صفحه فلش در کنار وردپرس میزبانی وب

یک ظاهر طراحی شده صفحه لینک ها

آیا می دانید شما می توانید از یک پست را به صفحات وب مختلف تنها با تایپ کردن تقسیم در پست های خود را؟ به نام تگ صفحه لینک، نشانگر ماوس را در نقطه که در آن شما می خواهید یک استراحت صفحه به نظر می رسد در پست و نوع خود را (شما نیاز به استفاده از حالت متن ویرایشگر برای انجام این کار). این روش می توان در سراسر یک پست طولانی استفاده می شود تا دو یا چند صفحه از یک پست. توجه: در یک زمان یک بعدی صفحه دکمه quicktag وجود دارد اما آن را به کاهش درهم و برهمی در نوار quicktag حذف شد.

صفحه فلش در کنار میزبانی وردپرس در می

وقتی پست خود را مشاهده و در سایت خود، لینک چند صفحه به عنوان لینک در پایین پست تولید ظاهر می شود و معمولا مانند نگاه کنید:

بررسی برچسب صفحه لینک ها

نگاه به طور پیش فرض برای صفحه لینک بالا نشان داده شده. صفحه وب که در آن هستید به عنوان یک لینک برجسته نیست، اما نشان داده شده است به عنوان یک عدد جامد. اگر شما فقط چند پست چند صفحه، این ممکن است همه شما نیاز به خواننده ادامه خواندن صفحات در دنباله.

دو تگ های قالب است که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد را به سبک خود برچسب صفحه لینک وجود دارد. link_pages () و wp_link_pages () تگ های قالب. link_pages () تگ با استفاده از رشته در نقل قول به عنوان پارامترها و wp_link_pages () با استفاده از عبارات بولی به عنوان پارامتر. هر دو را انجام اساسا همان چیزی است.

استفاده به طور پیش فرض، بالا نشان داده شده، برای wp_link_pages () برچسب:

پارامترهای ما می شود با برای تگ قالب کار عبارتند از:

  • قبل از: متن به قبل همه لینک ها قرار داده است. به طور پیش فرض به

    صفحه های.

  • پس: متن به قرار بعد از این همه لینک ها به طور پیش فرض به

    .
  • next_or_number: مشخص میکند که آیا شماره صفحه باید استفاده شود. مقادیر معتبر عبارتند از تعداد (پیش فرض) و بعدی
  • nextpagelink: متن برای لینک به صفحه بعدی. به طور پیش فرض به صفحه بعدی.
  • previouspagelink: رشته متن برای لینک به صفحه قبلی. به طور پیش فرض به صفحه قبلی.
  • pagelink: رشته فرمت برای شماره صفحه. این٪ در رشته پارامتر خواهد شد با شماره صفحه جایگزین، به طوری صفحه٪ تولید "صفحه 1"، "صفحه 2"، و غیره به طور پیش فرض به٪. فقط شماره صفحه.

شما را دیده ام نگاه طور پیش فرض. بیایید با برخی از امکانات دیگر بازی کند.

تغییر نگاه از صفحه لینک ها

به طور پیش فرض، صفحه-های یک تگ پاراگراف در HTML هستند. اضافه کردن یک کلاس CSS به بخش DIV اطراف پاراگراف و شما باید کنترل بیشتری بر نگاه از برچسب صفحه لینک.

استفاده زیر از تگ اضافه می کند یک تگ div قبل و بعد از صفحه لینک ها، نشان می دهد که کلمه "صفحه" در کنار هر شماره صفحه، و هنگامی که شما را در وسط سفارش صفحه هستند شما را به شماره صفحه به جای دیدن کلمه "بعدی"، و فهرستی از صفحات به عنوان زیر نشان داده شده.

بیایید به سبک ما کلاس "pagelink" به رنگ سبز و کج می دهد:

صفحه فلش در کنار وردپرس شخصیت میزبانی وب و یا HTML

صفحه 1 صفحه 2 صفحه 3

آیا می خواهید برای لذت بیشتر؟ اجازه دهید به طراحی این طوری که آنها انجام بیش از فقط خواننده "صفحه 1" بگویید.

اگر شما در صفحه سه از چهار صفحه بود، آن را ممکن است شبیه به این:


با استفاده از wp_link_pages () شما می توانید یک کاراکتر یا شخصیت نهاد گسترش به جای بعدی و قبلی برای نگاه جالب اضافه کنید. اجازه دهید اضافه کردن دو فلش سمت راست »و دو فلش سمت چپ«.

و این ممکن است شبیه:

توجه: در هنگام استفاده از شخصیت های طولانی و یا کاراکترهای ویژه HTML با wp_link_pages (). عبور در پارامترهای آرایه ای به جای یک رشته است. در فرمت جستجوهای رشته، امپرسند مورد نیاز برای ایجاد مؤسسه با wp_link_pages () به عنوان جداکننده رشته دیده می شود و کار نخواهد کرد.

اینها تنها چند نمونه هستند و شما می توانید تخیل خود برای ایجاد طیف گسترده ای از سبک های مختلف استفاده کنید و به نظر می رسد برای لینک های صفحه خود را در سایت و یا تم خود را.

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

مطلع نوع صفحه وردپرس میزبانی وبشرح این تابع آرایه ای از صفحاتی که در این وبلاگ هستند، به صورت اختیاری از پارامترهای محدود می گرداند. این آرایه است و درخت مانند (سلسله مراتبی) است. مشاهده wp_list_pages () تگ قالب ...
خارجی nofollow به وردپرس میزبانیتوضیحات فقط ساده، اگر شما این افزونه استفاده کنید، نگارش = nofollow و هدف = _blank به طور خودکار درج شده است، برای همه لینک های خارجی از پست وب سایت خود، صفحات و یا منوها تم. همچنین شما...
صفحه درج قطع وردپرس میزبانی وبهنگام ایجاد یا ویرایش یک صفحه وردپرس و یا پست وبلاگ، شما به راحتی می توانید تصاویر را در هر زمان با استفاده از ابزار وردپرس رسانه های بوت اضافه کنید. در اینجا نحوه اضافه کردن یک تصویر، گام به گام، با استفاده از رسانه های ...
لینک به وبلاگ دیگر با وردپرس میزبانیراه های بسیاری برای ایجاد یک وبلاگ لینک، و راه های بسیاری برای این کار را با وردپرس دیگر از با استفاده از این افزونه وجود دارد، اما من این پلاگین را به انجام آن یک روش خاص که من فکر می کنم بسیار آسان برای مقابله ...
اضافه کردن تنظیمات بخش وردپرس میزبانی وبتوضیحات اضافه کردن یک بخش جدید به یک صفحه تنظیمات. تنظیمات بخش گروه از تنظیمات شما در وردپرس تنظیمات صفحه با عنوان اشتراک گذاشته شده است. در پلاگین خود را شما می توانید بخش جدید اضافه کنید ...