بهترین جوملا میزبانی رایگان

جوملا چیست؟

رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها بازی در شهر است که آن را به سیستم های مدیریت محتوا (CMS) می آید؟ مطمئنا، آن را بسیار محبوب، عمدتا به دلیل آن را بسیار کاربر پسند. اما حتی وردپرس دارای محدودیت آن است. در این جاست که جوملا در می آید. یک برنامه متن باز و قدرتمند در عین حال آسان برای استفاده و سیستم مدیریت محتوا، جوملا نیز می دهد ناشران وب، کسب و کار، و توسعه دهندگان گزینه های پیشرفته متعدد اجازه می دهد برای سفارشی سازی گسترده.

بهترین چیزی جوملا واقعا

نیاز به مدیریت موجودی فروشگاه شما؟ جوملا می توانید آن را انجام دهید. می خواهید برای ایجاد یک کاتالوگ از محصولات شما فروش؟ سعی کنید جوملا. آماده به سعی کنید یک سیستم رزرو سفارشی برای رستوران خود را؟ مطلع جوملا. این می تواند تمام این چیزها و خیلی بیشتر.

در اکثر موارد، هر چند، و برای بسیاری ناشران وب سایت، جوملا یک سیستم مدیریت محتوا مناسب است. از وب سایت های شخصی و وبلاگ ها به سایت های شرکت های بزرگ، جوملا می توانید تقریبا هر آنچه که شما در آن پرتاب اداره کند. سیستم مدیریت محتوا فقط برای وب سایت های اینترنتی قابل دسترس نیست، هر چند. همچنین می تواند مورد استفاده برای ایجاد شبکه های داخلی شرکت که کمک به کارکنان در تماس ماندن و مطلع.

کلید با استفاده از جوملا برای ساخت سایت خود را به پیدا کردن یک میزبان که آن را پشتیبانی. این یک تعهد دشوار است. میزبان بسیاری از را جوملا در دسترس از طریق اکثریت از برنامه های هاستینگ خود. آن را نصب کمی متفاوت از وردپرس می کند. جوملا موجود به عنوان یک اسکریپت شما می توانید در سایت خود را تنها با یک کلیک نصب می شود. بهترین قسمت؟ رایگان است.

جوملا (یا، به آن نام و نام خانوادگی خود را بدهد،، جوملا! ') یکی از بسیاری از برنامه های به مشتریان میزبانی وب گود به صورت رایگان. مانند وردپرس، جوملا می توان برای میزبانی از انواع مختلف محتوا، و آن را یک کار قوی برای توسعه وب است.

جوملا در واقع می رود یک مرحله بیشتر: می توان آن را به عنوان مبنایی برای برنامه های کاربردی وب استفاده می شود. و همچنین به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS)، آن را نیز یک چارچوب برنامه وب است. دو جزء از جوملا می توان با هم یا به طور جداگانه استفاده می شود.

جوملا ایده آل برای توسعه پورتال ها، وبلاگ ها و وب سایت های شرکت های بزرگ است. همچنین می تواند به یک پلت فرم تجارت الکترونیک، یک پل نرم افزار و یا نرم افزار وب پویا توسعه یافته است. توسعه دهندگان می توانند ویژگی های پیش فرض و کد قطعات سفارشی در PHP و MySQL را گسترش دهد.

تاریخچه جوملا

جوملا در سال 2005 به عنوان یک چنگال از اکنون از بین رفته مامبو سیستم مدیریت محتوا، با 1.5 راه اندازی شد که در ژانویه 2008 منتشر شد و نسخه 3 ظاهر می شود در سپتامبر 2012. عرضه های جدید هر شش ماه برنامه ریزی شده.

این نرم افزار منبع باز و آزادانه تحت مجوز عمومی GNU توزیع است. مانند بسیاری دیگر از ابزارهای منبع باز، آن را در پشتیبانی از شبکه ای از توسعه دهندگان که همچنان به نوآوری و نفس زندگی را به نرم افزار متکی است. تا به امروز، این نرم افزار بیش از 50 میلیون بار دانلود شده است.

میزبانی

بسیاری از مردم وزن جوملا و وردپرس برای وب سایت، اما دو برنامه انجام مقاصد مختلف. جوملا بر روی یک سنتی مدل، مشاهده، کنترلر (MVC) مبتنی بر معماری. این پشتیبانی از کنترل های تعاملی و رابط که کاربران را مشاهده کنید. چارچوب MVC را می توان بدون سیستم مدیریت محتوا سیستم استفاده می شود.

جوملا با استفاده از پسوند، که بیشتر پایین در این صفحه بحث افزایش یافته است.

جوملا

وجود دارد در حال حاضر تقریبا 8000 الحاقات موجود در رسمی جوملا راهنمای فرمت (JED)، و این شامل مخلوطی از افزودنی رایگان و تجاری است. بسیاری از توسعه دهندگان میزبانی پسوند جاهای دیگر، به طوری که تعداد واقعی بسیار بالاتر باشد. همه برنامههای افزودنی سازگار با تمام نسخه های جوملا، شما انتظار می رود.

کاربردهای جوملا به پنج دسته توجه به هدف خود تقسیم می شود:

 • قطعات، که بسته های از توابع مسئول ایجاد مناطق زیادی از صفحه وب و در نتیجه بزرگتر از دیگر برنامه های افزودنی
 • ماژول ها، و یا جعبه، که در آن محتوای صفحه ارائه شده است
 • پلاگین، که پردازش حوادث اجرایی در جوملا
 • قالب ها، پسوند است که کنترل و چگونگی سایت به نظر می رسد (به عنوان آنها در وردپرس و سیستم های دیگر را انجام دهید). از جوملا 3، قالب پاسخگو هستند
 • زبان ها که مسئولیت رسیدگی به ترجمه، زبان و اطلاعات فونت

چگونه به استقرار جوملا

جوملا طراحی شده است برای کار با لینوکس، آپاچی، PHP و MySQL - در غیر این صورت به عنوان چراغ شناخته شده است. یک سرور لینوکس است بنابراین بهترین گزینه، اگر چه جوملا همچنین می توانید بر روی سرور ویندوز نصب شود.

توصیه می شود مشخصات برای 3X عبارتند از:

 • PHP 5.4+ توصیه می شود / 5.3.10 مورد نیاز
 • SQL من 5.1+
 • نسخه 2.x آپاچی یا IIS 7

بسیاری از میزبانهای وب تبلیغ نسخه از PHP آنها با استفاده از. اگر شما می کند، بپرسید پیش فروش مشاور تایید سازگاری جوملا قبل از ثبت نام.

سه روش اصلی برای دریافت با برنامه آغاز شده است. شما می توانید یک محاکمه سریع، یک محاکمه میزبانی، یا یک حساب میزبانی وب استفاده کنید:

 • قبل از اینکه شما در جوملا حل و فصل، سعی کنید آنلاین بازی Test Drive برای زیرچشمی نگاه کردن از طریق مسنجر در پشت صحنه در نرم افزار است. این یک نسخه ی نمایشی ناشناس که هیچ یک از اطلاعات خود را (آن 90 دقیقه پس از منقضی) حفظ نمی باشد، اما آن را کنترل را به شما دسترسی به پنل در یک کلیک - مفید برای ارزیابی است. توجه داشته باشید که شمارش معکوس را در بالا و پایین صفحه به شما نشان میدهد چه مدت شما رو قبل از آن را بازنشانی.
 • برای ارزیابی دوره دیگر، نسخه میزبانی جوملا رایگان برای 90 روز است. این به شما می دهد مقدار زیادی از زمان به سعی کنید از ابزار و مقایسه آن را به جایگزین. شما دریافت می کنید قابلیت های بیشتری نسبت به تست درایو، و شما می توانید برای یک حساب میزبانی سایتها ثبت نام در پایان محاکمه اگر شما می خواهید برای حفظ اطلاعات شما. شروع به کار با نسخه ی نمایشی رسمی در وب سایت جوملا آغاز شده است. شما همچنین می توانید ویدئو های دستی است که به شما کمک خواهد راه خود را پیدا کنید در اطراف دسترسی داشته باشید.
 • تصمیم به رفتن پیش با حساب میزبانی وب خود را؟ در اکثر بسته های میزبانی لینوکس، جوملا در دسترس به عنوان یک برنامه ی نصب با یک کلیک است، به طوری که حتی ارزان ترین اشتراک گذاشته شده بسته های میزبانی وب کار خواهد کرد. توجه داشته باشید که ظرفیت یک حساب میزبانی مشترک ممکن است کفایت می کنید اگر شما یک وب سایت کسب و کار بزرگ است.

هنگامی که شما و در حال اجرا هستید، لطفا انجمن جوملا برای کمک و حمایت.

جوملا پرسش و پاسخهای متداول

جوملا یک سیستم مدیریت محتوا منبع باز رایگان و نوشته شده در PHP است.

بر اساس "آزاد" آن را به معنای که این نرم افزار در دسترس و بدون هزینه و همچنین بدون محدودیت است. توسط منبع باز آن را به معنای است که کد منبع برای نرم افزار را برای بررسی و اصلاح در دسترس است. منبع باز نیز به روش توسعه اشاره دارد. این نرم افزار توسط یک جامعه باز از توسعه دهندگان، نه یک شرکت خصوصی توسعه یافته است.

 • یک سیستم مدیریت محتوا چیست؟

  یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) یک نرم افزار کاربردی است که یک راه به راحتی ایجاد، ویرایش، ذخیره، و محتوای صفحه نمایش در وب فراهم می کند. در اغلب موارد (به عنوان با جوملا) است، یک رابط کاربر گرافیکی برای اضافه کردن و ویرایش محتوا، که می تواند صفحات، پست های وبلاگ، تصاویر، و یا هر شکل دیگری از محتوا وجود دارد. یک پایگاه داده که در فروشگاه محتوای وجود دارد، و قالب که نمایش محتوا به بازدید کنندگان وب سایت وجود دارد.

 • است جوملا محبوب؟

  بله. جوملا اجرا می شود بیش از 30 میلیون وب سایت و دوم سیستم مدیریت محتوای محبوب ترین بر روی وب است، در پشت وردپرس.

 • است جوملا به خوبی پشتیبانی؟

  بله. است مستندات کامل، یک انجمن جامعه، یک مجله، حوادث، کارگاه های آموزشی، لیست های پستی، آموزش های ویدئویی، و وبلاگ ها وجود دارد. همچنین تعدادی از شرکت های تجاری که ارائه پرداخت می شود، پشتیبانی از حق بیمه و مشاوره برای جوملا وجود دارد.

 • چه نوع از وب سایت می توانید با جوملا ساخت؟

  تقریبا هر نوع از وب سایت محتوای متمرکز خواهد بود مناسب برای جوملا. بسیاری از کارشناسان می گویند که جوملا به خصوص به عنوان پایه ای برای تجارت الکترونیک و یا وب سایت های شبکه های اجتماعی است.

 • چگونه می توان یک سیستم مدیریت محتوا برای تجارت الکترونیک استفاده می شود؟

  محصولات هستند به صورت از محتوا است.

 • است هر نوع وب سایت است که نمی خواهد در نظر گرفته شود "محتوا" بر اساس وجود دارد؟

  بله. برنامه های کاربردی مبتنی بر وب برای ویرایش رسانه ها مانند ویدئو و صدا، برنامه های فرماندهی و کنترل است که اجرای دستگاه های فیزیکی، و تجزیه و تحلیل داده های سنگین: در اینجا چند نمونه هستند.

 • من مبتدی هستم. است جوملا یک انتخاب خوب برای من؟

  شاید. اما گزینه های دیگر ممکن است بهتر. جوملا به اندازه کافی آسان برای یادگیری است، اما محبوب تر با توسعه دهندگان از کاربران بی تجربه است. اگر شما استفاده از یک پلت فرم مانند وردپرس، که دارای یک پایه بزرگتر از کاربران مبتدی، شما ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر برای به دست آوردن کمک و آموزش در مورد مسائل خاص خود را.

 • من می خواهم برای شروع یک وبلاگ. باید جوملا استفاده کنم؟

  اگر تنها چیزی که شما در حال برنامه ریزی به انجام است را اجرا یک وبلاگ، جوملا ممکن است درد نمیخورد. سیستم مدیریت محتوا دیگر این است که در وبلاگ نویسی، مانند وردپرس متمرکز تر، ممکن است یک انتخاب بهتر است. که می شود گفت، شما قطعا می توانید یک وبلاگ در جوملا اجرا شود، و اگر شما می خواهید برای اجرای یک وبلاگ به عنوان بخشی از یک وب سایت بزرگتر (مانند یک سایت تجارت الکترونیک یا یک پلت فرم رسانه های اجتماعی)، جوملا ممکن است یک انتخاب بزرگ است.

 • آیا جوملا دارای قابلیت نیاز دارم؟

  شاید. جوملا دارای بیش از 8000 پسوند. علاوه بر این، یک قلاب و فیلتر سیستم بسیار قوی در محل است که باعث آسان برای اضافه کردن قابلیت و ایجاد برنامه های افزودنی جدید را به عنوان مورد نیاز است.

 • آیا من می توانم یک وب سایت جوملا نگاه راه من آن را می خواهم به؟

  بله. جوملا دارای بیش از یک هزار تم رایگان در دسترس است، که بسیاری از آنها قابل تنظیم است. آن را نیز برای توسعه دهنده با تجربه برای ساخت یک تم جدید بر اساس یک طراحی سفارشی نسبتا آسان است، و تعداد زیادی از توسعه دهندگان حرفه ای شما می توانید استخدام برای انجام این کار برای شما (و تعداد زیادی از آموزش های وجود دارد اگر شما می خواهید به یادگیری به انجام آن خودتان).

 • آیا آن را سخت برای دریافت با یک وب سایت جدید جوملا راه اندازی؟

  اصلا. بسیاری از شرکتهای میزبانی وب از طریق ابزارهایی مانند Fantastico در یا Softaculous را ارائه نصب و راه اندازی با یک کلیک از جوملا از کنترل پنل. حتی بدون یک جادوگر نصب، نصب و مراحل نصب را دشوار است.

 • خواهد جوملا اجرا در حساب میزبانی من؟

  شاید. جوملا نیاز به PHP و MySQL، که هر دو به طور گسترده ای توسط شرکت های میزبانی وب پشتیبانی می شود. شما باید بررسی کنید دو برابر، اما اگر طرح میزبانی وب خود را می توانید جوملا را پشتیبانی نمی کند، که یک پرچم قرمز است که شما ممکن کیفیت میزبانی ندارند. (استثنا برای که، البته، تخصصی میزبانی اختصاص داده شده به برخی از برنامههای دیگر نرم افزار خاص اما دوباره - که یک استثنا است.)

 • جایگزین عمده به جوملا چیست؟

  دو تا از بزرگترین رقبا وردپرس و دروپال. آنها هر دو منبع باز و نوشته شده در PHP می باشد.

 • چگونه جوملا را نسبت به وردپرس می کند؟

  که بستگی به آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن، و همچنین چگونه به خوبی می دانید پلت فرم. اگر شما فقط می خواهید برای دریافت سریع، ساده وب سایت و در حال اجرا، وردپرس قطعا راه را برای رفتن. اگر شما به چیزی ساختمان با انواع محتوای زیادی بیشتر سفارشی، این می تواند اغلب به راحتی با جوملا انجام می شود.

 • چگونه جوملا را نسبت به دروپال می کند؟

  باز هم - آن را در چه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن بستگی دارد. جوملا محبوب تر است. اگر شما نیاز به یک مقدار زیادی از انواع محتوای سفارشی و در حال تلاش برای انجام کاری کامل و نسبتا رایج، جوملا است که احتمالا یک انتخاب خوب است. اگر شما در حال انجام کاری واقعا رمان، با بسیاری از قابلیت های سفارشی و منطق، دروپال ممکن است یک راه بهتر است برای رفتن.

 • چگونه بین جوملا، دروپال، وردپرس تصمیم گیری من؟

  بسیاری از برنامه های کاربردی است که می تواند در یک پلت فرم ساخته شده می تواند در هر یک از آنها ساخته شده است. در برخی از موارد، یک دلیل خاص برای استفاده از یک پلت فرم و یا دیگر وجود دارد. برای مثال، اگر شما فقط راه اندازی وبلاگ و هیچ چیز دیگری، شما باید وردپرس استفاده کنید. و یا اگر شما نیاز به ویژگی های ساخته شده در به یک توزیع خاص از دروپال، مانند CiviCRM، انتخاب خود را باید روشن شود. با این حال، اگر شما یک برنامه نویس نیست و شما نیاز به چیزی جدید ساخته شده، از ابتدا، آن را بسیار بهتر برای پیدا کردن یک توسعه دهنده دوست دارید و اعتماد، و پس از آن اجازه دهید آنها را به یک پلت فرم را انتخاب کنید بر اساس سطح راحتی خود را و نیازهای خاص پروژه .

 • مقالات مرتبط

  بهترین جوملا رایگانجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
  سایت های میزبانی وب برای جوملاجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
  میزبانی وب سایت UK جوملاجوملا فقط ساده کردم با این سیستم مدیریت محتوا به طور گسترده ای استفاده می شود (سیستم مدیریت محتوا)، شما می توانید وب سایت خود را ایجاد و میزبانی آن آنلاین در حالی که با استفاده از آدرس وب خود را. میزبانی وب ما بسته است که ...
  میزبانی وب سایت انجمن جوملا استرالیاانتخاب یک سرویس میزبانی وب می تواند یک کار گیج کننده است، با بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب در خارج وجود دارد، ارائه خدمات مشابه. بنابراین ما این تصمیم را آسان تر با نمایش 10 بهترین ساخته اند ...
  رتبه میزبانی ابزار جوملا3283 رای 4.89 از 5 InMotion فراهم می کند خدمات میزبانی وب های معتبر در جامعه جوملا. تقریبا همه مشتریان خود هستند با حرفه ای میزبانی وب جوملا بسیار راضی ...