برایان vargas به میزبانی وردپرس

دو بازی در امروز، فرانسه در مقابل نیجریه در 05:00، و آلمان در مقابل الجزایر در 09:00. من نمی توانم گذشته یک مدرک فرانسه و آلمان را ببینید. هر دو باید در زمان عادی برنده، اگر چه بازی فرانسه می تواند به وقت اضافه و قلم اگر نیجریه خوبی دفاع کند.

برخی از شرط برای امشب:

FGS دو: بنزما و مولر @ 14/1

در هر زمان گلزن احمد موسی @ 7/2

درام! در پایان آن بازی هلند مقابل مکزیک کاملا چیزی بود. 0-1 در 88 و پس از آن 2-1 در وقت، چیزهای هیجان انگیز است. من فقط امیدوارم که کاستاریکا V یونان به عنوان هیجان انگیز است.

برایان وارگاس وردپرس تاکتیک های میزبانی هیجان انگیز بوده است

به عنوان یک روکش از شب گذشته، من بسیار خوشحالم کلمبیا از طریق رفتن، با یکی دیگر از عملکرد قاطعانه و اهداف هنوز بیشتر برای آن مرد جیمز رودریگز، که در خیره کننده فرم است. متاسفانه برای حساب شرط بندی من، برزیل در زمان عادی برنده نیست، اگر چه آنها به طور کلی واجد شرایط بود. من خوشحالم که برزیل واجد شرایط به عنوان همیشه که کمی بیشتر از هیجان و جو در اطراف جام جهانی در حالی که کشور میزبان هنوز هم درگیر وجود دارد.

برای بازی در این شب، من فکر می کنم کاستاریکا باید یونان ضرب و شتم، اگر چه من می توانم هر دو تیم به ثمر رساند را ببینید. با این حال، من امیدوارم که یونان نمی آیند بیرون به دفاع از این کار می تواند بازی رفتن به وقت اضافه می شود. راهنمایی من برای بازی از Tonights عبارتند از:

کاستاریکا به نفع خود و BTTS @ 6/1

برایان رویز به نمره 1 / در هر زمان @ 7/1 / 11/4

بنابراین مرحله گروهی جام جهانی را بیش از. با چند نتایج تعجب، مقدار زیادی از اهداف و شکست اجتناب ناپذیر از تیم ملی انگلستان، آن را نمی توان استدلال کرد که این جام جهانی فوق العاده بوده است. امشب دو بازی برزیل مقابل شیلی در 17:00 و کلمبیا در مقابل اروگوئه در 09:00.

برزیل مقابل شیلی 05:00

من می خواهم به با گفتن چگونه من واقعا فوتبال شیلی شده است بازی این مسابقات لذت شروع می شود. آنها با کیفیت فوتبال تهاجمی بازی کرده اند، و شگفت زده کرده اند بسیاری، به ویژه در پیروزی 2-0 مقابل اسپانیا. من می خواهم به برجسته اجرای ارانگوییز و وارگاس تا کنون و بدیهی است که الکسیس سانچز است که برجسته شده است. من احساس می کنم که شیلی خواهد بود مخالفت شدید برای برزیل امشب. تاکتیک های خورخه سامپائولی اند هیجان انگیز بوده است و نقطه در تا کنون، به خصوص در برابر هلند و آن جالب خواهد بود برای دیدن هر تغییرات تاکتیکی برای بازی امشب.

با این همه از آن، هنوز هم معتقدم که برزیل در بالا آمده است و باید برای دور بعدی واجد شرایط. من اعتقاد دارم که برزیل مزیت اصلی و همچنین به عنوان شور است که همراه با میزبانی جام جهانی است. همچنین جایزه اضافه شده از داشتن نیمار، بازی مثل یک مرد دارای در حال حاضر وجود دارد. من فکر می کنم برزیل با کیفیت و عمق در تیم ملی خود را به ضرب و شتم شیلی، و با اجرای از امثال اسکار، فرناندینیو، و همچنین نیمار خود، برزیل باید قادر به غلبه بر شیلی خواهد بود.

برایان وارگاس وردپرس میزبانی وب پایان که هلند

برخی از شرط که من پیشنهاد می شود:

نقص برزیل (-1) @ 5/4.

برزیل به نفع خود و BTTS @ 2/1.

کلمبیا مقابل اروگوئه 21:00

من عاشق سبک کلمبیا از بازی. آنها بازی سرعت جریان، فوتبال تهاجمی و بسیار هیجان انگیز به تماشای. اجرای سازگار از خوان کوادرادو، جیمز رودریگز و جکسون مارتینز در میان دیگران به موفقیت های بزرگ تا کنون در 2-0، 3-0 و 4-1 برنده شد. به عنوان یک نتیجه از این فرم، به علاوه اجرای چشمگیر آنها، من واقعا می تواند / امید که کلمبیا خواهد اروگوئه امشب ضرب و شتم را ببینید.

اروگوئه خوب بازی کرده است که تا کنون، اما بدون لوئیس سوارز، من نمی توانم آنها را به عنوان به همان اندازه از تهدید حمله را ببینید. کاوانی خوب بوده است، اما سوارز در فرم کلاس جهانی برای تمام فصل بوده است، و بدون او، من احساس می کنم اروگوئه به یورش کلمبیایی تسلیم این شب.

شرط خوب خواهد بود:

جیمز رودریگز به گل برسه در هر زمان @ 2/1

کلمبیا به نفع خود و بیش از 2.5 گل @ 5/2

همچنین در این شب من برای یک نیمار و جکسون مارتینز رفته FGS دو می آید که در در زیبا 23/1.

این اولین نوشته من است، اما من امیدوارم که به پست در این وبلاگ در سراسر جام جهانی و پس از آن زیر را در، فصل لیگ برتر و هر گونه افکار در بازار نقل و انتقالات در تابستان. به سلامتی.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

راهنمایی پایی اسب وردپرس میزبانی وبAFL گرد 24 نکات. این پیش بینی egglets.com از آنچه در دور 24 از فصل 2011 AFL گشوده خواهد شد است. همانطور که می بینید، ما می رویم بسیار امن. ما فقط اوج ناراحتی بین بندر ...
بهترین میزبانی را برای وردپرس باغ وحش استرالیاامروز من می خواهم نگاهی به چگونه بسیاری از وردپرس بالا شرکت های میزبانی وب را اندازه گیری تا از صرفا نقطه نظر عملکرد. در حال حاضر من برای اولین بار به اعتراف است که داشتن سریع ترین سرور ...
همه اطلاعات همه چیز PLC وردپرس میزبانی وب"از آن بود آسان برای شروع با. ما از برزیل هستند، اما Ipage وب از اعتماد به نفس من برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات busisness من با چنین یک شرکت حرفه ای و سازمان یافته است." ادواردو Hilgert پریرا "من ...
انجی وردپرس ضدخدایی میزبانیبسیار به ترس از متخصصان بهداشت عمومی در سراسر کشور، شما یک فرصت جدید در تمام تشکر کانون توجه به جدید فرفره میزبانی مشترک خود را در ABC را نمایش داده شده است. مبارك باشد! از جانب...
جایزه وبلاگ Liebster وردپرس میزبانی وبیک تشکر به پائولا (سینما باشگاه پائولا) برای تعیین نامزد وبلاگ من برای یک جایزه Liebster! پائولا صاحب و عمل سینما دیترویت به همراه همسرش. این سالن سینما مستقل است ...