نیک میزبانی وردپرس کند

وردپرس یکی از سیستم عامل وب سایت بیشتر مورد استفاده است. در حالی که آن را بسیار محبوب هستند، برخی از مسائل مشترک است که شما می توانید در عرض چند دقیقه حل وجود دارد.

در هنگام عیب یابی مسائل با وردپرس، ممکن است کمک به فعال کردن خطاهای اشکال زدایی، همانطور که در نشان داده شده است فعال کردن خطاهای اشکال زدایی در وردپرس. علاوه بر این، ممکن است کمک به از مسائل مربوط به سازگاری خاصی با صفحه ساز آگاه، همانطور که در ناسازگاری ها با صفحه ساز در وردپرس نشان داده شده است.

میزبانی

سایت وردپرس من آهسته است

موضوع. هر بار که یک بازدید کننده می رود به وبلاگ وردپرس خود را، سرور را پردازش اسکریپت های PHP و ایجاد یک پایگاه داده اتصال به عبارت دیگر، آن را به انجام بسیاری از کار. شلوغ سایت شما است، آهسته تر این روند می شود.

بارهای صفحه آهسته مشکل ساز به عنوان آنها را دلسرد بازدید کنندگان از بازدید از سایت شما. مجرمان معمول نادرست تنظیم شده و یا بی ادبی پلاگین ها و یا با استفاده از تصاویر که بر روی دیگر، سرورها و کندتر میزبانی.

  • در نظر بگیرید نصب پلاگین مانند عملکرد نیمرخ پلاگین. W3 Total Cache از. WP-سوپر-کش. یا WP-DBManager.
  • جایگزین لینک به تصاویر خارجی با تصاویر ارسال شده به سایت وردپرس خود را.
  • غیر فعال کردن همه از پلاگین های شما و یکی آنها را قادر به یک به تعیین کند که کدام افزونه کاهش چیزهایی پایین ترین. برای اطلاعات بیشتر، نگاه کنید به مسائل پلاگین عیب یابی در وردپرس.

چرا وردپرس قادر به اتصال به پایگاه داده من در طول نصب کنید؟

موضوع. اگر شما دستی وردپرس به حساب میزبانی خود را نصب (به عنوان مثال آن را از طریق نیک میزبانی اتصال را نصب کنید) و در حال گرفتن "خطا ایجاد یک اتصال به پایگاه داده" پیام هنگام تلاش برای اتصال به وردپرس، شما نیاز به تغییر فایل wp-config.php خود را برای کار با سرور بانک اطلاعاتی ما.

وبلاگ من را نگه می دارد آینده به عنوان یک صفحه خالی

موضوع. تم خراب می تواند باعث صفحات خالی را به بار، به خصوص اگر شما وبلاگ خود را از ارائه دهنده خدمات میزبانی دیگر مهاجرت کردند.

راه حل. تغییر تم خود را به طور پیش فرض، و سپس نصب مجدد موضوع شما می خواهید به استفاده از.

  1. برو به صفحه وردپرس خود را.
  2. ظاهر کلیک کنید. یک تم پیش فرض ذکر شده است.
  3. فعال تحت موضوع به طور پیش فرض کلیک کنید. صفحه دوباره ظاهر.
  4. فعال با کلیک بر روی موضوع شما می خواهید به استفاده از، و یا انتخاب یک موضوع جدید.
  5. هنگامی که شما از موضوع شما می خواهید، به ظاهر گشت. صفحه، را انتخاب کنید موضوع شما می خواهید، و سپس کلیک کنید فعال کردن.

راه حل. اگر شما روش بالا تلاش کرده اند، شما باید WP_DEBUG و WP_DEBUG_LOG در فایل wp-config.php را فعال کنید. محتویات فایل debug.log می تواند کمک به شما و مدیر سایت خود محدود کردن مسئله را به یک گزینه پلاگین، تم، و یا تنظیمات خاص که ممکن است باعث یک مشکل. برای کمک، و فعال کردن خطاهای اشکال زدایی در وردپرس.

نیک وردپرس میزبانی آهسته از محصولات مانند

به عنوان حسن نیت، ارائه اطلاعات در مورد نحوه استفاده از برخی محصولات شخص ثالث، اما ما را تایید یا به طور مستقیم حمایت از محصولات شخص ثالث و ما مسئول عملکرد یا قابلیت اطمینان از محصولات مانند ندارد.

من نمی توانم تغییرات من به صفحات من ساخته شده در صفحه اینترنتی را ببینید

موضوع. تغییرات منتشر نشده است.

راه حل. برای دیدن تغییرات خود را در وردپرس، شما باید صفحات شما به روز رسانی انتشار. با استفاده از ذخیره و دکمه خروج خواهد تنها یک پیش نویس از صفحات خود را ذخیره کنید، آنها را از وردپرس فارسی دیده نمی شود تا زمانی که شما از صفحه ساز انتشار.

من تصادفا حذف شده طرح بندی صفحه و محتوای

موضوع. بدون شروع از ابتدا، می توانم آن را دریافت؟

راه حل. در صفحه ساز، در قالب کلیک کنید، انتخاب یک طرح برای صفحه خود و یا جایگزینی محتوای موجود / طرح خود را و یا اضافه آن را به پایین صفحه خود را.

چگونه می توانم اضافه کنم یک ایمیل به ثبت نام فرم به محتوای صفحه؟

موضوع. آن را در بالا و پایین صفحه به طور پیش فرض است، چگونه می توانم آن را به صفحه اضافه کنید؟

راه حل. از صفحه ساز، در ابزارک وردپرس کلیک کنید و پیدا نیک بازاریابی پست الکترونیک. کشیدن ویجت را بر روی صفحه خود را.

چگونه دکمه های اجتماعی به محتوای صفحه خود اضافه کنم؟

موضوع. آن را در بالا و پایین صفحه به طور پیش فرض است، چگونه می توانم آن را به صفحه اضافه کنید؟

راه حل. از صفحه ساز، در ابزارک وردپرس کلیک کنید و پیدا نیک بازاریابی پست الکترونیک. کشیدن ویجت را بر روی صفحه خود را.

منابع عیب یابی اضافی

برای مسائل پیشرفته تر، زیر مراجعه کنید:

مقالات مرتبط

آلتاویستا ای وردپرس میزبانی وبتوضیحات اجازه بازدید کنندگان خود برای ترجمه هر صفحه با کلیک ساده یک نشانه است. ترجمه در محل اتفاق می افتد بدون خروج از صفحه با این سبک، پلاگین متقابل مرورگر ....
جستجوگرها خودآموز در صفحه میزبانی وردپرسوردپرس کامل 000webhost راهنمای (2017) وردپرس قطعا هیچ معرفی رسمی نیاز نیست، از آن پلت فرم وبلاگ نویسی محبوب ترین است که به سرعت ساخته شده یک مکان از خود است ...
بهترین میزبانی را برای وردپرس آموزش تجارت الکترونیکخانه »تجارت الکترونیک منابع» چگونه به ایجاد یک فروشگاه آنلاین فوق العاده با WooCommerce، DIVI و تالارها (مارس 2017) بیش از 74 میلیون سایت بر روی پلت فرم وردپرس بستگی دارد به میزبان وبلاگ خود، ...
صادرات انتخاب صفحات میزبانی وردپرسهستند بسیاری از میزبان وب سایت است که به شما ابزار برای ایجاد وب سایت های بر روی سیستم عامل خود را وجود دارد. آنها به شما اجازه صفحات، پست های وبلاگ، و حتی فروشگاه آنلاین ایجاد کنید. بیشتر آنها ابزار بسیار عالی و ...
صفحه html معرفی وردپرس میزبانی وبدر وردپرس، شما می توانید مطالب را در سایت خود به صورت "پست" و یا "صفحه" قرار داده است. هنگامی که شما در حال نوشتن وبلاگ به طور منظم، شما نوشتن یک پست. پست ها، در راه اندازی به طور پیش فرض، در جهت معکوس به نظر می رسد ...