اسکایپ ویجت در هر میزبانی وردپرس

ابزارک وردپرس اضافه کردن محتوا و ویژگی های به ستون های فرعی خود را. نمونه هایی از ویدجت های پیش فرض که با وردپرس وجود آمده باشند؛ برای دسته بندی، ابر برچسب، جستجو، و غیره پلاگین اغلب ابزارک خود را اضافه کنید.

ابزارک اصل طراحی شده اند به ارائه یک راه ساده و آسان برای استفاده از دادن طراحی و ساختار کنترل تم وردپرس به کاربر، که در حال حاضر بر روی درستی "ابزارک" تم وردپرس در دسترس است که شامل سربرگ، پاورقی، و جاهای دیگر در طراحی وردپرس و ساختار است. ابزارک نیاز به هیچ تجربه یا تخصص کد. آنها را می توان اضافه، حذف، و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب در Customizer تم و یا ظاهر> ابزارک در صفحه نمایش مدیریت وردپرس است.

اسکایپ ویجت در وردپرس میزبانی اداره پلاگین اضافه کردن

برخی وردپرس ابزارک سفارشی ارائه و گزینه هایی مانند اشکال برای پر کردن، شامل و یا مانع از داده ها و اطلاعات، تصاویر اختیاری، و دیگر ویژگی های سفارشی سازی است.

ظاهر صفحه نمایش ابزارک توضیح می دهد که چگونه به استفاده از ویدجت های مختلف که می آیند با وردپرس تحویل.

پلاگین که می آیند با ویدجت همراه را می توان در وردپرس راهنمای پلاگین یافت.

نصب ابزارک

وردپرس از پیش بسته بندی با انواع واژه نامه # ویجت ابزارک. اگر آن را برای نیازهای شما کافی نیست شما می توانید امکانات جدید را با جستجو در وردپرس راهنمای نصب پلاگین است که از وردپرس مدیریت پلاگین در دسترس> اضافه کردن صفحه نمایش جدید.

نمایش ابزارک

ویدجت های موجود در نقشه ویجت های موجود

قبل از اینکه شما می توانید یک ویجت اضافه کنید شما باید بررسی کنید که موضوع شما با استفاده از پشتیبانی از ویدجت (به طور خاص: واژه نامه # Widget_Area نقشه ویجت). شما می توانید این کار را با مرور به منوی ظاهر و به دنبال یک منوی فرعی با عنوان "ابزارک" انجام دهد.

اگر موضوع شما از Customizer تم پس از آن شما می توانید مراحل زیر استفاده کنید. در Customizer تم، پیش نمایش زنده از تغییرات در دسترس است.

 1. برو به ظاهر> سفارشی کردن صفحه نمایش در مدیریت وردپرس.
 2. با کلیک بر روی منوی ویجت در Customizer تم برای دسترسی به صفحه ویجت سفارشی.
 3. به لیست ابزارک قبلا ثبت نام کلیک بر روی فلش پایین از منطقه ویجت.
 4. کلیک کنید اضافه کردن یک دکمه ویجت در پایین نوار کناری. این لیست ویدجت در دسترس نشان می دهد.
 5. کلیک کنید یک ویجت شما می خواهید برای اضافه کردن. ویدجت باید در نوار کناری اضافه شده است.
 6. پیش نمایش سایت خود را و شما باید محتوا از ویجت جدید خود را ببینید.
 7. به ترتیب ابزارک در نوار کناری، کشیدن و رها کردن ویدجت در جهت شما می خواهید و یا لینک تغییر مجدد ترتیب کلیک کنید و کلیک کنید تا فلش و پایین اجازه می دهد هر یک از ویجت کلیک کنید و بعد از عمل ترتیب انجام می شود.
 8. برای سفارشی کردن ویژگی های ویجت، فلش کلیک کنید در سمت راست برای گسترش رابط ویجت.
 9. برای حذف ویجت، کلیک کنید حذف از رابط ویجت در مرحله بالا.
میزبانی

اگر موضوع شما Customizer تم را پشتیبانی نمی کند پس از آن شما می توانید مراحل متعارف زیر استفاده کنید:

 1. برو به ظاهر> ابزارک در صفحه نمایش مدیریت وردپرس.
 2. یک ویجت را انتخاب کنید و یا آن را به نوار کناری که در آن شما آن را آرزو به نظر می رسد، و یا با کلیک بر روی ویجت، (یک نوار کناری قسمت را انتخاب کنید اگر موضوع شما دارای بیش از یک) و کلیک بر روی دکمه اضافه کردن ویجت بکشید. ممکن است بیش از یک گزینه نوار کناری وجود دارد، بنابراین با یکی از اولین آغاز خواهد شد. هنگامی که در جای، وردپرس به طور خودکار به روز رسانی تم.
 3. پیش نمایش سایت. شما باید بدانید که "پیش فرض" عناصر نوار کناری در حال حاضر رفته و تنها جدید علاوه بر قابل مشاهده است.
 4. بازگشت به صفحه ابزارک برای ادامه اضافه کردن ابزارک.
 5. به ترتیب ابزارک در نوار کناری یا منطقه ویجت، کلیک کنید و آن را به مکان بکشید.
 6. برای سفارشی کردن ویژگی های ویجت، فلش کلیک کنید در گوشه سمت راست بالا به گسترش رابط ویجت.
 7. برای صرفه جویی در سفارشی سازی ویجت، Save کلیک کنید.
 8. برای حذف ویجت، کلیک کنید.

اگر شما می خواهید به حذف ویدجت اما صرفه جویی در تنظیمات آن را برای استفاده احتمالی در آینده، فقط آن را به منطقه غیر فعال ابزارک بکشید. شما می توانید آنها را به عقب در هر زمان از وجود دارد اضافه کنید. این مفید است به خصوص زمانی که شما به یک موضوع با مناطق ویجت کمتر و یا مختلف تغییر دهید.

هنگام تغییر تم است، اغلب برخی از تغییرات در تعداد و راه اندازی مناطق ویجت / ستون های فرعی و گاهی اوقات این درگیری ها را از انتقال یک کمی کمتر صاف. اگر شما تم تغییر و به نظر می رسد از دست رفته ویدجت، در پایین حرکت بر روی صفحه نمایش به این منطقه غیر فعال ابزارک، که در آن همه از ویجت های شما و تنظیمات خود را ذخیره شده اند.

فعال کردن حالت قابلیت دسترسی، از طریق گزینه های صفحه نمایش، اجازه می دهد تا شما را به استفاده اضافه کردن و دکمه ویرایش به جای استفاده از کشیدن و رها کردن.

نقشه ویجت

در حالی که مناطق ویجت به طور معمول در ستون های فرعی صفحه وب رخ می دهد، موضوع را می مناطق ویجت در هر نقطه بر روی یک صفحه قرار دهید. به عنوان مثال، علاوه بر مکان های نوار کناری معمول، موضوع بیست و چهارده تا به یک منطقه ویجت در پایین صفحه از هر صفحه.

اگر شما می خواهم به جای یک ویجت در جایی بر روی موضوع خود را که یک منطقه ویجت از پیش تعریف شده را نداشته باشند، شما خواهد شد برخی دانش برنامه نویسی نیاز دارید و باید از دستورالعمل در بخش API ابزارک یافت اینجا دنبال کنید.

با استفاده از ابزارک متن

ویجت متن یکی از ابزارک وردپرس بیشتر مورد استفاده است که همراه با هر نصب و راه اندازی وردپرس است. این اجازه می دهد تا به کاربران برای اضافه کردن متن، ویدئو، تصاویر، لیست های سفارشی، و بیشتر به سایت های وردپرس خود را.

برای استفاده از ویجت متن وردپرس:

 1. برو به ظاهر> سفارشی کردن صفحه نمایش در مدیریت وردپرس و کلیک بر روی منوی ویجت در Customizer تم. یا برو به ظاهر> ابزارک در صفحه نمایش مدیریت وردپرس.
 2. نوار کناری که می خواهید برای اضافه کردن ویجت متن را باز کنید.
 3. پیدا کردن متن ویجت در لیست ابزارک.
 4. کلیک کنید و ویجت به نقطه که شما می خواهید آن را به نظر می رسد بکشید.

برای باز کردن و عناصر متن را ویرایش کنید:

 1. کلیک کنید فلش رو به پایین در سمت راست متن عنوان ویجت.
 2. تنظیم متن ویجت عنوان (اختیاری).
 3. اضافه کردن متن یا کد HTML به جعبه یا ویرایش آنچه در حال حاضر وجود دارد.
 4. گزینه ای برای اضافه کردن خودکار پاراگراف به بسته بندی کردن هر بلوک از متن را در یک تگ پاراگراف در HTML (توصیه می شود برای متن) را انتخاب نمایید.
 5. ذخیره کلیک کنید برای ذخیره متن ویجت.
 6. Close را کلیک کنید برای بستن متن ویجت.
 7. تغییر زبانه ها را در مرورگر خود و پیش نمایش نتایج و ایجاد تغییرات در صورت لزوم.

متن ویجت می توانید انواع HTML، XHTML، و لینک های چند رسانه ای و بازیکنان مانند ویدیو و جسم تعبیه نگه دارید.

یک ظاهر طراحی شده ویجت متن

به طور خاص سبک سبک های پیش فرض های مختلف از عناصر متن وردپرس، مثال زیر مراجعه کنید. توجه داشته باشید که به صورت خودکار گزینه پاراگراف اضافه برای عناصر متن دوم را فعال کنید.

اضافه کردن کد به ویجت متن

HTML عمومی، جاسازی ها، و جاوا اسکریپت می توان به راحتی به متن وردپرس ویجت اضافه شده است. ترین کدهای جاسازی از سایت های به اشتراک گذاری اجتماعی برای چند رسانه ای در یک متن وردپرس ویجت کار خواهد کرد. با این حال، کد و برنامه نویسی فعال زبان هایی مانند PHP کار نخواهد کرد به عنوان ویجت می توانند انواع کد آن را می توانید نشان نمی دهد.

برای اضافه کردن کد فعال به متن ویجت، یکی از وردپرس بسیاری از پلاگین از وردپرس راهنمای پلاگین است که نادیده گرفتن محدودیت های وردپرس در با استفاده از PHP در پست استفاده کنید. بررسی کنید که آنها در ابزارک به عنوان برخی از نه کار خواهد کرد.

با استفاده از RSS ابزارک

آر اس اس ویجت اجازه می دهد تا شما را به ادغام یک منبع تغذیه خارجی برای مطالب را به یک منطقه ویجت از سایت شما، مانند حساب کاربری خود توییتر، پست های فیس بوک، پستهای Google+ یا وبلاگ های دیگر.

آر اس اس ویجت نمایش محتوای اخیرا منتشر شده از هر منبع با خوراک فعال است. این یک راه ایده آل یکپارچه سازی محتوای خارج را در سایت خود است.

به طور پیش فرض، وردپرس RSS ویجت نمایش عنوان پست یا اولین 100 یا شخصیت یک توییت یا بلند پست بدون عنوان. این هم در قالب یک لینک و یا ویژگی های یک لینک به منبع اصلی بسته به طراحی و ساختار خوراک است.

 1. URL فید RSS در کادر اول، کپی شده از صفحه منبع برای محتوای شما میخواهید در نوار کناری خود و یا دیگر فضای ابزارک وارد کنید.
 2. به خوراک یک عنوان: این اختیاری است و شما فرصت می دهد به نمایش گذاشتن منبع از محتوا.
 3. چگونه بسیاری از موارد می خواهید به نشان می دهد. به طور پیش فرض، 10 را نشان می دهد، اما شما می توانید 1-20 پست را انتخاب نمایید.
 4. محتوای آیتم ها. این اجازه می دهد تا شما را به نشان گزیده ای از محتوای نه فقط به عنوان.
 5. نویسنده در مورد صفحه نمایش در صورت موجود بودن. اگر شما مایل به دادن اعتبار به نویسنده اصلی از محتوا، این را بررسی کنید برای نمایش نویسنده.
 6. تاریخ آیتم ها. در صورت موجود بودن، تاریخ از محتوای اصلی نشان داده خواهد شد.

می توانید چند RSS ابزارک برای خوراک ورودی به نوار کناری وردپرس خود را و دیگر مناطق ابزارک از سایت خود اضافه کنید.

مقالات مرتبط

آلتاویستا ای وردپرس میزبانی وبتوضیحات اجازه بازدید کنندگان خود برای ترجمه هر صفحه با کلیک ساده یک نشانه است. ترجمه در محل اتفاق می افتد بدون خروج از صفحه با این سبک، پلاگین متقابل مرورگر ....
کامپیوتر ایران وردپرس گرافیک میزبانینحوه اضافه کردن آگهی ها به سایت های وردپرس امروزه تبلیغات بخش مهمی از بسیاری از وب سایت ها در اینترنت است. در این آموزش ما به شما نشان دهد که چگونه اضافه کردن آگهی ها به قسمت های مختلف ...
نیک میزبانی وردپرس کندوردپرس یکی از سیستم عامل وب سایت بیشتر مورد استفاده است. در حالی که آن را بسیار محبوب هستند، برخی از مسائل مشترک است که شما می توانید در عرض چند دقیقه حل وجود دارد. در هنگام عیب یابی مسائل ...
صفحه html معرفی وردپرس میزبانی وبدر وردپرس، شما می توانید مطالب را در سایت خود به صورت "پست" و یا "صفحه" قرار داده است. هنگامی که شما در حال نوشتن وبلاگ به طور منظم، شما نوشتن یک پست. پست ها، در راه اندازی به طور پیش فرض، در جهت معکوس به نظر می رسد ...
میزبانی وب سایت وردپرس در لاجوردیسونیتا MUTHUKRISHNA مدیر برنامه، لاجورد خدمات برنامه به روز رسانی: قالب وردپرس مقیاس پذیر از لاجورد بازار حذف شده است. مفاهیم از راه اندازی وردپرس با لاجورد ...