Ttfb وردپرس آهسته میزبانی

سون بائومگارتنر | به روز رسانی: جولای 22، 2016

دلایل بسیاری که چرا وب سایت شما ممکن است آهسته وجود دارد. زمان به firstВ بایت (TTFB)، به ترتیب زمان به آخرین بایت (TTLB)، برای سند HTML اولیه یک توضیح ما می خواهیم به تمرکز بر روی در این پست است.

در بسیاری از موارد ما در مورد چگونگی بهینه سازی ما جلویی مانند به حداقل رساندن CSS یا فشرده سازی تصاویر صحبت کنید. این جنبه بسیار مهم است که یک وب سایت در حال بارگذاری سریع است، اما دلایل خوبی برای بهینه سازی به عقب پایان نیز وجود دارد. فقط تصور کنید که یک پرس و جو پایگاه داده آهسته است که به تاخیر می اندازد دانلود صفحه وجود دارد. حالات دیگر که سرور مبدا خود را از حد خود را با توجه به اجرای کد ناکارآمد می رسد و بدن افت می کند.

Ttfb وردپرس آهسته میزبانی SSL رایگان - API آرام

TTFB چیست؟

TTFB، که مخفف به اولین بایت. مقدار زمان آن را از زمانی که یک مشتری را می سازد یک درخواست HTTP به آن دریافت اولین بایت آن داده ها از سرور وب طول می کشد است. ساعت به اولین بایت است تا از 3 جزء جداگانه ساخته شده است.

  • زمان مورد نیاز برای ارسال درخواست HTTP
  • timeВ neededВ برای سرور برای پردازش درخواست
  • neededВ زمان برای سرور برای ارسال اولین بایت از پاسخ به مشتری

چرا آهسته زمان به آخرین بایت از نتایج HTML فایل در تجربه کاربر بد

مرورگر وب می شود برای اولین فایل HTML است که شامل تمام منابع به دارایی ها، که نیاز به دانلود شود زیر پی در پی. مرورگر خواهد شروع به دانلود هر دارایی بدون فایل های HTML. مرورگرهای وب ممکن است شروع به دانلود دارایی در حالی که دریافت بایت اول فایل HTML. بنابراین، زمان به اولین بایت (TTFB) نقش مهمی دارد و همچنین. با این حال، در بسیاری از موارد - اگر نه همه †"محتوا در وب سایت را می توان از دلربا تا HTML به طور کامل دانلود شده است مسدود شده است. بنابراین، TTFB به عنوان به عنوان TTLB مهم است.

آهسته بخش مدیریت مشکل

مثال ساده زیر نشان میدهد که چگونه یک باطن کند می تواند به یک تاخیر برای دانلود از دارایی های مزدوج زیر منجر شود. آزمون با آزمون سرعت صفحه کامل بر روی tools.keycdn.com/speed .В مثال اول را نشان می دهد تحویل سریع یک فایل HTML بدون هیچ گونه تاخیر ساخته شده است.

در مثال followingВ، ما دستی ایجاد یک تاخیر 1 ثانیه برای برجسته کردن موردی از یک زمان آهسته به اولین بایت. دارایی startsВ دانلود بعد از سند HTML به طور کامل دانلود شده است.

تفاوت بین TTFB و TTLB در این مثال، که حذف مسائل مربوط به اتصال و یا فاصله جغرافیایی بزرگ به عنوان مشکلات بالقوه بسیار کوچک است. این مسئله تا به سرور مبدا باشد. در هر چیزی متوسط ​​با TTFB تحت 100MS فوق العاده است. هر چیزی بین 200-500ms استاندارد است، بین 500ms †"1S کمتر از ایده آل و anythingВ بزرگتر از 1s احتمال باید بیشتر بررسی شود.

Ttfb کند میزبانی وردپرس از

علل آهسته زمان به اولین و آخرین بایت چیست؟

این بسیار مهم است که شما چنین مسائلی شناسایی سرعت. حل آنها ممکن است یک تاثیر بزرگ در چگونه می توانید معماری خود را ساخته شده است و یا چگونه طراحی پایگاه داده خود را به نظر می رسد مانند داشته باشد. همه دارایی های زیر توسط این تاخیر است. این نشان دهنده اهمیت در حل و فصل وب سایت آهسته با توجه به زمان به مسائل اولین بایت.

در اینجا لیستی از رایج ترین مسائل است:

  • کد ناکارآمد در سرور مبدا
  • نتایج طراحی پایگاه داده در نمایش داده شد آهسته (شاخص، متعهد، رویه ذخیره شده، و غیره)
  • وب سرور پیکربندی نادرست (آپاچی، انجیناکس، پی اچ پی، روبی، خروجی، مانگودیبی، sysctl را و غیره)
  • سرور مبدا ظرفیت آن (پردازنده، حافظه، I / O دیسک، و غیره) رسیده

زمان به اولین آزمون بایت

KeyCDN aВ ابزار تست عملکرد وب که در آن شما به راحتی می توانید تست TTFB روی یک دارایی تنها از 14 مکان آزمون ایجاد شده است. به سادگی ورودی URL از دارایی خود را و آن را به بازگشت به وضعیت، وضعیت حافظه نهان، ETAG، DNS، اتصال، TLS و همچنین TTFB. هر چیزی در زیر 400ms یک نشانگر سبز بازگشت. این زمان برای تست اولین بایت می تواند کمک به تعیین که در آن مکان که شما ممکن است از دیدن عملکرد آهسته است.

دلتا بزرگ بین TTFB و TTLB است که اغلب توسط فاصله و یا اتصال به مسائل جغرافیایی به طور کلی، که منجر به افزایش زمان تاخیر و کاهش توان ایجاد می شود. این حقیقت کمک می کند تا به افتراق مشکلات و منزوی حل مشکل.

2016 ژوئیه 22 توسط Sven بائومگارتنر: - یک وب سایت آرام زمان به اولین بایت (TTFB) آخرین ویرایش در

#PERFMATTERS

250GB ترافیک رایگان
لبریز وب سایت خود را با KeyCDN
HTTP / 2 - SSL رایگان - آرام API - 25 پدیدار میشود - پاکسازی از طریق مسنجر

این ویدئو را تماشا کن!

مقالات مرتبط

به تازگی ثبت نام وردپرس میزبانیاستفاده می شود: همه سرویس نوع مشکل از: زمان آسان: 10 ابزار مورد نیاز: هیچ می تواند چند دلیل که چرا وب سایت شما هنوز نمایش وجود ندارد. این مقاله معرفی فنی به است ...
رایگان سرور های میزبانی وب تم وردپرسشروع به کار با وب سایت وردپرس خود را در هیچ وردپرس زمان آغاز شده است در حال حاضر تأمین انرژی بیش از 27٪ از اینترنت و محبوبیت خود را ناگسستنی است. همه شما نیاز به وردپرس نصب شده بر روی سرور خود را در است ...
وبلاگ میزبانی وب اسکریپت وردپرس پلاگینارسال شده توسط Bhagwad در پارک در 2016 ژوئن 7 | بدون نظر داشتن چند کاربر بر روی یک وردپرس وبلاگ همیشه برخی مشکلات روی حیله و تزویر از هماهنگی. برخی از افراد اجازه انجام مسائل، ...
ها Elektro وردپرس میزبانیسرور جدید به نام مرده بازگشت و در dayzlauncher قابل مشاهده است. آن را قبل از پایان روز یکشنبه 20 مارس 2016. سرور هنوز در NY، NY واقع در آنلاین خواهد بود ...
وردپرس میزبانی رایگان پرچم استرالیاقدرت وردپرس 26.4 درصد از تمام وب سایت ها در اینترنت می باشد. تا این حد محبوب، آن را جذب مقدار زیادی از توجه. همه که توجه خوب است. توجه منفی که وردپرس می شود اغلب ...