات بود، با تعداد زیادی از توجه و profissionalism. هیچ چیز مانند این در اینجا در برزیل وجود دارد. شما بچه ها واقعا بهترین. تشکر ویژه از: دیوید پرکینز پل میلر وینس بنت جرمی لوئیس استیون گرین مورگان کالینز و همه مردم که واقعا این شرکت فوق العاده است.

میزبانی

دزموند تامپسون

اصلی یک راه حل حرفه ای انجمن جامعه که اجازه می دهد تا کاربران از وب سایت خود را به تعامل و بحث در مورد موضوعات مختلف است. اصلی به طور کامل مناسب برای تمام بسته های TMDHosting است و اگر شما نیاز به هر نوع کمک با نصب و راه اندازی اسکریپت، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید - ما با کمال میل به شما کمک. با این حال، لطفا توجه داشته باشید که شما باید یک حساب به عنوان vBulletin.com با مجوز فعال برای برنامه قبل از شما آن را نصب داشته باشند.

اصلی 5 نسخه به روز رسانی اصلی 4 فراهم می کند که بسیاری از ویژگی های جدید است. این به شما این فرصت برای ایجاد یک جامعه مدرن است که مطابق با الزامات و انتظارات خود را. برخی از ویژگی های جدید اضافه شده در وی بی 5 می سایت ساز، الگوریتم جستجوی جدید، API گسترش، طراحی پاسخگو و بیشتر.

سایت ساز یکی از ویژگی های جدید اجرا شده در وی بی 5 که به شما اجازه ایجاد تغییرات به محتوا و ظاهر وب سایت خود را بدون دسترسی به بخش مدیریت است. هنگامی که شما از وب سایت با اعتبار ورود اداری دیده اند یک نوار بالای صفحه ظاهر می که در آن شما قادر خواهید بود تا این ویژگی فعال و ویرایش مولفه از تمام صفحات خواهد بود.

همه تنظیمات عمومی را می توان از بخش مدیریت> تنظیمات> تنظیمات گزینه تغییر یافتهاست. وجود دارد شما می توانید نام سایت، URL، آدرس ایمیل، آدرس شرکت، تلفن و سایر اطلاعات را ویرایش کنید.

اگر شما هنوز هم در راه اندازی انجمن خود را به کار و شما می خواهم برای محدود کردن دسترسی برای عموم مردم شما به راحتی می توانید دستیابی به آن از بخش مدیریت> تنظیمات> تنظیمات> روشن اصلی و خاموش. در این صفحه، شما همچنین می توانید یک پیام سفارشی که به بازدید کنندگان خود را ظاهر خواهد شد در حالی که انجمن خود را تحت تعمیر و نگهداری اعمال می شود.

در حال حاضر، اصلی 5 چنین ویژگی را ارائه نمی دهد. به عبارت دیگر، آن را ممکن است برای وارد کردن هر انجمن پست، موضوعات و یا اعضای از برنامه دیگری برای صفحه اصلی.

ثبت نام کاربر جدید همراه با تمام پروسه ثبت نام، از جمله ایمیل خوش آمدید، سیستم ثبت نام، اعتدال از اعضای جدید و بسیاری از گزینه ها و تنظیمات دیگر را می توان از بخش مدیریت خود را مدیریت ­> تنظیمات ­> گزینه ­> گزینه ثبت نام کاربر. اجازه می دهد ثبت نام کاربر جدید را می توان به راحتی با کلیک بر روی گزینه Yes را در ردیف اول و ذخیره تغییرات را فعال کنید.

اگر شما می خواهم برای جلوگیری از رباتها از ثبت نام در سایت خود را، توصیه می شود برای فعال کردن ویژگی تأیید بشر در اصلی 5. می توان آن را از خود Аdministration Аrea فعال ­> تنظیمات ­> گزینه ­> بشر گزینههای تأیید.

تولید یک نقشه سایت برای اصلی 5 سایت شما می تواند به راحتی از بخش مدیریت> تنظیمات> تنظیمات> نقشه سایت XML به دست آورد. از آنجا شما قادر به تولید چنین در فرمت XML مناسب برای موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو است که خواهد شد و بینگ است.

علاوه بر این، در این صفحه، شما قادر به تنظیم پیکربندی های مختلف به عنوان نیازهای شما باشد. به عنوان مثال، شما می توانید تولید خودکار یک نقشه سایت XML برای سایت خود فعال کنید، فعال کردن ارسال خودکار به جستجو سایت های موتور (گوگل، بینگ، و غیره).

در وی بی 5 شما به راحتی می توانید از ویژگی های مدیریت هرزنامه است که در بخش مدیریت> تنظیمات> تنظیمات> مدیریت هرزنامه واقع را فعال کنید. از جایی که شما قادر به انتخاب سرویس ضد هرزنامه که شما مایل به استفاده (به عنوان مثال، Akismet) و کلید مورد نیاز را وارد خواهد شد.

یوتیوب Lorem Ipsum در اندوه نشسته آمت، consectetur adipisicing ELIT، SED انجام eiusmod tempor نهفته incididunt UT labore همکاران dolore مگنا aliqua. دانشگاه enim آگهی هر چیز کوچک veniam، QUIS nostrud استعمال ullamco laboris NISI UT aliquip EA سابق commodo consequat. Duis irure aute اندوه در reprehenderit در voluptate وب دیزاین ESSE cillum dolore اتحادیه اروپا fugiat nulla به pariatur. سنت Excepteur occaecat cupidatat غیر proident، SUNT در کولپا شبه officia deserunt mollit پوست شناسه EST laborum.

TMDHosting 2007-2017 · همه حقوق محفوظ است ·

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

مجله ویکی وردپرس میزبانی رایگانانتخاب یک سرویس میزبانی وب می تواند یک کار گیج کننده است، با بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب در خارج وجود دارد، ارائه خدمات مشابه. بنابراین ما این تصمیم را آسان تر با نمایش 10 بهترین ساخته اند ...
میزبانی رایگان با سی پنل و وردپرسخدمات میزبانی وب رایگان تا حد زیادی متفاوت است. برخی از شما مقدار بسیار کمی از فضای میزبانی رایگان می دهد، برخی از شما یک قالب وب سایت رایگان و سردبیر و یک زیر دامنه رایگان را، و دیگران به شما اجازه ایجاد یک ...
میزبانی وب قالب جوملا رایگانقالب حق بیمه برای میزبان اینترنت و یا دیگر شرکت های فن آوری آنلاین است که ارائه می دهد پاک، فرانت پیج آموزنده است که می تواند مقدمه اتصالات به خدمات خود را همراه با چند ارائه ...
بهترین سایت های هاست رایگان قالب جوملاسایتها افتخار به یک شریک خاص از پروژه جوملا! ما با ارائه زیرساخت میزبانی برای هزاران نفر از وب سایت جوملا به عنوان ما میزبان رسمی Joomla.com و ...
رایگان دانلود قالب جوملا میزبانیقالب حق بیمه برای میزبان اینترنت و یا دیگر شرکت های فن آوری آنلاین است که ارائه می دهد پاک، فرانت پیج آموزنده است که می تواند مقدمه اتصالات به خدمات خود را همراه با چند ارائه ...