پرداخت عضویت میزبانی اصلی

ایجاد یک سایت عضویت می تواند یک کار پیچیده است. در ابتدا شما نیاز به تنظیم نقش کاربران حق و مجوز، سپس شما نیاز به کاربران اجازه می دهد تا با خیال راحت ثبت نام، ورود به سیستم، و تعامل با وب سایت. اگر شما پرداخت گزینه عضویت، پس شما نیز نیاز به راه اندازی پرداخت دروازه، سفارشات، رسید، و غیره این می رسد که بسیاری از کار، اما چه می شود اگر ما به شما گفت که همه از این می توان ساده ساخته شده؟ آیا آن را نمی بزرگ اگر شما می تواند این همه از یک داشبورد را انجام دهد؟ در این مقاله، ما شما را چگونه برای ایجاد یک سایت با عضویت در وردپرس با استفاده از فرض را نشان می دهد.

پرداخت اصلی عضویت میزبانی کالا، پس از آن شما ممکن است بخواهید

[به روز رسانی 2013/01/16] فرض این است که دیگر برای خرید در دسترس است. CopyBlogger رسانه آن را برای هم بودن پیش گرفته است. بیایید ببینید چه چیزی آنها در آینده آینده. تا آن زمان، این مقاله دیگر مفید است اگر شما در حال حاضر یک کپی از فرض است.

فرض یک پلاگین عضویت وردپرس است که باعث می شود آن را آسان برای ایجاد سایت های عضویت و صفحات فرود است. این است که توسط رسانه های Copyblogger، مردمی همان پشت چارچوب موضوع پیدایش و StudioPress ایجاد شده است. فرض آسان برای استفاده، و به طور خاص برای افرادی که می خواهید برای اجرای عضویت در سایت با اشتراک پرداخت می شود و یا توانایی برای فروش دریافت دیجیتال ساخته شده است. این کار هموار، و مردم که آن را ایجاد آن استفاده کنید در وب سایت خود را برای همان هدف. در اینجا لیستی از برخی از ویژگی های سرد از فرض این است که:

  • آن را با هر تم وردپرس و یا چارچوب تم کار می کند.
  • اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک سایت اشتراک که در آن محتوای به مشترکین ثبت نام و یا پرداخت تنها قابل مشاهده است.
  • به صورت خودکار پرداخت تکرار در وب سایت خود قبول کنید.
  • قطره محتوای به کاربران خود را در برنامه های از پیش تعریف شده است.
  • فروش کالاهای دیجیتال مانند کتاب های الکترونیکی، موسیقی، نرم افزار، و غیره
  • ارائه تخفیف و کوپن به بازار محصولات خود را.
  • کنترل دسترسی به محتوا و دانلود دیجیتال با سطح دسترسی.
  • ایجاد مناطق فروم اختصاصی برای اعضای حق بیمه با اتصال فرض با اصلی

ما در حال فرض کنید که شما در حال حاضر وردپرس و راه اندازی سایت خود نصب کرده اند. اولین کاری که باید انجام دهید این است خرید یک مجوز از فرض. در حال حاضر برای یک زمان پرداخت 165 $ در دسترس است. این شامل استفاده نامحدود (شما می توانید آن را بر روی نصب به عنوان بسیاری از سایت های که شما می خواهید)، به روز رسانی رایگان، آموزش، پشتیبانی، و مشاوره copywriting است از تیم Copyblogger.

پس از دانلود فرض، شما نیاز به نصب و فعال آن (نحوه نصب یک پلاگین وردپرس). پس از فعال سازی، شما دو آیتم های منو جدید در مدیریت نوار کناری، فرض و فرود صفحات وردپرس خود را اطلاع می دهد. با کلیک بر روی فرض شما را به صفحه تنظیمات اصلی.

از شما خواسته می شود تا وارد یک کلید API برای فعال فرض ماژول عضویت. شما می توانید این کلید API در حساب فرض خود را که شما ایجاد در هنگام خرید این افزونه را پیدا کپی و چسباندن کلید و ذخیره تنظیمات. این دسترسی کاربران ماژول، که در حال حاضر در admin نوار کناری وردپرس خود را به نظر می رسد فعال کنید.

میزبانی

برو به دسترسی کاربران "تنظیمات به راه اندازی تنظیمات عضویت در سایت خود. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به تنظیم پرداخت، وارد شوید و صفحه پروفایل کاربر نمایش.

برو به صفحه "اضافه کردن جدید برای ایجاد یک صفحه جدید. این صفحه را به هر عنوان، ما با استفاده از پرداخت به عنوان به عنوان برای شناسایی آسان توصیه می کنم. اضافه کردن کوتاه [پرداخت فرم] در ویرایشگر پست و صفحه منتشر می شود. درست یکی دیگر از صفحه جدید . برای ورود و قبل از انتشار در صفحه کوتاه [ورود فرم] وارد در نهایت، یک صفحه دیگر ایجاد به عنوان صفحه پروفایل عضو را با کد زیر استفاده شود:

خوش آمدید [عضو اول نام] [عضو آخرین نام]

خریدهای شما


[member_products]

شما مشخصات حساب


[member_profile]

مستندات پلاگین رسمی کد کوتاه تر است که شما می توانید استفاده کنید برای سفارشی کردن بیشتر صفحات پرداخت، ورود به سیستم، و پروفایل خود را. هنگامی که شما ایجاد کرده است این صفحات را به صفحه تنظیمات دسترسی کاربران می آیند و این صفحات تحت تنظیمات کلی را انتخاب کنید.

یکی از ویژگی های قدرتمند فرض توانایی پذیرش پرداخت تکرار است. برای فعال کردن این ویژگی، بررسی دوره ای در محدوده چک باکس پرداخت در دسترسی کاربران صفحه "تنظیمات. گزینه بعدی در صفحه است برای انتخاب یک ارز.

به طور پیش فرض فرض می آید با Authorize.net، پی پال اکسپرس پرداخت، و پرداخت پی پال وب حرفه ای. جدای از آن شما همچنین می توانید دانلود دیگر دروازه پرداخت به عنوان اضافی افزودنی پلاگین ها. در حال حاضر استاندارد پی پال دروازه، برینتری، 2Checkout، خط خطی و Clickbank را دروازه دسترس وجود دارد. ارائه جزئیات دروازه پرداخت خود را مانند اعتبار ورود و یا کلید API. به طور پیش فرض دروازه پرداخت خود را در حالت تست را فعال کنید، و شما باید برای تغییر این زندگی زمانی که شما آماده برای راه اندازی وب سایت شما.

گام بعدی در راه اندازی سایت عضویت شما خواهد بود برای اضافه کردن محصولات. این محصولات را می توان برنامه های اشتراک خود را، دریافت دیجیتال مانند کتاب های الکترونیکی، برنامه ها، موسیقی، و غیره برو به دسترسی کاربران "محصولات و روی ایجاد لینک محصولات جدید برای اضافه کردن یک محصول می باشد.

عنوان محصول، توضیحات را وارد کنید، و سپس انتخاب کالا با تشکر از شما صفحه. یک محصول با تشکر از شما صفحه است که در آن کاربران خواهد شد به بعد از آنها را ساخته اند پرداخت هدایت می شوید. به سادگی یک صفحه وردپرس طبیعی ایجاد و استفاده از کد کوتاه فرض آن را سفارشی. اگر شما از فروش دریافت دیجیتال، سپس این صفحه نیز می تواند لینک به دانلود محصول داشته باشد، اما ما به آن بخش را در ادامه مقاله آمده است. شما همچنین می توانید یک محصول رایگان است.

بعد شما می توانید یک قالب ایمیل است که کاربران را به عنوان رسید خود را برای خرید دریافت ایجاد کنید. باز هم تعدادی از کد کوتاه در دسترس است که شما می توانید در قالب ایمیل خود را استفاده وجود دارد.

در نهایت سطوح دسترسی وجود دارد. سطوح دسترسی به شما اجازه ایجاد گروه های مختلف عضویت. به عنوان مثال، شما می توانید سطح دسترسی "آزاد" برای کاربران دانلود محصولات رایگان اضافه کنید. این کاربران تنها دسترسی به تمامی مطالب آزاد خواهد شد. سپس شما می توانید سطح دسترسی اضافی به نام "پلاس" که در آن شما می توانید ویژگی اضافی به تنها کسانی که خریداری اشتراک عضویت به علاوه ارائه اضافه کنید. پس از اضافه کردن سطح دسترسی به محصول خود را، شما می توانید آن منتشر می شود.

هنگامی که محصول خود را به شما اضافه شده، شما را به ID محصول در نوار آدرس مرورگر خود را دریافت کنید. شما همچنین می توانید از شناسه محصول با ویرایش یک محصول موجود دریافت کنید، و شناسه محصول در آدرس اینترنتی نشان خواهد داد تا مثل این:

توجه داشته باشید که شناسه کالا و ایجاد یک صفحه وردپرس (و یا ارسال اگر شما می خواهید). تعدادی از کد کوتاه در دسترس برای صفحه محصولات وجود دارد. این کد کوتاه اجازه خواهد داد که شما را به نمایش اطلاعات مربوط به محصول و یک لینک به صفحه پرداخت که در آن کاربران می توانند پرداخت کنند. در اینجا یک صفحه محصول ساده با کد کوتاه است.

[product_purchase پارامتر ProductID = "5"] خرید [/ product_purchase]

جایگزین 5 با شناسه محصول خود را. در نهایت، در اینجا این است که چگونه صفحه محصول خود را می خواهم:

فرض همراه با کنترل دسترسی عالی با استفاده از سطوح دسترسی. شما ایجاد سطوح دسترسی در حالی که با اضافه کردن محصولات و یا دستی از دسترسی کاربران "سطح دسترسی. سطوح دسترسی به کاربران اختصاص داده به طور خودکار زمانی که آنها خرید یک آیتم در ارتباط با سطوح دسترسی خاص در وب سایت خود را. به عنوان مثال، یک کاربر جدید خرید کتاب های الکترونیکی با سطح دسترسی پی اچ پی. آنها به طور خودکار سطح دسترسی یکسان مشخص شده اند. شما همچنین می توانید به صورت دستی تغییر سطح دسترسی کاربر از اعضا دسترسی "کاربران.

سطح دسترسی نیز به شما اجازه نمایش یا عدم نمایش مطالب را از طریق وب سایت وردپرس خود را با استفاده از کد کوتاه. مثلا:

[show_to ACCESSLEVEL = noaccess، پی اچ پی '=' لطفا وارد شده به ادامه مطلب] مطالب خود را در اینجا می رود. [/نشان دادن به]

به غیر از کوتاه شما همچنین می توانید دسترسی به تمام پست های وردپرس خود را از ویرایشگر پست را کنترل کنید. فرض می افزاید: یک جعبه دسترسی عضویت به وردپرس روی صفحه نمایش ارسال را ویرایش کنید. اجازه می دهد شما را به کنترل دسترسی اعضا با استفاده از سطوح دسترسی.

شما می توانید کوپن برای ارائه تخفیف بر روی محصولات، عضویت و اشتراک خود را برنامه ایجاد کنید. برای ایجاد یک کوپن، برای دسترسی به کاربران "کوپن بروید و روی ایجاد لینک کوپن جدید کلیک کنید.

شما می توانید بین تخفیف صاف یا درصد بر اساس انتخاب نمایید. تنظیم معیارهای واجد شرایط بودن، آن است که آیا قابل استفاده برای تنها و یا اعضای موجود نیز می تواند این تخفیف در خرید های آینده خود را به دست آوردید اعضای جدید است. تنظیم یک تاریخ شروع و تاریخ انقضا برای کوپن. شما می توانید این کوپن قابل اجرا بر روی کلیه محصولات را انتخاب کنید و یا محصولات انتخابی.

اگر شما از فروش محصولات دیجیتال، پس از آن شما ممکن است بخواهید برای آپلود محتوای دیجیتالی خود را در یک دایرکتوری امن، به طوری که تنها اعضای با سطح دسترسی مناسب می توانید فایل دانلود کنید. فرض شما اجازه می دهد برای ایجاد یک دایرکتوری امن برای ارسال های خود را. برو به دسترسی کاربران "تنظیمات و پایین حرکت به فایل بخش تنظیمات حفاظتی طور پیش فرض، فرض دایرکتوری عضو دسترسی در پوشه آپلودها رسانه ایجاد می کند. شما می توانید که یا استفاده از ایجاد دایرکتوری دیگری.

شما به طور مستقیم می توانید فایل های خود را به دایرکتوری با استفاده از FTP بارگذاری کنید. همچنین، شما همچنین می توانید یک فایل در حالی که ایجاد یک لینک دانلود امن برای آن را آپلود. برای ایجاد لینک های دانلود امن برای فایل های خود را، برای دسترسی به کاربران "مدیر لینک بروید و روی ایجاد لینک جدید.

فراهم می کند که یک عنوان برای لینک. اگر شما در حال حاضر uplaoded فایل در پوشه فایل های محافظت شده، سپس به سادگی نام فایل را وارد، و یا آپلود یک فایل جدید. انتخاب سطوح دسترسی برای فایل و سپس ذخیره لینک خود را. ذخیره پیوند یک URL برای یک دانلود را تولید کند. شما می توانید این URL در دریافت ایمیل از آن محصول خاص قرار داده و یا اضافه کردن URL در شما تشکر می کنم صفحه.

اصلی نرم افزار انجمن محبوب مورد استفاده برای ایجاد بسیار قابل تنظیم و قدرتمند انجمن های آنلاین است. با استفاده از فرض، شما می توانید وب سایت وردپرس خود را با اصلی متصل شده و یک بخش حق بیمه برای اعضای فرض. به سادگی به دسترسی کاربران "تنظیمات بروید و در پایین حرکت به بخش تنظیمات انجمن در کادر کنار فعال کردن اصلی پل و سپس گروه کاربران ارائه برای اعضای فرض و گروه کاربران که در آن اعضای فرض خواهد شد به زمانی که اشتراک خود را لغو می یابد را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که اصلی در فرض گنجانده شده است، آن را به یک نرم افزار جداگانه که شما می توانید از وب سایت اصلی خریداری شده است.

فرض یک ابزار قدرتمند ایجاد شده توسط برخی از بهترین بازاریابان اینترنتی است. این امن است، همراه با اسناد بزرگ، و آن را بسیار آسان به راه اندازی و استفاده کنید. ما امیدواریم که این راهنمای کمک به شما یک سایت عضویت در وردپرس با استفاده از فرض ایجاد کنید. اگر شما هر گونه سوال و یا بازخورد پس لطفا ترک یک دیدگاه.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

درست وردپرس صفحه بررسی میزبانیآیا شما همیشه می خواستم به راه اندازی یک وبلاگ عضویت و قادر به پیدا کردن یک پلاگین مناسب و معقول برای استفاده و یا که یکی را انتخاب میکنید؟ بسیاری از پلاگین های خارج وجود دارد برای به انجام رساندن این کار وجود دارد، اما یک پلاگین مانند ...
پوسته وب سایت توسط گوی میزبانی اصلیدانلود تمام نرم افزار های مورد نیاز شما می توانید بسته اسکوئیرلمیل در سایت اسکوئیرلمیل پیدا پی اچ پی را می توان در سایت پی اچ پی در بر داشت. نصب وب سرور و PHP (نسخه 4.1.0 یا بالاتر) ...
گزینه های اصلی میزبانی نال شدهنوشته اصلی توسط jononline نوشته شده آره خود را کمی احمقانه به عنوان 80 آن تنها $ اما چیز است. برای کمک به انجمن گزارش. چگونه جهنم هستم من می دانم که اگر کسی از انجمن های غیر قانونی است یا نه خود آنها را دوست ندارد ...
اخبار فید های متعدد میزبانی وردپرساخیرا یکی از کاربران ما پرسید که آیا ما می تواند پوشش چگونه برای ایجاد یک فیس بوک خوراک های سفارشی در وردپرس؟ شما می توانید نمایش پست های فیس بوک از صفحه یا گروه خود را در سایت وردپرس خود را برای بهبود ...
انجمن رایگان میزبانی اصلی 4اصلی 5.3.1 آلفا در دسترس است. مشتریان با مجوز معتبر را تشویق به تست نرم افزار بر روی سرورهای مرحله بندی می کنند. هشدار: برای سرور تولید اصلی توصیه نمی شود ...