وب رایگان دستورالعمل نصب و راه اندازی جوملا

شما می توانید وب سایت ساخته شده با جوملا، Dreamweaver و یا ابزار ایجاد وب سایت مورد علاقه خود را آپلود کنید، استفاده از SITEBUILDER آنلاین رایگان است. یا آپلود نصب هر اسکریپت وب سازگار است. شما دریافت می کنید تمام ابزار، منابع و گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای شروع بلافاصله.

وب رایگان دستورالعمل نصب و راه اندازی جوملا با IMAP، POP3 و

نام دامنه ی خودتان را ثبت کنید. دامنه مورد علاقه خود را برای فقط 9.49 $ سالیانه!

خدمات میزبانی رایگان شما ارائه می دهد سایر خدمات وب سایت رایگان در خارج وجود دارد به سادگی نمی تواند. ما به شما طیف گسترده ای از ابزار و منابع شما برای ایجاد انواع وب سایت های نیاز را.

خدمات ما در مورد شما همه چیز شما نیاز دارند. شما می توانید دامنه خود میزبانی کنید. سایت شما می تواند شامل فریم و ما حجم فایل آپلود را محدود نمی کند. ما با ارائه بنر رایگان و هر آگهی رایگان میزبانی وب. بر خلاف دیگر میزبانی فراهم می کند ما اجازه می دهد صوتی / تصویری. شوک و فلش. اگر شما هر گونه سوال، مطمئن شوید که شما به ما اطلاع دهید، تماس با ما

بیش از 330 آماده به استفاده از قالب وب سایت شخصی یا کسب و کار را انتخاب نمایید.
انتخاب قالب است که مناسب طاقچه یا موضوع خود را. ویرایش / اضافه کردن صفحات با استفاده از ساده و مسخره است، اما فوق العاده قدرتمند نرم افزار آنلاین جادوگر. این واقعا به همین سادگی است!

نصب هر یک از 50 محبوب ترین وبلاگ، فروم، تقویم، چت، گالری عکس، فرم وب، تجارت الکترونیک، دفتر، تابلو اعلانات، پشتیبانی و یا سیستم مدیریت محتوا سیستم های با 1 کلیک کنید.
اگر شما بعد از شروع وبلاگ خود را برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را - و یا شما می خواهید را به یک جامعه با هم با استفاده از یک انجمن - پس از آن را انتخاب کنید (وردپرس، جوملا، دروپال، مامبو، phpBB و، و غیره)، کلیک کنید 'نصب'، و شما دوباره انجام می شود!

به اشتراک گذاشتن عکس ها و یا فیلم های شخصی خود را با دوستان، خانواده، و یا جهان.
آپلود عکس و یا فیلم به یاد ماندنی ترین خود را به حساب خود را، و آن را نشان می دهد با غرور و افتخار - به موجب آن شما customizability کل طرح است.

شروع و یا رشد کسب و کار آنلاین محصول / خدمات خود را.
راه اندازی یک تجارت الکترونیک سبد خرید. یا ارسال یک نامه فروش مورد محصول یا خدمات خود را، و میزبان آن را در حساب میزبانی رایگان خود را. رانندگی منجر هدف، گرفتن ایمیل / نام خود را برای بعد پیگیری است. و پول جدی است.

میزبانی

پشتیبان گیری از فایل های مهم خود را از کامپیوتر شما.
دیسک های سخت اجتناب ناپذیر به شکست هستند. گاهی اوقات فیزیکی، ارائه آن را غیر قابل استفاده. هیچ چیز بدتر سپس اسناد زندگی و رسانه در اضمحلال دقیقه خود را. جلوگیری از آن قبل از آن اتفاق می افتد. استفاده از 10GB رایگان میزبانی درایو برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل های مهم خود را.

لذت بردن از آرامش خاطر با سازگار میزبانی آپ تایم سرور سرعت.
از جمله 24/7 پشتیبانی انجمن در ساخت و ساز، در حال رشد و مدیریت وب سایت خود را. ما درک می کنیم که کاربران بیزار از کار افتادگی. به همین دلیل سیستم عملکرد و آپ تایم به حداکثر رساندن خودکار در محل هستند.

لذت بردن از 100٪ آگهی رایگان، رایگان، بنر، صفحات تمیز متن آزاد.
FreeHosting.com مکان بدون تبلیغات اجباری، هیچ آگهی را در صفحات وب سایت شما.

با افتخار نیرو گرفته نشان وب سایت خود به شبکه های اجتماعی خود را.
همه ما در حال استفاده از برخی از نوع سایت های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، و غیره اما اکثر مردم تنها کمک به کسانی که شرکت را با رانندگی تمام ترافیک وجود دارد. چگونه در مورد شما شروع به رانندگی بازدید کنندگان وب سایت خود را.

مقالات مرتبط

میزبانی رایگان و دامنه برای قالب جوملاشما می توانید وب سایت ساخته شده با جوملا، Dreamweaver و یا ابزار ایجاد وب سایت مورد علاقه خود را آپلود کنید، استفاده از SITEBUILDER آنلاین رایگان است. یا آپلود نصب هر اسکریپت وب سازگار است. شما...
بهترین سایت های هاست رایگان جوملا رایگانشما می توانید وب سایت ساخته شده با جوملا، Dreamweaver و یا ابزار ایجاد وب سایت مورد علاقه خود را آپلود کنید، استفاده از SITEBUILDER آنلاین رایگان است. یا آپلود نصب هر اسکریپت وب سازگار است. شما...
رایگان قالب میزبانی وب جوملاشما می توانید وب سایت ساخته شده با جوملا، Dreamweaver و یا ابزار ایجاد وب سایت مورد علاقه خود را آپلود کنید، استفاده از SITEBUILDER آنلاین رایگان است. یا آپلود نصب هر اسکریپت وب سازگار است. شما...
رایگان میزبانی پی اچ پی خروجی دروپال در مقابل جوملاشما می توانید وب سایت ساخته شده با جوملا، Dreamweaver و یا ابزار ایجاد وب سایت مورد علاقه خود را آپلود کنید، استفاده از SITEBUILDER آنلاین رایگان است. یا آپلود نصب هر اسکریپت وب سازگار است. شما...
میزبانی رایگان و دامنه برای جوملا آموزششما می توانید وب سایت ساخته شده با جوملا، Dreamweaver و یا ابزار ایجاد وب سایت مورد علاقه خود را آپلود کنید، استفاده از SITEBUILDER آنلاین رایگان است. یا آپلود نصب هر اسکریپت وب سازگار است. شما...