میزبانی وب هاب تم وردپرس

WPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟

اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما می توانید SEO و افزایش فروش خود را بهبود بخشد. انواع مختلفی از وردپرس میزبانی گزینه های در دسترس از قبیل رایگان، به اشتراک گذاشته شده، سرور مجازی، اختصاصی وجود دارد، و وردپرس میزبانی. در این راهنما، ما به شما کمک خواهد کرد که بهترین وردپرس میزبانی برای وب سایت خود را انتخاب نمایید.

میزبانی

WPBeginner بزرگترین سایت منابع وردپرس غیر رسمی است که میلیون ها نفر از تعداد بازدید از صفحه دریافت هر ماه است. پس از کمک کاربران 100،000+ و سال ها تجربه با وردپرس شرکت های میزبانی وب، ما می دانیم که اهمیت انتخاب بهترین شرکت میزبانی وردپرس. هدف ما با این مقاله، ارائه بینش در مواردی که نیاز به نظر در هنگام انتخاب یک شرکت وردپرس میزبانی.

برای اینکه آن را برای شما آسان می کند، ما نیز دست برداشت بهترین شرکت های وردپرس میزبانی است. این شرکت به طور مداوم وردپرس میزبانی شرکت برتر در صنعت که آن را به کیفیت و خدمات می آید.

وردپرس میزبانی وب مورد نیاز چیست؟

شما را به شنیدن این که وردپرس یک اسکریپت بسیار سبک وزن است شگفت زده خواهد شد، و آن را سازگار با شرکت های میزبانی وب تقریبا همه خوب است. نیازمندی های ساده که وردپرس را مطرح عبارتند از:

  • نسخه PHP 5.7 یا بالاتر
  • خروجی زیر نسخه 5.6 یا بالاتر

با توجه به محبوبیت وردپرس، همه بهترین شرکت های میزبانی وب با آسان 1-کلیک کنید نصب گزینه برای وردپرس است. همه وردپرس میزبانی شرکت که ما در این راهنما فهرست ارائه پشتیبانی کامل برای اجرای یک سایت وردپرس.

چیزهایی که در نظر در هنگام انتخاب یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وردپرس

سرعت، امنیت و قابلیت اطمینان عوامل همه مهم است که شما نیاز به نظر در هنگام انتخاب وردپرس خود را میزبانی می شود. با این حال، مهم ترین عامل است که شما باید در نظر "نیازهای شما" است. ارزیابی نیازهای شما را قبل از خرید وردپرس خود را میزبانی می تواند به شما صدها دلار صرفه جویی.

ارزیابی وردپرس میزبانی وب نیازهای شما

همانطور که در بالا ذکر شد، انواع مختلفی از گزینه های میزبانی وب در دسترس مانند رایگان، به اشتراک گذاشته شده، سرور مجازی، سرور اختصاصی، و وجود دارد. اجازه دهید یک نگاه هر یک از این گزینه برای تعیین است که بهترین راه حل برای شما.

وردپرس میزبانی وب رایگان

هستند میزبانی وب در دسترس است رایگان وجود دارد، اما تقریبا همه آنها نوعی از گرفتن. معمولا، شما می توانید وردپرس میزبانی در انجمن های آنلاین و یا گروه های کوچک ارائه رایگان پیدا کنید. در اغلب موارد، این ها توسط یک فرد است که با فروش بخش کوچکی از فضای سرور خود را به سرپوش گذاشتن برخی از درآمد اداره می شود. اغلب گرفتن این است که شما باید برای قرار دادن تبلیغات بنر خود را در سایت. برخی ممکن است شما بخواهید برای قرار دادن لینک متنی در پایین صفحه از سایت شما. این مردمی را که بنر یا لینک متنی برای سرپوش گذاشتن بر هزینه فضای رایگان خود را همراه با جیب سود به فروش برساند. بزرگترین حرکت نزولی از داشتن یک میزبان رایگان جدا از تبلیغات این است که آنها غیر قابل اعتماد هستند. شما هرگز نمی دانید زمانی که این شخص ارائه خدمات رایگان متوقف خواهد شد. آنها می توانند شما را حلق آویز در هر زمان ترک. اگر شما در مورد وب سایت و یا کسب و کار خود جدی هستند، پس از آن اجتناب رایگان وردپرس میزبانی در تمام هزینه.

میزبانی وب هاب تم وردپرس این گزینه برای تعیین

وردپرس میزبانی وب

سرویس میزبانی است که تا بحال محبوب ترین نوع از وردپرس میزبانی وب توسط مبتدیان استفاده می شود. این یک نقطه شروع خوب مقرون به صرفه ترین و کاملا برای کاربران جدید است. سرویس میزبانی است که در آن شما یک سرور بزرگ به اشتراک گذاشتن با بسیاری از سایت های. با داشتن سایت های متعدد در همان سرور، ارائه دهندگان خدمات میزبانی می توانید خدمات در نرخ مقرون به صرفه بسیار است. بزرگترین گرفتن که ما با میزبانی مشترک در تمام ارائه دهندگان (از جمله آنهایی که توصیه می کنیم در زیر) دیدن منابع نامحدود است. هیچ چیزی به عنوان نامحدود وجود دارد. در حالی که آن را می گوید نامحدود، شما هنوز هم محدودیت استفاده کرده اند. اگر سایت شما شروع می شود را به بار سرور قابل توجهی، آنها مودبانه شما را مجبور به ارتقاء حساب خود را. اگر آنها این عمل نمی کنند، سپس آن را می تواند اثر منفی بر روی عملکرد کلی از سایت های دیگر میزبانی بر روی سرور یکسانی داشته باشند. این می شود به عقل متعارف. به عنوان کسب و کار شما رشد می کند، بنابراین هزینه های سربار خود را.

سرویس میزبانی وب بهترین راه حل برای کسب و کارهای کوچک، و وبلاگ نویسان شروع است.

وردپرس سرور مجازی میزبانی وب

سرور اختصاصی سرور مجازی (VPS) به یک ماشین مجازی اشاره دارد. این یک روش تقسیم یک کامپیوتر سرور فیزیکی به چندین سرور با احترام به نیاز مشتری فرد است. حتی اگر، شما به اشتراک گذاری سرور با تعداد انگشت شماری دیگران، این شما می دهد کنترل تقریبا به اندازه یک سرور اختصاصی. این شهر همچنین دارای حریم خصوصی از یک کامپیوتر فیزیکی جداگانه و می تواند پیکربندی شده برای اجرای نرم افزار سرور خاص. اغلب توسعه دهندگان، کاربران متوسط، و وبلاگ نویسان متوسط ​​استفاده VPS به مقیاس وب سایت خود. اگر شما به هیچ دانش فنی ندارد، و سپس شما نیاز به مطمئن شوید که شما یک سرور مجازی مدیریت خرید. این بدان معنی است که وردپرس ارائه دهنده خدمات میزبانی مدیریت تمام ارتقاء سیستم، و آنها در دسترس در صورت نیاز به شما کمک کنند.

سرور مجازی میزبانی وب برای کسب و کارهای متوسط، وبلاگ ها ترافیک بالا، و مشتاق طراحان / توسعه دهندگان بهترین است.

وردپرس سرور اختصاصی سرور اختصاصی

سرور اختصاصی سرور فیزیکی است که شما می توانید از ارائه دهنده خدمات میزبانی اجاره نامه است. این اجازه می دهد تا شما را به کنترل کامل بر سرور از جمله انتخاب سیستم عامل، سخت افزار و غیره شما نیاز به یک سرور اختصاصی اگر شما فقط از شروع. هنگامی که سایت خود را دریافت مقدار قابل توجهی از ترافیک، تنها پس از آن شما باید در نظر گرفتن ارتقاء به یک سرور اختصاصی. WPBeginner قابل اجرا بر روی یک سرور اختصاصی توسط HostGator در. اگر شما یک مدیر سیستم را استخدام نمی کند و یا هیچ تجربه با سرورها، پس توصیه می کنیم که شما یک سرور اختصاصی مدیریت کنید. وردپرس ارائه دهندگان خدمات میزبانی که ارائه مدیریت سرور اختصاصی استخدام تمام وقت مدیران سیستم است که حفظ سرور خود را. همراه با به روز رسانی انجام نرم افزار، آنها نیز نظارت بر سرور، ارائه پشتیبانی تلفن و غیره بسیاری وب سایت های بالا استفاده خوشه های سرور های اختصاصی است.

وردپرس سرور اختصاصی برای وبلاگ ها ترافیک بسیار بالا بهترین هستند.

وردپرس مدیریت میزبانی وب

با توجه به تعداد زیادی از کاربران با استفاده از وردپرس، چند ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب را انتخاب کرده اند به ارائه وردپرس مدیریت میزبانی. یک حساب با یکی از این ارائه دهندگان تنها اجازه می دهد شما را به میزبان سایت های مبتنی بر وردپرس و دیگر هیچ. به نفع مدیریت میزبانی وب وردپرس است که شما لازم نیست که در مورد چیزی نگران باشید. آنها بهینه سازی سایت شما برای عملکرد، مطمئن شوید که سایت خود را امن است، و نگه داشتن پشتیبان گیری منظم. در بالا از آن آنها به شما توصیه اگر به افزونه خاصی است که با داشتن یک اثر منفی.

خط پایین، مدیریت وردپرس میزبانی رایگان بدون هیچ زحمتی وردپرس سریع میزبانی وب با پشتیبانی با کیفیت بالا از کارکنان با مقدار زیادی از تجربه وردپرس است. در حالی که همه این برای تلفن های موبایل شگفت انگیز، برنامه ای برای مدیریت میزبانی وب وردپرس معمولا در پایان بالاتر از مقیاس است. به عنوان مثال یک حساب شخصی با ارائه دهنده وردپرس مدیریت میزبانی محبوب هزینه 29 $ / ماه که در آن شما فقط می توانید میزبان 1 سایت (گرفتن حداکثر 25،000 بازدید کننده در هر ماه). حوزه های مختلف به سطح بعدی بالاتر که در آن به شما اجازه داده خواهد شما 99 $ / ماه هزینه. یک فرد با شروع کردن یک وبلاگ نیست می توانید این برآیند.

مدیریت میزبانی وب وردپرس بزرگ برای وبلاگ نویسان تثبیت شده که می تواند در هزینه با درآمد خود را توجیه است. این برای کسانی که مهارت / زمان برای مقابله با طرف فنی چیزها را ندارد است. ما توصیه می کنیم WPEngine برای مدیریت میزبانی وب وردپرس.

حالا که می دانید همه گزینه های وردپرس میزبانی وب خود را، از آن زمان را برای شما به اتخاذ یک تصمیم است. ما سایت های مختلف که از میلیون ها تعداد بازدید از صفحه در هر ماه اجرا می شود. ما تست شده و با تمام شرکت های میزبانی وب بالا در صنعت کار کرده است. پس از کمک کاربران 100،000+ و سال ها تجربه، بنیانگذار ما سید بلخی شخصا دست برداشت برخی از وردپرس ترین خوشنام ارائه دهندگان خدمات میزبانی برای شما. هر کدام از این شرکت های میزبانی وب وردپرس ارائه خدمات عالی و پشتیبانی. ما به هر یک از آنها یک رتبه بندی ستاره کامل 5 از 5. چک لیست از بهترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب است.

مقالات مرتبط

را ارائه می کند وردپرس میزبانی وبWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...
بهترین شرکت های میزبانی بریتانیا وردپرس میزبانی وببه بررسی بر روی عملکرد میزبان وردپرس ما برای 12 ماه گذشته نظارت است. برخی از وب سایت خدمات از کیفیت پایین بررسی و دولت آن را بهترین وردپرس است ...
میزبانی وب سایت استرالیا وردپرس آموزشWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...
میزبانی وب با سایت های وردپرس نیکWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...
وردپرس بهترین میزبانی رایگانWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...