مطلع ماژول میزبانی شناسه جوملا

آخرین به روز رسانی 2017 ژانویه 17 11:08

ECWID یک ابزار عالی برای اضافه کردن یک عملکرد تجارت الکترونیکی به سایت خود جوملا است. ECWID بسیار متفاوت از معمول "جوملا" چرخ دستی های خرید است و این مزایای منحصر به فرد:

• رعد و برق عملکرد سریع. فروشگاه ECWID است در وب سایت های موجود خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر آن نمایش داده شده است و توسط سرورهای ما در آمازون شده برای ذخیره و تولید محتوا. این اجازه می دهد تا ECWID به ماندن رعد و برق سریع بدون توجه به آنچه میزبانی استفاده می کنید و یا چگونه بسیاری از بازدید کنندگان می کنید.
• ارتقاء بدون درز. این آسان برای دریافت ویژگی های جدید! همه به روز رسانی به صورت خودکار تحویل داده است. بدون برنامه نویسی، وصله یا دیگر روش های وقت گیر از طرف شما مورد نیاز است - ما مراقبت از تمام مسائل فنی خودمان. شما فقط از خواب بیدار یک روز و لذت بردن از ویژگی های تازه اضافه شده است.
• سازگاری. فروشگاه خود را بر روی نسخه از جوملا شما بستگی ندارد. بنابراین احساس رایگان به ارتقاء سایت خود احساس می کنید، آن را فروشگاه ecwid خود را در هر راه را پاره کند.

مطلع ماژول شناسه جوملا لازم را انتخاب کنید

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های ECWID اینجا و اگر شما یک حساب کاربری ندارید ثبت نام رایگان (بدون کارت اعتباری مورد نیاز) اینجا.

نصب و راه اندازی

آیا وب سایت شما که در Joomla.com پلت فرم سرور میزبانی مشترک؟ در این صورت، برای دستورالعمل در مورد چگونگی اضافه کردن ECWID به وب سایت شما، لطفا به این مقاله بروید. اگر شما میزبان وب سایت خود و یا با استفاده از یک ارائه دهنده میزبانی وب، لطفا با مراحل نصب زیر ادامه دهید.

نصب "ECWID" فرمت رایگان:

 • دانلود فایل افزودنی را از این لینک: https://extensions.joomla.org/extension/ecwid
 • "ضمیمهها → فرمت مدیر" صفحه در بخش مدیریت جوملا خود را باز
 • آپلود و نصب برنامه افزودنی با استفاده از بخش "آپلود بسته فایل"
 • "قطعات → ECWID" باز کردن صفحه
 • ID رایگان ECWID فروشگاه خود را وارد کنید و تغییرات را ذخیره

اضافه کردن صفحه ECWID خود را به منوی سایت خود را

 • برو به منوی منوها → صفحه اصلی → اضافه کردن جدید منو در بخش مدیریت جوملا خود را. اگر شما بسیاری از منوها، پس از آن یکی لازم به جای یکی از اصلی انتخاب کنید.
 • را فشار دهید دکمه "انتخاب" در کنار "نوع آیتم های منو" گزینه است.
 • "ECWID مرورگر / محصولات" را انتخاب کنید.
 • نام صفحه خود و تغییرات را ذخیره.


فروشگاه شما آماده است. حالا شما می توانید آن را در سایت خود را باز کنید.

اضافه کردن ماژول های نوار کناری (اختیاری)

به طور پیش فرض، هنگامی که شما نصب پسوند ECWID در پنل مدیریت خود جوملا، انواع ماژول مرتبط زیر به طور خودکار اضافه (آنها نشان دهنده مربوطه ویدجت ECWID):


پس از نصب تمام آنها در میان پسوند ذکر شده است.

هر کدام از این انواع ماژول در واقع یک نوع الگوی برای ایجاد ماژول های خود را که می تواند برای نمایش ویدجت مربوطه را در سایت خود استفاده می شود. این است که چگونه شما می توانید آن را انجام دهید:

مطلع ماژول شناسه جوملا مرورگر محصولات
 1. در رابط مدیر خود جوملا، به برنامه های افزودنی → ماژول مدیر → جدید بروید. شما لیستی از انواع ماژول شما می توانید استفاده کنید. نوع شما می خواهید (ECWID مینی سبد خرید، ECWID دسته بندی، ECWID جستجو ماژول) را انتخاب نمایید. این یک ماژول جدید برای شما ایجاد کند.
 2. در صفحه تنظیمات ماژول (آن ظاهر خواهد شد بعد از اینکه شما یک نوع را انتخاب کنید)، شما قادر به انتخاب صفحات و موقعیت در قالب سایت شما که در آن شما می خواهید ویدجت مربوط به نمایش داده می شود خواهد بود. هر قالب جوملا تا مجموعه خود را از مواضع، که ممکن است در حال حاضر با منوها و سایر عناصر اشغال شود، پس از آن است تا به شما چه موقعیت شما برای ماژول خود را انتخاب کنید. اگر شما در حال پیکربندی ECWID دسته ماژول، آن را نیز به شما اجازه این دیدگاه مورد نظر (عمودی / افقی) را انتخاب نمایید. شما قادر به تنظیم برخی از پارامترهای اضافی برای ماژول ایجاد شده وجود دارد و همچنین خواهد بود.


این همه. پس از کلیک کردن بر روی دکمه 'ذخیره'، یک ماژول جدید منتشر خواهد شد. کد ویجت مسئول به صورت خودکار به سایت شما اضافه شده است. اگر با این حال، ویجت، پس از اقدامات شرح نظر می رسد نیست، لطفا تنظیمات ماژول زیر را بررسی کنید:

- وضعیت (باید "منتشر شده")،

- دسترسی (باید "عمومی" است)،

- موقعیت (شما باید یک موقعیت است که جایی را در سایت خود نمایش داده را انتخاب کنید)،

- انتساب ماژول (اگر هیچ صفحات وجود دارد انتخاب شده، این ماژول هرگز نمایش داده خواهد شد).

دستورالعمل های ویدئویی

شما همچنین می توانید یک نگاهی به این ویدئو را ببینید که به این روش از راه اندازی ECWID در جوملا:

خواندن مرتبط

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

میزبانی وب سایت مغول قالب جوملاوبلاگ Tumblr یک پلت فرم وبلاگ نویسی میکرو با یک تم های شگفت انگیز طراحی شده برای آن آنهایی که به طور رایگان و حق بیمه است. چیزی که کاربران را شگفت زده به این پلت فرم وبلاگ نویسی کمی زیبا که در آن حداقل است ...
سایت های میزبانی وب برای جوملاجوملا چیست؟ رایگان، آسان برای استفاده، و قابل تنظیم است. جوملا شما فراهم می کند با بسیاری از گزینه های محل ساختمان، و در دسترس با اکثر برنامه های میزبانی وب است. فکر می کنم وردپرس تنها است ...
ماژول Flashmatic برای جوملا میزبانیRSFlashMatic است یک ماژول جوملا کار بومی در محیط جوملا. این روتاتور XML تصویر بسیار قابل تنظیم با بیش از 35 گزینه های XML، از جمله اندازه پوشش و سرعت است. شما...
پک نظام زبانی میزبانی FR جوملاهنگامی که ما در نصب جوملا 3.0. ما زبان انگلیسی به عنوان زبان پیش فرض را انتخاب کرد. جوملا 3.0 قادر به پشتیبانی از زبان های مختلف است. در این آموزش ما به شما نشان دهد که چگونه به تغییر زبان سایت شما را در ...
پاورپوینت جاسازی در وب سایت جوملاآیا من می توانم کتاب تصاویر متحرک ایجاد در سایت جوملا نمایش داده شود؟ بله، شما می توانید flipbook به عنوان یک ماژول جوملا منتشر و سپس آن را جاسازی به سایت جوملا. مرحله 1: انتشار به عنوان ماژول جوملا پس از اتمام ...