های ویژه جوملا

جوملا چیست! سیستم به روز رسانی؟

شروع با جوملا! 1.6، جوملا! است شامل یک سیستم به روز رسانی برای کمک به سیستم نگه دارید تا تاریخ. جوملا! سیستم به روز رسانی است که عمدتا توسط مدیر برنامه های افزودنی هدایت می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیر برنامه های افزودنی: https://docs.joomla.org/Help36:Extensions_Extension_Manager_Update

به روز رسانی ها اطلاعیه ها

جوملا! سیستم به روز رسانی فراهم می کند یک راه مفید برای به روز رسانی افزونه های نصب شده، اما آن را نیز پیاده سازی یک سیستم اطلاع رسانی از توسعه دهنده های فرمت برای اطلاع در دسترس بودن نسخه جدید است. به این ترتیب، adminitrators سیستم را می توان آگاهانه و انتخاب کنید که چگونه برای مدیریت سیستم.

جوملا های ویژه میزبانی همه توسعه دهندگان در حال تشویق

تصویر نمونه: هشدار از طریق به روز رسانی در دسترس

تصویر نمونه: یک نسخه الحاقی جدید نصب شده است

شرط جدید JED

مورد نیاز لیست جدید. تمام پسوند های پس از 2017 ژانویه 10 به JED آپلود مورد نیاز است برای استفاده از سیستم به روز رسانی جوملا. این کمک خواهد کرد تا مطمئن شود که صاحبان سایت ها همیشه از زمانی که یک نسخه جدید از افزونه های نصب شده خود را در دسترس است مطلع است. نگه داشتن پسوند به روز می تواند کمک به بهبود امنیت.

در این راهنما، ما شامل جزئیات مختصری در مورد چگونگی پیاده سازی سیستم به روز رسانی جوملا برای پسوند رایگان و پرداخت می شود. همه توسعه دهندگان را تشویق به بازدید جوملا Docs برای اطلاعات بیشتر و یا بررسی کنید که چگونه پسوند های دیگر در حال حاضر به تصویب رسید سیستم به روز رسانی.

با توجه به برنامه های افزودنی در JED ذکر شده است، آنها را نمی خواهد منتشر نشده اگر آنها در انطباق با این شرط جدیدی نیست. در عوض، یک هشدار پنجره می شود تا کاربران در هنگام کلیک کردن بر روی دکمه دانلود، اطلاع رسانی آنها که فرمت می کند سرور به روز رسانی را پشتیبانی نمی کند نشان داده شده است و به همین دلیل باید به صورت دستی به روز می شود.

فراموش نکنید که برای بررسی در صورتی افزودنی خود را با استفاده از جوملا! سیستم به روز رسانی.

سیستم به روز رسانی جوملا

یکی از ویژگی های قدرتمند ترین جوملا! این امکان را به گسترش آن با پسوند شخص ثالث است. برای نگه داشتن این پسوند به روز شده، جوملا به روزرسانی سیستم اجازه می دهد تا به سرعت به طور خودکار فرآیند به بررسی تمام افزونه های نصب شده و از سرمربی گسترش روز رسانی آنها.

از نقطه نظر توسعه از این دیدگاه، الحاقات به منبع مرتبط، از طریق آشکار فرمت، به یک خوراک از به روز رسانی در دسترس است.

برای ارائه به روز رسانی، دو مورد استفاده اصلی وجود دارد: پسوند رایگان و یا فرمت پرداخت. مورد اول ساده است و به روز رسانی می تواند به طور مستقیم از طریق همان جریان دانلود از دانلود اولیه توزیع شده است. در مورد پسوند پرداخت، از به روز رسانی به معتبر اشتراک / عضویت، سپس یک روش محدود به بررسی آن باید در فرایند به روز رسانی یکپارچه شده است.

ویژه مورد جوملا از پسوند

در فصل های زیر است، ما شیوه های معمول را توضیح برای توزیع پسوند به روز رسانی.

جوملا به روزرسانی سیستم - فرمت رایگان

در این مورد، سیستم به روز رسانی فرمت نیاز به اضافه کردن یک برچسب در پسوند آشکار به تعریف یک URI به انتشار به روز رسانی در دسترس:

تعریف یک سرور به روز رسانی

به منظور استفاده از این ویژگی، یک سرور به روز رسانی باید در مانیفست برنامه افزودنی خود در تعریف شود.

به روز رسانی فایل XML

نوع سرور فرمت اجازه می دهد توسعه دهندگان به تعریف آشکار برنامه افزودنی به جلو و به روز رسانی از آشکار فرمت های تک است.

مورد نمونه: جوملا! وب لینک ها

در این زمان، جوملا! پسوند ها وب لینک ها در به همان شیوه از یک برنامه افزودنی شخص ثالث توزیع شده است. از آنجا که آن را در همان راه از یک برنامه افزودنی شخص ثالث به روز شده، آن را به یک مرجع پیاده سازی کامل از سیستم به روز رسانی است: جوملا-الحاقات / پیوند

همانطور که در این بیانیه نشان داده شده است، به روز رسانی پسوند از یک فایل XML به صورت دستی حفظ توزیع شده است. اگر شما ترجیح می دهند به ایجاد جریان به روز رسانی XML از یک نرم افزار مدیریت دانلود، چند گزینه را می توان در JED پیدا شده است.

توجه: دو بررسی targetplatform

موضوع مشترک هنگامی که جوملا یک نسخه جدید در تعریف از targetplatform تشخیص نیست.

جوملا سیستم به روز رسانی - پسوند پرداخت

این مورد مشابه پسوند رایگان است. با این حال، اعتبار سنجی اضافی مورد نیاز است برای بررسی در صورتی که کاربر حق دارد برای دریافت به روز رسانی. این اعتبار آنلاین انجام شده و باید آن را توسط سیستم توسعه فرمت پشتیبانی می کند می باشد.

برای شناسایی کاربر به روز رسانی / سیستم خود، جوملا دارای extra_query پارامتر های اضافی در #__update_sites. این پارامتر به به URL دانلود اعلام، اضافه کرد و این فرصت را به قبول یا رد دانلود.

شما می توانید extra_query با توجه به نیاز خود را مدیریت و جوملا هیچ محدودیت در اطلاعات زمینه تحمیل نمی کند. آن را به عنوان یک پارامتر URL معتبر است.

مورد نمونه: Akeeba سیستم انتشار و اشتراک Akeeba

Akeeba سیستم انتشار و Akeeba اشتراک پسوند است که Akeeba توسعه پسوند پیاده سازی به مدیریت برنامه های افزودنی خود را دارد. آنها جایگزین های رایگان برای ساخت بر سیستم انتشار خود را است.

در این زمینه، یک دانلود Id (dlid) باید در گسترش تعریف شود باید به روز شود و ذخیره شده در extra_query زمینه است. به عنوان مثال: dlid = 1234567890123456789012.

هنگامی که مدیر به روز رسانی جوملا را به دانلود به روز رسانی سایت خود، آن را شامل دانلود Id است. Akeeba ARS و فیلم با هم کار کنند برای بررسی عضویت و بازگشت به پاسخ مناسب.

با توجه به شخص ثالث به روز رسانی سیستم

سیستم به روز رسانی سوم حزب، ایجاد شده برای ارائه به روز رسانی در یک راه امن و راحت است، این سیستم مشابه سیستم به روز رسانی جوملا در نظر گرفته مطابق با نیاز. با این حال، هدف ما این است که تمرکز در اطلاعات در مورد به روز رسانی در برنامه های افزودنی: منطقه به روز رسانی، و سپس یک سیستم به روز رسانی های شخص ثالث نیز باید نسخه در دسترس بودن اطلاعات برای جوملا ارائه! مدیر به روز رسانی. کاربران باید ملزم به بازدید از هر فرمت به می دانم که وضعیت آن است.

افزودنیهای فایرفاکس یک مورد خاص از پسوند مدیریت توسط یک افزونه پدر و مادر. افزونه های نصب شده، اداره و حذف با یک شخص ثالث سیستم به روز رسانی.

از آنجا که این نوع خاص از برنامه های افزودنی در JED منتشر شده اما آنها می توانند با جوملا نمی توان یکپارچه! سیستم به روز رسانی، آنها را از نیاز ادغام معاف است. این استثنا شامل برنامههای افزودنی که قابل نصب از طریق جوملا نصب نمی شود و فرمت خاص.

این برنامه های افزودنی در صورت مورد به مورد تایید شده است.

تصاویر نمونه

جنبه های اداری چگونه یک توسعه دهنده پسوند مدیریت کسب و کار خود را فراتر از محدوده چه JED می توانید تنظیم است. این مسئولیت از توسعه است به اطمینان حاصل شود که او و یا او در هر گونه الزامات قانونی که توسط دولت های محلی خود را تحمیل عامل. ما فقط می توانیم توصیه مشاوره با یک حسابدار محلی و / یا وکیل به اطمینان حاصل شود که شما در حال ملاقات هر گونه الزامات قانونی محلی است.

شما می توانید سرور به روز رسانی در روشی مشابه به برنامه های افزودنی در پرداخت آن را مدیریت پیاده سازی - شما می توانید سرور به روز رسانی پیاده سازی به اطلاع کاربران در مورد به روز رسانی موجود و نمایش یک پیام گفت که به روز رسانی از طریق تماس با آنها از طریق وب سایت خود را در دسترس است. نکته کلیدی در اینجا است که به اطلاع کاربران در مورد به روز رسانی - تصمیم به آنها به طور خودکار ارائه یا نه تصمیم خود را است.

در راه همان است که چند مدیران دانلود است که کمک به مدیریت به روز رسانی وجود دارد، همچنین مدیران اشتراک است که می تواند کمک به شما برای مدیریت مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد. روش دیگر، همچنین سیستم عامل های تجارت الکترونیک است که می تواند فروش تحکیم وجود دارد.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

موقعیت میزبانی 7 جوملادر این آموزش قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه برای اضافه کردن ماژول موقعیت در 3.x. جوملا الگو. شما می دانید که چگونه برای بررسی موقعیت ماژول در دسترس از قالب. در این آموزش ما نشان می دهد ...
سایت های میزبانی وب برای جوملاجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
بهترین جوملا رایگانجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
بهترین جوملا میزبانی رایگانجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
چگونه برای ساخت یک صفحه وب با جوملا'؛ o.write (R)؛ o.close ()> بازگشت n.prototype.isNullOrEmpty تابع = (N) بازگشت 1>، n.prototype.dispatchCustomEvent تابع = (N)؛ VAR من = document.createEvent ( " CustomEvent ")؛ بازگشت ...