پوسته وب سایت توسط گوی میزبانی اصلی

دانلود تمام نرم افزار های مورد نیاز

شما می توانید بسته اسکوئیرلمیل در سایت اسکوئیرلمیل پیدا پی اچ پی را می توان در سایت پی اچ پی در بر داشت.

نصب وب سرور و PHP (نسخه 4.1.0 یا بالاتر)

اسکوئیرلمیل نیاز به یک وب سرور با پشتیبانی پی اچ پی. لطفا به راهنمای نصب پی اچ پی برای اطلاعات در مورد آنچه وب سرور پی اچ پی با و روش نصب و راه اندازی آن کار می کند refere.

توجه داشته باشید که برخی از توزیع های لینوکس و یونیکس ارائه یک وب سرور از پیش تالیف شده با پشتیبانی پی اچ پی ساخته شده در.

پوسته وب اصلی گوی میزبانی جای خوب برای

ما توصیه می کنیم تنظیمات پی اچ پی زیر است:

  • از register_globals خاموش - این یک محیط خطرناک است هنگامی که فعال کنید، و به طور کلی برای اکثر برنامه های کاربردی پی اچ پی اخیر مورد نیاز نیست. ما دیگر مشاورههای امنیتی برای مسائل تنها بهره برداری با این تنظیم را روشن به دلیل آن به مدت طولانی یک ضعف شناخته شده در پی اچ پی بوده است (و از پی اچ پی 6 حذف شده است) آزاد است. توجه داشته باشید که شما به راحتی می توانید آن را فعال کنید فقط برای یک برنامه میراث واحد است که ممکن است به آن نیاز در حالی که به طور پیش فرض خاموش برای بقیه برنامه های کاربردی خود را.
  • magic_quotes_ خاموش - اسکوئیرلمیل ممکن است با هر یک از این روشن کار می کنند اما اگر شما تجربه بک اسلش ولگرد در ایمیل خود و یا دیگر رفتار عجیب و غریب، ممکن است بهتر است به آنها را خاموش کنید.
  • file_uploads را در - این مورد نیاز است اگر کاربران شما می خواهید به فایل های ضمیمه به ایمیل خود.
  • safe_mode روشن یا خاموش - روشن حالت امن در صورت اسکوئیرلمیل است بسیار امن تر از داشتن آن فعال است. هنگامی که آن را فعال کنید، ناسازگاری آن با برخی از قابلیت های ممکن است بوجود می آیند (نگاه کنید به یادداشت حالت امن ما).

نصب سرور IMAP

سرور چیست IMAP شما می توانید استفاده بستگی دارد که چه سایر اجزاء در سیستم ایمیل شما هستند و چگونه آنها نصب شده و پیکربندی شده است. سرور IMAP نیاز به درک و سازگار با چگونه پیام ها بر روی سیستم شما ذخیره می شود.

اگر شما استفاده از یونیکس یا لینوکس با سرور MTA در Sendmail استاندارد، شما احتمالا مجبور به نصب سرور IMAP که با نامه های ذخیره شده در / var / قرقره / پست الکترونیکی / کار می کند. مانند UW IMAP، از Dovecot، و غیره

اگر شما در حال اجرا هستند سرور ایمیل خود را در پلت فرم ویندوز، شما ممکن است باید برای فعال کردن یک سرویس IMAP است که با سرور ایمیل خود را همراه.

اگر سرور ایمیل شما IMAP پشتیبانی نمی کند، شما ممکن است برای پیدا کردن بعضی محصول دیگر سرور ایمیل.

باز کردن بسته اسکوئیرلمیل

باز کردن بسته اسکوئیرلمیل در یک محل قابل دسترسی وب.

آماده سازی داده ها و دایرکتوری ها پیوست

dirrectory داده ها و dirrectory پیوست خارج از دسترس وب سرور را انتخاب کنید (به عنوان مثال در یک محیط یونیکس یا لینوکس، یک زیر شاخه از مسیر / var یک جای خوب برای این است).

دایرکتوری داده است که در آن اسکوئیرلمیل تنظیمات کاربر ذخیره می شوند - حتی زمانی که شما اسکوئیرلمیل پیکربندی شده اند را برای ذخیره تنظیمات کاربر در یک پایگاه داده، بعضی از پلاگین ها هنوز هم ممکن است نیاز به استفاده از این شاخه. دایرکتوری پیوست است که عمدتا برای ذخیره سازی موقت ارسال فایل است که تبدیل خواهد پیوست های ایمیل استفاده می شود.

میزبانی

هر دو از این دایرکتوری ها باید توسط سرور وب و هیچ کس دیگر (به جز شما) قابل نوشتن باشد (قابل خواندن نیست). در یک محیط یونیکس یا لینوکس، این بدان معناست که آنها باید توسط کاربر ریشه متعلق صورت امکان (در غیر این صورت هر کاربر ورود شما به عنوان)، گروه خود را باید همان است که است که سرور وب اجرا می شود که (به عنوان مثال از "www داده شود "،" آپاچی "،" هیچ کس "،" چرخ "، و غیره)، و مجوز های آنها باید 0730 (RWX-WX شود ---).

اگر شما استفاده از پی اچ پی با حالت امن را فعال کنید، یادداشت حالت امن ما که توضیح دهد که دیگر محدودیت های ممکن در این دایرکتوری تیک بزنید.

ملاحظات دسترسی به دایرکتوری

فقط یک زیر مجموعه کوچک از کد منبع اسکوئیرلمیل باید به طور مستقیم به مرورگرهای کاربران در دسترس است. بقیه کد منبع را به صورت داخلی توسط اسکوئیرلمیل استفاده می شود. ترک کل درخت منبع باز برای دسترسی خارج است یک مشکل و یا آسیب پذیری نیست، اما برخی از حمله شناخته شده اند به جاسوس برای نسخه های قدیمی از اسکوئیرلمیل با تلاش برای بازرسی چیزهایی مانند فایل تغییرات. اگر شما می خواهید به استفاده از حداکثر سطح محافظت در برابر جاسوسان و می شود حمله، شما می توانید با استفاده از فایل .htaccess که با کد منبع اسکوئیرلمیل آمده با اضافه کردن "AllowOverride AuthConfig" به تنظیمات دایرکتوری برای اسکوئیرلمیل در پیکربندی آپاچی خود را فایل (در صورت استفاده از وب سرور آپاچی)، و یا شما می توانید تنظیمات دایرکتوری پیشنهادی را در بخش پیکربندی آپاچی زیر استفاده کنید.

پیکربندی اسکوئیرلمیل

اجرای پیکربندی / conf.pl (یا فقط پیکربندی) از خط فرمان. این یک اسکریپت پرل است، بنابراین اگر شما لازم نیست که پرل نصب، لطفا به یادداشت های ما در مورد چگونه برای پیکربندی اسکوئیرلمیل بدون دسترسی پوسته مراجعه کنید.

با استفاده از گزینه D را برای بارگذاری تنظیمات از پیش تعریف شده برای سرور خود را خاص IMAP، و ویرایش حداقل تنظیمات سرور و تنظیمات عمومی (مطمئن شوید به مجموعه "راهنمای" و "پیوست راهنمای" تنظیمات).

بررسی پیکربندی اسکوئیرلمیل

مرور به example.com/squirrelmail/src/configtest.php برای تست تنظیمات خود را برای اشتباهات رایج است. شما نیاز به تنظیم "example.com" و "اسکوئیرلمیل" قطعات برای مطابقت با محل که در آن شما به آن نصب شده است. توجه داشته باشید که در نسخه های اسکوئیرلمیل 1.5.0 و به بالا، اگر شما دسترسی به configtest.php را از جای دیگری از دستگاه که در آن اسکوئیرلمیل نصب شده است، شما نیاز به مطمئن شوید $ allow_remote_configtest در فایل پیکربندی خود را فعال کنید برای انجام این کار (یا نگاه کنید به "11. خواهی" ==> "7. اجازه configtest از راه دور" در ابزار پیکربندی). اگر شما انجام این کار، مطمئن شوید که آن را غیر فعال کنید دوباره زمانی که شما به پایان رسید.

ورود به اسکوئیرلمیل

مرور به example.com/squirrelmail/ وارد شوید. باز هم، شما نیاز به تغییر "example.com" و "اسکوئیرلمیل" به هر مکانی که شما آن را نصب شده است.

در این فصل نصب و راه اندازی اسکوئیرلمیل و بسته های مرتبط در یونیکس یا لینوکس سیستم عمومی است. این کار نصب و راه اندازی سیستم عامل و یا هر ابزار دیگر مورد نیاز برای یک سیستم ایمیل کاملا کاربردی را پوشش نمی دهد.

هر شماره نسخه مورد استفاده در این نمونه های خاص به زمانی که این اسناد نوشته شده بود می باشد. شما باید به طور کلی اکثر تا نسخه های روز از تمام نرم افزار درگیر استفاده کنید. این است که، اگر نسخه های جدیدتر از این بسته در دسترس وجود دارد در حال حاضر، شما احتمالا می خواهید به جای اعداد جدیدتر در مثال زیر. اطمینان حاصل کنید که شما با استفاده از قدیمی، نرم افزار منسوخ و یا آسیب پذیر!

این راهنما با استفاده از سرور IMAP UW، زیرا این یک مثال ساده (و در همه جا حاضر) است و به دلیل آن را می توان در اغلب تنظیمات سیستم ایمیل عمومی که در آن ایمیل های دریافتی در دایرکتوری / var / قرقره / نامه های ذخیره شده استفاده می شود. اگر شما در حال برنامه ریزی برای ارائه به ایمیل تحت وب بر روی یک سیستم با تعداد زیادی از کاربران و یا که در آن کاربران صندوق های پستی بزرگ، در نظر برنامه ریزی یک طراحی سیستم ایمیل بهتر و با استفاده از نرم افزار های مختلف سرور IMAP.

لطفا توجه داشته باشید که قبل از شما شروع به نصب چنین چیزهایی به عنوان یک وب سرور، پی اچ پی و یا یک سرور IMAP، شما باید بررسی کنید که آیا یا نه سیستم شما در حال حاضر چنین نرم افزار نصب شده است. بسیاری از سیستم های سرور کلاس با این نوع از نرم افزار آماده رفتن است. همچنین توجه داشته باشید که این دستورالعمل نصب و راه اندازی استفاده از دستورات تلفیقی عمومی است که باید بر روی اکثر هر سیستمی کار، با این حال ممکن است سیستم شما برازنده تر (و حتی ساده تر) باید راه های به نصب نرم افزار، مانند ابزار از دستور apt در سیستم های مانند دبیان و ابزار یام در سیستم های مانند فدورا / قرمز کلاه.

به طور معمول، شما نیاز به دسترسی سطح ریشه به سرور خود را به انجام این عملیات.

دانلود نرم افزار مورد نیاز

باز کردن و نصب Apache

مقالات مرتبط

انجمن رایگان میزبانی اصلی 4اصلی 5.3.1 آلفا در دسترس است. مشتریان با مجوز معتبر را تشویق به تست نرم افزار بر روی سرورهای مرحله بندی می کنند. هشدار: برای سرور تولید اصلی توصیه نمی شود ...
پی اچ پی اعضا میزبانی اصلی# 1 رایگان، منبع باز بولتن هیئت مدیره و phpBB یک تخت انجمن راه حل نرم افزاری تابلو اعلانات رایگان است که می توان برای اقامت در تماس با یک گروه از مردم و یا می توانید خود را قدرت است ...
مجوز اصلی رایگان با میزبانیمردم TMDHosting من یک استودیو کوچک طراحی دیجیتال و من با استفاده از TMD برای مدتی، حداقل چند سال در حال حاضر. با این حال، من تا به حال بود که "لذت 'را امتحان کنید از شرکت های دیگر و ...
WP-signup.php وردپرس میزبانی وب سایت چندآیا شما واقعا نیاز به یک شبکه؟ سایت های در یک شبکه در وردپرس جداگانه، بسیار شبیه به وبلاگ جداگانه در WordPress.com هستند. آنها همه چیز در انواع دیگر ارتباط تنگاتنگ نیست ...
پرینتر صفحات دوستانه میزبانی دروپالدروپال یک سیستم مدیریت محتوا قوی است که بر روی یک سرور LAMP اجرا می شود. سرور LAMP با استفاده از خروجی زیر به طور پیش فرض، اما PostgreSQL و همچنین می توانید با دروپال استفاده می شود. این می تواند به وبلاگ ها، انجمن ها، و یک میزبان ...