بهترین جوملا سایت های رایگان

انواع برنامه های هاستینگ برجسته بسته بندی شده. نرم افزار سایت سازی مفید است. خدمات به مشتریان خوب. آپ تایم بزرگ است.

بدون سرور مجازی مبتنی بر ویندوز میزبانی. بدون واردات یک مرحله وردپرس. ایمیل فاقد امنیت فوق العاده.

HostGator در یک سرویس میزبانی وب قابل اعتماد است که به استفاده از ساده و مجموعه ای از برنامه های مفید برای مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک ارائه می دهد است. این انتخاب اول ما برای وب مستر ها تازه کار است.

آپ تایم سنگ جامد در تست. پشتیبانی از مشتری خوب است. ارائه می دهد بسته های اساسی و پیشرفته میزبانی. ارائه می دهد سرورهای مبتنی بر لینوکس -Windows-یا. برای استفاده آسان ابزار ایجاد وب سایت. بدون هزینه راه اندازی.

میزبانی

ردیف WebsiteBuilder به علاوه لازم است برای اضافه کردن کد به قالب سایت. رقبا ارائه دوره بازگشت پول گارانتی طولانی تر است.

11 یک میزبان وب مقرون به صرفه ارائه می دهد که از ابزارهای غنی وب سایت ایجاد، پشتیبانی جامد، و آپ تایم چشمگیر است. این انتخاب بالا ما اگر شما نیاز به میزبانی وردپرس.

بسیاری از ویژگی های امنیتی است. ابزار دامنه مدیریت گسترده. ارائه سرور مجازی بسیار عالی است. انتقال داده نامحدود در هر ماه. برنامه ذخیره سازی ابر. تضمین بازگشت پول سخاوتمندانه.

بدون سایت سازنده. فاقد سرورهای مبتنی بر ویندوز. ممکن است ثابت تهدید آمیز برای uninitiated.

انجمن جامع مووبل تایپ دارای یک قوی مجموعه ای از ویژگی ها و قیمت کیف پول پسند، اما این سرویس میزبانی وب برجسته بهترین راه حل برای کسانی که در مدیریت وب سایت، تازه نیست با تجربه است.

سنگ جامد آپ تایم. 24/7 پشتیبانی از مشتری بسیار عالی است. ویندوز و لینوکس مبتنی بر سرور است. ایمیل شدیدا به برنامه های مایکروسافت یکپارچه شده است. مدیریت میزبانی وب وردپرس.

سطح پایه میزبانی طرح فاقد یک گزینه پرداخت ماه به ماه است. ارائه ایمیل نحیف. سرور اختصاصی فاقد ایمیل.

نیک یک سرویس میزبانی وب ویژگی های بسته بندی است که دارای سنگ جامد آپ تایم، خدمات به مشتریان عالی، و ابزار وب سایت سازی انعطاف پذیر، اما ارائه ایمیل ناچیز و میزبانی محدودیت جلوگیری از آن را از دستیابی به افتخارات بالا است.

طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی وب. آپ تایم عالی در تست. برای استفاده آسان و رابط. Weebly نرم افزار سایت سازی.

فاقد سرورهای مبتنی بر ویندوز. بدون ماهانه میزبانی برنامه. upselling خشونت آمیز. کاربران نیاز به نصب افزودنی فایرفاکس برای انجام درست در مورد همه چیز.

مباهات آپ تایم بسیار عالی و نرم افزار وب سایت سازی بصری، تالارها را آسان می کند برای ایجاد صفحات جذاب، کاربردی، و پایدار برای کسب و کار خود را. با این حال، آن را فاقد چند ویژگی های موجود در خدمات میزبانی رقیب.

چرا شما نیاز به میزبانی وب

صاحبان کسب و کار، پاسخ به این سوال مهم: آیا شرکت شما یک وب سایت؟ اگر نه، آن را باید. به طور طبیعی، کسب و کار آنلاین وب سایت های تقاضا برای بازاریابی و فروش محصولات و یا خدمات، اما حتی کسب و کار آجر و ملات نیاز به کشف از طریق وب. دهان به دهان فقط آن را قطع نمی شود. این روزها، مردم کشف کسب و کار جدید از طریق بینگ، گوگل و یاهو، موتورهای جستجو است که آن را فوق العاده ساده برای پیدا کردن محصولات شرکت، ساعت عملیاتی، و قیمت ها. اگر کسب و کار شما در نتایج جستجو ظاهر نیست، به خصوص در صفحه اول، آن را فوق العاده دشوار برای مشتریان بالقوه و مشتریان شما را بیابند. بنابراین، داستان کوتاه مدت، هیچ وب سایت، نه پول. شما این را نمی خواهیم.

بهترین جوملا سایت های رایگان را می خواهم نه

اولین قدم این است برای پیدا کردن یک میزبان وب، شرکت خواهد شد که فایل وب سایت شما بر روی سرور خود ذخیره و ارائه آنها به خوانندگان خود را و مشتریان مرورگرها. خدمات میزبانی وب ارائه مقادیر مختلفی از انتقال ماهانه داده ها، ذخیره، ایمیل، و امکانات دیگر. حتی نحوه پرداخت (پرداخت ماه به ماه در مقابل پرداخت سالانه) می تواند کاملا متفاوت، هم، پس از در نظر گرفتن زمان به رسم دقیقا همان چیزی شرکت شما نیاز برای موفقیت آنلاین ضروری است.

شما همچنین باید خود را با بسیاری ردیف میزبانی وب که در دسترس هستند آشنا. در پژوهش خود را، پیدا خواهید به اشتراک گذاشته، سرور مجازی خصوصی (سرور مجازی)، سرور اختصاصی، و وردپرس از برنامه های هاستینگ. هر لایه ارائه می دهد مشخصات و ویژگی های مختلف است که شما باید زمان را به تجزیه و تحلیل کنند. من آنها را بشکنند.

میزبانی وب چیست به اشتراک گذاشته شده؟

میزبانی سرور میزبانی مشترک که در آن ارائه دهنده خانه های سایت های مختلف بر روی سرور تک وب است. به عنوان مثال، سایت یک سهام همان سرور با سایت B، سایت گراد، سایت D و سایت E. حرکت صعودی این است که سایت های مختلف به اشتراک گذاشتن هزینه سرور، بنابراین مشترک میزبانی وب به طور کلی بسیار ارزان است. در واقع، شما می توانید یک گزینه برای کمتر از 10 $ در هر ماه را پیدا

حرکت نزولی است که تمام سایت های اشتراک گذاشتن منابع یک سرور واحد است، به طوری سنبله ترافیک عظیمی در سایت A ممکن است اجرای سایت های همسایه، تاثیر می گذارد.

چه سرور مجازی میزبانی وب؟

سرور مجازی میزبانی وب مشابه میزبانی در سایت های مختلف به اشتراک بگذارید همان سرور است، اما شباهت وجود دارد به پایان برسد. اختصاصی خانه میزبان وب سایت های کمتر در هر سرور از سرور میزبانی مشترک، و هر سایت دارای منابع فردی خود را دارد.

در نتیجه، سایت الف افزایش ترافیک سایت B یا سایت C. همانطور که می دانید، سرور مجازی میزبانی وب هزینه های بیش از سرور میزبانی مشترک تاثیر نیست. شما پرداخت حدود $ 20 به $ 60 در هر ماه.

میزبانی وب چیست اختصاصی؟

سرور اختصاصی. از سوی دیگر، هر دو قدرتمند و گران. این برای سایت های که نیاز یک مقدار باور نکردنی از منابع سرور می باشد.

بر خلاف اشتراک گذاشته و یا سرور مجازی میزبانی وب، سرور اختصاصی سازد وب سایت خود مستاجر تنها بر روی سرور. بدان معنی است که وب سایت خود را شیپور خاموشی قدرت کامل سرور. گفته می شود، بسیاری از اختصاصی میزبانی وب خدمات شما کار با دست زدن به باطن، مسائل فنی.

چیست وب میزبانی وردپرس وب؟

وردپرس میزبانی برای افرادی است که می خواهند برای ساخت سایت های خود را در پشت سیستم مدیریت محتوای وردپرس محبوب (CMS). میزبان بسیاری از وردپرس به طور خودکار رسیدگی چیزهای باطن، بنابراین شما لازم نیست که در مورد به روز رسانی برنامه ها و سیستم مدیریت محتوا، و قادر می سازد پشتیبان گیری خودکار نگران باشید.

میزبانی وب اطلاعات اضافی

اگر شما مطمئن نیستید که از نوع میزبانی نیازهای کسب و کار شما نیست، شما ممکن است بخواهید به شروع به کوچک، با سرویس میزبانی وب. شما همیشه می توانید به یک، بسته از ویژگی های غنی قوی تر، می گویند، سرور مجازی میزبانی وب و یا حتی سرور اختصاصی در آینده فارغ التحصیل. متاسفانه، برخی از میزبان ها تمام انواع میزبانی ارائه نمی دهد. نظر بگیرید که چقدر شما انتظار می رود به رشد وب سایت خود را، و چه زود، قبل از شما به هر چیزی بیش از یک قرارداد یکساله را مرتکب شوند. این ارزش صرف زمان جلو مطمئن شوید که میزبان شما با انتخاب قادر به ارائه رشد شما برای سایت خود مجسم کنید، همانطور تعویض ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب وسط است یک تعهد و ناچیز نیست.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید محدوده قیمت، شما نیاز به در نظر گرفتن چه مدت شما میزبانی وب نیاز دارید. اگر آن را به یک کوتاه مدت است پروژه می گویند، کمتر از یک ماه و یا دو شما معمولا می توانید دریافت بازپرداخت باید میزبانی خود را ظرف مدت 60 روز را لغو کنید. برخی از شرکت های ارائه 30 روز تضمین بازگشت پول، دیگران ارائه 90 روز تضمین بازگشت پول. یک بار دیگر، آن را به نفع انجام مشق شب خود را.

میزبانی وب شما نیازمند امکانات

بسیاری از میزبانهای وب ارائه ویژگی های محدود در بسته های استارت خود و سپس گسترش ارائه (گاهی اوقات فوق العاده) برای برنامه های بالاتر لایه. خواندن چاپ کوچک برای مطمئن شوید که طرح شما انتخاب ارائه می دهد آنچه شما نیاز دارید. اگر شما نیاز به یک نرم افزار سایت سازنده برای طراحی وب سایت خود، مطمئن شوید که کم هزینه میزبان وب شما در حال چیدن واقع می آید با یک سایت سازنده. بسیاری از آنها شما نیاز به برای سازنده به عنوان یک افزودنی جداگانه پرداخت. سازندگان وب سایت معمولا مقدار زیادی از پول هزینه نیست، اما اگر شما می توانید یک میزبان وب که شامل یک صورت رایگان پیدا کنید که پول در جیب شما. و اگر آن را با سرویس میزبانی خود را یکپارچه، شما به احتمال زیاد به یک، تجربه صاف پشتیبانی شده هستید.

همچنین حداقل چت می خواهید یک میزبان وب را با 24/7 پشتیبانی از مشتری-اگر از طریق تلفن نیست، پس. انجمن ها، پایگاه های دانش، و بلیط به کمک همه به خوبی و خوب است، اما گاهی اوقات شما فقط نیاز به برقراری ارتباط با انسان دیگر برای دریافت همه چیز اتو کردن با بیشترین سرعت ممکن. گفت که، همه 24/7 تیم پشتیبانی از مشتری برابر است. شرکت هایی مانند GoDaddy و وب مایع به رخ کشیدن فوق العاده آگاه و مفید جوخه-پشتیبانی از مشتری واقعیت است که ما در بررسی در عمق ما از آن خدمات میزبانی وب را تایید کرد.

هنگامی که آن را به سیستم عامل سرور می آید، لینوکس معمولا به صورت پیش فرض. با این حال، برخی از خدمات ارائه انتخاب لینوکس یا ویندوز میزبانی. اگر شما از برنامه های سمت سرور خاص که نیاز به ویندوز مانند SQL Server و یا یک برنامه سفارشی نوشته شده در دات نت، پس از آن شما باید مطمئن شوید که میزبان وب شما را ویندوز میزبانی. اما اجازه ندهید که این ایده از یک میزبان لینوکس شما را بترسانند. امروزه، اکثر وب میزبان ارائه یک رابط گرافیکی و یا یک کنترل پنل برای ساده سازی مدیریت سرور و مدیریت وب سایت. به جای تایپ کردن در خط فرمان، شما آیکون به راحتی قابل شناسایی را کلیک کنید.

ویندوز میزبانی است که اغلب گران تر از میزبانی لینوکس، به ویژه در منطقه سرور اختصاصی. که همیشه مورد است، اما آن چیزی است که شما باید از شما به عنوان خرید در اطراف آگاه باشند است.

میزبانی ایمیل

اگر هدف شما برای حضور در وب، شما رو به ایمیل. این یک راه مناسب برای مشتریان بالقوه و مشتریان به شما یک پیام، سند ورد، یا فایل های دیگر ارسال شده است. خوشبختانه، اکثر وب میزبان شامل ایمیل در قیمت از برنامه های هاستینگ خود. بعضی از میزبان وب ارائه ایجاد حساب ایمیل نامحدود (که فوق العاده است برای رشد آینده)، در حالی که دیگران ارائه مقدار محدود است. شما، به طور طبیعی، باید می خواهید ایمیل نامحدود.

گفت که، نه تمام میزبانان وب ارائه ایمیل. WP موتور، برای مثال، نمی کند. در چنین مواردی، باید به حساب از یک شرکت دیگر از میزبان وب خود را ایمیل کنید. نیک، به عنوان مثال، به فروش می رساند بسته های ایمیل با شروع از 3.49 $ در هر کاربر، در هر ماه. که ممکن است مانند بدون هیچ زحمتی صدا، و فقط یک چیز بیشتر به پیگیری، اما در واقع برخی از طراحان سایت که احساس می کنند جدا ایمیل خود را میزبانی وب و خدمات میزبانی وب هوشمند است. به این ترتیب، یک ارائه دهنده آنلاین رفتن به طور کامل برکی کسب و کار شما نیست.

آپ تایم، آپ تایم، آپ تایم!

ویژگی های فوق با ارزش را به وب میزبانی تجربه هستند، اما هیچ کدام منطبق بر اهمیت سایت آپ تایم. اگر سایت شما پایین است، مشتریان و یا مشتریان قادر به شما در پیدا کردن و یا دسترسی به محصولات و یا خدمات شما خواهد بود.

به تازگی، ما آپ تایم نظارت به روند بررسی ما اضافه شده است و نتایج نشان می دهد که اکثر میزبان وب انجام یک کار عالی نگه داشتن سایت های و در حال اجرا. میزبان وب را با مسائل آپ تایم به شدت در طول فرآیند بررسی جریمه و قادر به واجد شرایط برای رتبه بالا هستند.

تجارت الکترونیک و بازاریابی

چیزی که ما در بررسی خدمات ذکر شده در اینجا (و بسیاری دیگر) دست است که حتی اگر بسته خیلی مشابه هستند، آنها یکسان نیست. بعضی از آنها بیشتر امنیتی متمرکز از دیگران، ارائه ضد اسپم و ضد ابزارهای مخرب. دیگران ارائه انواع ابزار بازاریابی ایمیل. در حالی که بسیاری از میزبان ما بررسی کرده ایم ساخته شده اند در تجارت الکترونیک، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن استفاده از یک شخص ثالث خرید آنلاین نرم افزار سبد بیشتر قوی مانند های Shopify به جای.

اگر شما آماده برای انتخاب یک سرویس میزبانی وب بزرگ، چک کردن جدول بالا برای دیدن انتخاب های PCMag در فضا هستیم. هنگامی که شما با آن انجام می شود، با کلیک بر لینک های زیر به خواندن ما در عمق، بررسی از بزرگترین و بهترین نام در وب میزبانی تست شده است.

اگر شما فقط در بازی میزبانی وب آغاز به کار، مطمئن شوید که به چک کردن پرایمر ما، چگونه به ساخت یک وب سایت.

ویژه وب سایت های خدمات خدمات:


$ 10.95 MSRP
قیمت در گزینه HostGator در یک سرویس میزبانی وب قابل اعتماد است که به استفاده از ساده و مجموعه ای از برنامه های مفید برای مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک ارائه می دهد است. این انتخاب اول ما برای وب مستر ها تازه کار است. خواندن بررسی کامل


6.99 $ MSRP
قیمت در گزینه 11 یک میزبان وب مقرون به صرفه ارائه می دهد که از ابزارهای غنی وب سایت ایجاد، پشتیبانی جامد، و آپ تایم چشمگیر است. این انتخاب بالا ما اگر شما نیاز به میزبانی وردپرس. خواندن بررسی کامل


$ 7.99 MSRP
قیمت در گزینه InMotion وب سرویس میزبانی از ویژگی های انباشته ارائه می دهد که بسیاری از ویژگی های جذاب است، اما تعداد کمی از مسائل آن را از سگ بالا نگه می دارد. خواندن بررسی کامل


$ 10.95 MSRP
قیمت در گزینه جامع مووبل تایپ دارای مجموعه از ویژگی های قوی و قیمت کیف پول پسند، اما این سرویس میزبانی وب برجسته بهترین راه حل برای کسانی که در مدیریت وب سایت، تازه نیست با تجربه است. خواندن بررسی کامل


$ 3.49 MSRP
قیمت در گزینه نیک یک سرویس میزبانی وب ویژگی های بسته بندی است که دارای سنگ جامد آپ تایم، خدمات به مشتریان عالی، و ابزار وب سایت سازی انعطاف پذیر، اما ارائه ایمیل ناچیز و میزبانی محدودیت جلوگیری از آن را از دستیابی به افتخارات بالا است. خواندن بررسی کامل


$ 5.99 MSRP
قیمت در گزینه مباهات آپ تایم بسیار عالی و نرم افزار وب سایت سازی بصری، تالارها را آسان می کند برای ایجاد صفحات جذاب، کاربردی، و پایدار برای کسب و کار خود را. با این حال، آن را فاقد چند ویژگی های موجود در خدمات میزبانی رقیب. خواندن بررسی کامل


$ 4.50 MSRP
قیمت در گزینه Hostwinds میزبانی وب خدمات ویژگی های بسته بندی است که ابزار برای ساخت وب سایت های بسیار کاربردی و کاربر پسند است، اما چند سوراخ در ارائه آن آن را از ادعا نقطه بالا جلوگیری می کند. خواندن بررسی کامل


$ 14.95 MSRP
قیمت در وب گزینه مایع گران است و فاقد میزبانی وب اشتراکی، اما انعطاف پذیر، ویژگی های بسته بندی میزبان آنلاین با خدمات به مشتریان برجسته و بسته های اختصاصی و سرور مجازی بسیار عالی است. خواندن بررسی کامل


$ 9.99 MSRP
قیمت در گزینه های بسته بندی شده با ویژگی های، A2 یک سرویس میزبانی وب است که بیش از شایسته بودن پایه و اساس برای وب سایت شما است. خواندن بررسی کامل


$ 4.00 MSRP
قیمت در گزینه پس از ماه ها مشکلات آپ تایم، میزبانی وب ارائه دهنده Arvixe چیز تبدیل شده است در اطراف، یک بار دیگر مباهات قابلیت اطمینان سنگ جامد و طیف گسترده ای از برنامه ریزی برای شروع یک وب سایت است. این سرویس تایید ما به دست آورد تا. خواندن بررسی کامل


$ 5.00 MSRP
قیمت در گزینه Cloudways یک سرویس میزبانی وب با معماری هر دو مقرون به صرفه و قدرتمند است، اما هیچ گزینه ای برای ثبت دامنه وجود دارد، و کیفیت مبتنی بر تلفن پشتیبانی، و ایمیل هزینه های اضافی. خواندن بررسی کامل


$ 5.95 MSRP
قیمت در گزینه اگر شما به دنبال برای ایجاد یک سایت نسبتا ساده است، iPower ارسال یک انتخاب خوب است، اما شما باید در جای دیگر برای سرمایه گذاری های پیچیده تر است. خواندن بررسی کامل


$ 20.00 MSRP
قیمت در گزینه رسانه ها معبد یک سرویس میزبانی وب است که اجازه می دهد تا شما به راحتی صفحات لینوکس طراحی ساخت است، اما آن را فاقد چند ویژگی های موجود در رقبای درجه یک. خواندن بررسی کامل


$ 9.95 MSRP
قیمت در گزینه سایتها ارائه می دهد خدمات مشتری عالی و امنیت قوی، اما آن را فاقد ویژگی های ارائه شده توسط رقبای بالای لایه. خواندن بررسی کامل

پی سی مگ، ممکن است کمیسیون های وابسته از لینک خرید گنجانده شده در این صفحه به دست آورند. این کمیسیون تاثیر نمی گذارد چگونه ما تست، سرعت و یا بررسی محصولات.
برای اطلاعات بیشتر، به عنوان خوانده شرایط کامل ما را از استفاده کنید.

برای بیش از یک دهه، جفری ال. ویلسون gadget- و تصویری مربوط به بازی NERD کپی برای انواع نشریات، از جمله 1UP، 2D-X، چلیک، لپ تاپ، LifeStyler، پدر و مادر، همگام سازی، حکیم نان، و نوشته است کشتی کج. او در حال حاضر دانش و مهارت خود را به پی سی مگ، به عنوان تحلیلگر ارشد به ارمغان می آورد. وقتی که او است که در یک مانیتور (یا دو) خیره نیست و تان شدیدا از میزبانی وب، موسیقی، آب و برق، و کپی بازی های ویدئویی، مربیان جفری، شیوه های جیت کان دو، وبلاگ ها، پادکست ها، و در باهم گاه به گاه صحبت می کند. او همچنین جمع آوری وینیل و تا حد زیادی برخوردار است. بیش "

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

بهترین خدمات میزبانی وب برای جوملاانواع برنامه های هاستینگ برجسته بسته بندی شده. نرم افزار سایت سازی مفید است. خدمات به مشتریان خوب. آپ تایم بزرگ است. بدون سرور مجازی مبتنی بر ویندوز میزبانی. بدون واردات یک مرحله وردپرس. ایمیل فاقد اضافی ...
بهترین و به اشتراک گذاشته وردپرس میزبانیطیف گسترده ای از گزینه وب سایت میزبانی. آگاه تکرار خدمات به مشتریان. شخص وابسته مفید تکمیل فرم سفارش. شما اجازه می دهد بسیاری از حوزه های میزبان. فاقد سرورهای مبتنی بر ویندوز. سرور مجازی و اختصاصی و ... گران قیمت
وب جوملا میزبانی رایگان بررسی UKبهترین خدمات میزبانی وب رایگان بله، میزبان برجسته در این صفحه ارائه وب واقعی بسته های میزبانی بدون هیچ هزینه. مطمئن شوید که در بررسی ما در عمق برای جزئیات و دیدن آنچه که مشتریان خود را می گویند. است...
بهترین شرکت های میزبانی وب برای نمونه وبلاگ های وردپرسطیف گسترده ای از گزینه وب سایت میزبانی. آگاه تکرار خدمات به مشتریان. شخص وابسته مفید تکمیل فرم سفارش. شما اجازه می دهد بسیاری از حوزه های میزبان. فاقد سرورهای مبتنی بر ویندوز. سرور مجازی و اختصاصی و ... گران قیمت
بهترین خدمات میزبانی ارزان برای وردپرسطیف گسترده ای از گزینه وب سایت میزبانی. آگاه تکرار خدمات به مشتریان. شخص وابسته مفید تکمیل فرم سفارش. شما اجازه می دهد بسیاری از حوزه های میزبان. فاقد سرورهای مبتنی بر ویندوز. سرور مجازی و اختصاصی و ... گران قیمت