Iupsm مریدا وردپرس میزبانی وب

این فقط قهوه آنها در حال نوشیدن است.

با تشکر برای بازدید از سایت ما. کافی نت ها Genevieve یکی از کافه های جدید صمیمی در Merida است، خدمت به بهترین قهوه در شهر. ما یک مجموعه ای از فرنچ پرس که قهوه قوی تر از یک دستگاه اسپرسو. ما نیز در خدمت قهوه. ما تضمین می کنند که شما قدم زدن به بیرون از کافه ها Genevieve به طور کامل انرژی و صحبت کردن رگه آبی.

و در حالی که شما اینجا هستید، سعی کنید برخی از

از مواد غذایی نور فوق العاده است. شیرینی و اکسیژن مایع، شیرینی، پنیر، کوکی ها، همه چیز ما باید ولع مصرف شده از آنجایی که ما در اینجا نقل مکان کرد.

Iupsm مریدا وردپرس میزبانی وب 1869 متصل

کافی نت ها Genevieve است انگلیسی زبان ارز کتاب رایگان، بنابراین شما می توانید در قدیمی، خسته تریلر جیمز پترسون خود را برای یک JA Jance جدید و یا یک هنینگ مانکل خوشمزه تجارت. ما غیر داستانی است. آوردن یکی از، یکی.

اگر شما در حال آمدن از ایالات متحده آمریکا، کانادا، و یا دیگر کشور انگلیسی زبان، لطفا به ما را یک روزنامه یا مجله، اخبار، روزانه - ما شما را با یک فنجان بخار کافئین پاداش. دو اگر شما یک نیویورک تایمز به ارمغان بیاورد.

ما فقط صبح باز می کنیم، از 08:00 تا 13:00 شما ما را در منطقه سانتا آنا از مرکز شهر مریدا پیدا کنید، در Calle 51 # 493، بین 56 و 58 خیابان. ما در یک خانه به رنگ زرد روشن است.

انتظار تا نشسته باشد

این ترکیب جادویی از ماهی قزل آلا شور، نان منحصر به فرد، پنیر خامه ای، پیاز قرمز و کبر، ظاهرا در نیویورک در اواخر قرن 19 وارد شدند. شرق یهودیان اروپا مسئول این علاوه بر رژیم غذایی در آمریکا هستند.

از آنجایی که هیچ تبرید و هیچ راه دیگری برای با خیال راحت حمل و نقل ماهی از دیگر مناطق وجود دارد، ماهی قزل آلا در بشکه های با نمک بسته بندی شده بود به به نیویورک منتقل می شود.

در اینجا ریشه کلمه هستند "اکسیژن مایع،" با توجه به ویکیپدیا:

در زیر گزیده ای از یک داستان در مورد شیرینی و اکسیژن مایع توسط Erika Kinetz که در نیویورک تایمز در سال 2002 ظاهر شدند.

مقاله خود را با عنوان، "تا صورتی، بنابراین نیویورک:"

ناب صبحانه نیویورک شامل یک گروه سه نفره فریب آمیزی ساده: نان شیرینی حلقوی، پنیر خامه ای و اکسیژن مایع. این ماهی قزل آلا که در قلب این غذا های کلاسیک، و ماهی قزل آلا که در قلب از رمز و راز است. این روبان بی گناه صورتی از گوشت می تواند یک داستان از غرور و شتم ملی، جنگ های زیست محیطی، اصالت قومی، شار اقتصادی و خبره مسابقه ای بود، یک داستان که در سرتاسر جهان و قرون است.

علامت پشت پیشخوان شیشه ای سرد در راس دختران. اغذیه فروشی هوستون خیابان که زندگی در سال 1905 به عنوان یک ارابه دستی ترشی شاه ماهی آغاز شد، آمده است: "Lox به همکاران VERITAS." هر دو در تامین کوتاه مدت این روز است.

M کشتی راس فدرمن، صاحب 57 ساله، نوه راس اصلی، اشاره به یک گوشتی، تکه عمیق صورتی ماهی: اکسیژن مایع، که در فروشگاه خود به معنی غنی، شکم-آب نمک درمان از یک ماهی آزاد اقیانوس آرام وحشی. او گفت: "در این جاست که در آن آغاز شده".

Iupsm مریدا وردپرس میزبانی وب فروش خوب، و

"مردم استفاده اکسیژن مایع به عنوان یک اصطلاح کلی - بیگل و اکسیژن مایع - اما آنچه سنتی است و اکسیژن مایع واقعی است ماهی آزاد دودی نه در همه، گفت:" دختر آقای فدرمن است نیکی، که او نیز در مغازه کار می کند. "این یک ماهی قزل آلا درمان در آب نمک نمک است. بدون خنک کننده مورد نیاز است. هنگامی که مردم به فروشگاه آمده، آنها را برای اکسیژن مایع بپرسید، و ما می گویند، آیا شما مطمئن هستید؟ "

تری هاگینز، مدیر charcuterie در دین در DeLuca است یک تکه از اکسیژن مایع از سال 1990. حتی در بارنی گرینگرس، که بازار بزرگ از نوستالژی به فروش می رسد، اکسیژن مایع خوب فروش نمی کند، و شاؤل Zabar خود ترجیح مدرن تر، نوا به سبک ماهی دودی. امروز، بسیاری از ماهی قزل آلا یکشنبه صبح فروخته شده در نیویورک - 2،500 پوند در هر هفته به Zabar به تنهایی - است اکسیژن مایع نیست، اما به آرامی شور و دودی ماهی قزل آلا.

کشورهای شمال اروپا دارای سنت طولانی از سیگار کشیدن ماهی برای حفظ نمک. در واقع، اکسیژن مایع کلمه از lachs آلمان مشتق شده است، به این معنی ماهی قزل آلا. در نزدیکی رودخانه BANN در ایرلند دروغ به جای مانده از چیزی است که تصور می شود یک ماهی خشک شدن و ایستگاه سیگار دوستیابی به 2000 قبل از میلاد

دستور العمل های آمریکایی با استفاده از تاریخ ماهی آزاد دودی به اوایل قرن 19، زمانی که آن را مواد غذایی رستوران گران بود. اما، با توجه به کلودیا ها Roden، نویسنده "کتاب غذایی یهودی،" شواهدی وجود ندارد که یهودیان اروپای شرقی اکسیژن مایع و یا ماهی آزاد دودی در shtetls خوردند وجود دارد. آنها مقدار فراوان از ماهی خوردند، اما ماهی قزل آلا معمولا بیش از حد گران بود.

LOX و ماهی آزاد دودی از طریق یک تصادف مهاجرت یهودیان شد. هنگامی که مهاجران اروپایی به نیویورک آمد، آنها سنت های سیگار کشیدن و کم نمک ماهی به ارمغان آورد. اما مسائل را تا زمانی که از ورود شرقی یهودیان اروپا در اواخر 19 و اوایل قرن 20 را ندارد.

در ایالات متحده، از افتتاح اولین راه آهن سراسری در سال 1869 در آب های شمال غربی اقیانوس آرام، که با ماهی قزل آلا وحشی پرتکاپو شد، با fishmongers نیویورک متصل می شود. بشکه پر از صدها پوند در لایه ماهی قزل آلا با نمک شرق منتقل شدند. نمک از گوشت ماهی آب به خود جلب کرد، ایجاد یک حمام شور که ماهی قزل آلا تا یک سال بدون نیاز به یخچال حفظ شده است.

A ... رانش از نمک سنگین در ایالات متحده رخ داده است، به ویژه پس از خنک کننده ارائه حفظ شور منسوخ باشد. اما ماهی قزل آلا در اینجا به طور معمول در یک محلول مایع کم نمک، که ایجاد یک ابریشمی، ماهی chewier درمان شد. ماهی قزل آلا تهیه این راه، که بسیاری از استفاده از نوا اسکوشیا و شبه جزیره گاسپه وارد شود، اغلب به عنوان نوا یا گاسپه فروخته شد. ماهی آزاد اقیانوس آرام اغلب به عنوان غربی نوا فروخته شد. نام گیر کرده است.

له متزلزل پایین سمت شرق از تنوع و فقر زمینه مناسبی برای اختراع آشپزی بود. در اوایل قرن 20، کرم پنیر، اکسیژن مایع و شیرینی در مجاورت وسوسه انگیز در دسترس بود. یک روز، برخی از نابغه ناشناس آنها ترکیب شده است.

آقای فدرمن گفت "چه کسی قرار دادن سه نفره با هم، هیچ کس نمی داند." اما آنچه روشن است این است که این ترکیب الهام گرفته از غذاهای یهودی مهاجر به سرعت در کام جریان اصلی به دست آورد.

در همان زمان، در بازار برای اکسیژن مایع انفجار شد. 9 سنت برای یک چهارم پوند در سال 1920 و 30 - - و برای راحتی آن مهاجران اروپای شرقی اند اکسیژن مایع هر دو برای قیمت آن قدردانی است. و pareve - از آن آسان که مسئولیت رسیدگی به بود. و آن را با شیر یا گوشت قابل قبول است. این سریع یک جزء اصلی تبدیل شد.

"، شرایط شلوغ و عدم وجود امکانات پخت و پز، در مورد آن فکر می کنم از نظر استیجاری گفت:" جیمز SHENTON، استاد ممتاز بازنشسته در دانشگاه کلمبیا، که تخصص تاریخ مهاجر است. "Lox به استفاده از نیاز به تلاشی که به ساخته اند زندگی پیچیده تر از آن بود نداشت."

امروز، شیرینی نیویورک با مجموعه ای از نوار صورتی، قرمز و نارنجی از ماهی آزاد دودی، که معمولا توسط کشور مبدا به بازار عرضه لباس می پوشد. تنها دو دسته عمده از ماهی قزل آلا وجود دارد: اقیانوس اطلس، که در سراسر شمال اروپا یافت، در سواحل شرقی از شمال امریکا، و در شیلی؛ و اقیانوس آرام است، که در آلاسکا و شمال غربی اقیانوس آرام یافت می شود. اما شما می توانید به عنوان ماهی آزاد دودی اسکاتلندی، ایرلندی، نروژی، گاسپه یا نوا شناسایی خرید.

این تمایزات جغرافیایی فزاینده منسوخ است. بسیاری از ماهی قزل آلا در emporiums مانند Zabar است، fairway در، بارنی گرینگرس، اهل روسیه دختران و دین در DeLuca در واقع از ماهی دودی اوج می آید. دودخانه نسل سوم در GREENPOINT، بروکلین.

روز اوج آغاز می شود در 04:00 ماهی نوا سبک آماده می شوند، درمان در نمک، آب و شکر قهوه ای، قبل از دودی سرد در قفسه در یک اجاق بزرگ است. تراشه Fruitwood در یک اجاق گاز کوچک رایت، ساخت کارخانه 50000 فوت مربع بوی ادنی از آتش. ماهی قزل آلا، چه ماهی از نروژ، شیلی و جزایر فارو، یا ماهی آزاد اقیانوس آرام وحشی از آلاسکا پرورشی، عینا پردازش شده است.

امروز، تقریبا تمام ماهی آزاد دودی فروخته شده در نیویورک در یک مزرعه رشد کرده است. در Zabar است ماهی آزاد دودی وحشی برای یک دهه انجام نشده است. اوج می شود تقریبا تمام پنج میلیون پوند از ماهی قزل آلا آن سیگار هر سال از مزارع در نروژ و شیلی.

در دوره ای از کارخانجات مکانیزه، مزارع پرورش ماهی و سوپر مارکت ها، شانس بعدی به صفر که ماهی قزل آلا در نان شیرینی حلقوی خود تا به حال با باد شنا هستند. "من فکر می کنم مردم در مورد این واقعیت که آنها می توانید تازه خوب پرورشی ماهی قزل آلا 52 هفته از یک سال هیجان زده هستند، می گوید:" وزوز Billik از اوج، "آنها درباره آنچه می رود به ساخت ماهی این چربی و این قرمز فکر نمی کنم."

برای آقای فدرمن از راس دختران، ماهی قزل آلا همچنین یک کسب و کار خوب است. او گفت: "پدر بزرگ من در اینجا آمد، و آن همه فقر بود." "او فقر را ترک کرد. او به اینجا آمد و در خیابان ها با طلا اندود شده نمی شد. این بود که طلایی مدینه است. این محله یهودی نشین پایین سمت شرق بود. "

پدر و مادر او بیش از یک بشکه ترشی شاه ماهی ملاقات کرد و مشغول به کار در شش روز هفته، دوازده ساعت در روز، به طوری که کودکان نمی خواهد که برای رفتن به خانه بوی شبیه ماهی. آقای فدرمن قانون مورد مطالعه قرار اما به پایان رسید تا یک ماهی فروش.

او گفت: "طنز یهودی نهایی است که من می خواهم بچه های من به اینجا انجام این کار است." "کسب و کار ماهی من کمتر ماهی نسبت به بسیاری از چیزهایی وجود دارد است. من احتمالا تنها پدر یهودی که نا امید بچه خود را می خواهد دکتر شود. "

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

نیک میزبانی بررسی وردپرس2017 مارس 2 با ویرایش مقابله: نوشته اصلی در فوریه سال 2012 منتشر شده، من این پست مارس 2017 به روز شده ام تا منعکس کننده وضعیت فعلی نیک میزبانی برای میزبانی وب را نقد 2017 نیک. این است ...
برو بابا میزبانی وب وردپرس2017 مارس 2 با ویرایش مقابله: نوشته اصلی در فوریه سال 2012 منتشر شده، من این پست مارس 2017 به روز شده ام تا منعکس کننده وضعیت فعلی نیک میزبانی برای میزبانی وب را نقد 2017 نیک. این است ...
نیک مدیریت بررسی وردپرس میزبانی2017 مارس 2 با ویرایش مقابله: نوشته اصلی در فوریه سال 2012 منتشر شده، من این پست مارس 2017 به روز شده ام تا منعکس کننده وضعیت فعلی نیک میزبانی برای میزبانی وب را نقد 2017 نیک. این است ...
وبلاگ میزبانی وب اسکریپت وردپرس پلاگینارسال شده توسط Bhagwad در پارک در 2016 ژوئن 7 | بدون نظر داشتن چند کاربر بر روی یک وردپرس وبلاگ همیشه برخی مشکلات روی حیله و تزویر از هماهنگی. برخی از افراد اجازه انجام مسائل، ...
میزبانی وب ویندوز O لینوکس در هر وب سایت وردپرسآیا شما تعجب که در میان دو (لینوکس یا ویندوز) خواهد بود که بهترین انتخاب برای وب سایت شما؟ این که آیا شما یک برنامه ریزی مبتدی تا راه اندازی یک وبلاگ یا یک وبلاگ نویس فکر مهاجرت از یکی ...