وردپرس میزبانی وب اف تی پی نیک

برای مدت زمان طولانی نیک نگه خسته بسیاری از مشتریان خود را با فقدان یک گزینه به صورت امن دسترسی به فایل های بیش از FTP در حساب میزبانی مشترک. FTP ذاتا ناامن به عنوان آن را انتقال به معتبر در متن ساده. برای هر کسی که امنیت حساب میزبانی خود را حتی نیمه جدی، یک گزینه بهتر به وضوح مطلوب است.

انتظار خسته کننده برای امنیت بهتر در نیک در حال حاضر بیش (خوب، نوع). نیک در حال حاضر ارائه دسترسی به FTP SSL به حساب های میزبانی مشترک خود را. این گزینه به هر حال به طور پیش فرض و هر کسی که علاقه مند به بهره گیری از آن باید به طور صریح آن را درخواست تبدیل شده است.

وردپرس میزبانی وب اف تی پی نیک نیز به عنوان FTP شناخته شده

این حرکت را برای فعال کردن FTP-SSL همچنین امکان دسترسی SSH - یکی دیگر از خوب به است. در حرکت نزولی چند سوئیچ می تواند به طور بالقوه 24hrs downtimeof فلج کننده + برای هر کسی که در حال اجرا کردن سایت پایگاه داده محور مانند یک سایت تجارت الکترونیک و یا حتی یک وبلاگ وردپرس (بیشتر در مورد این بعد) شود.

در حال حاضر، جهان روشن. در دنیای امنیت FTP توسط یک سوپ الفبا از کلمات اختصاری به طور بالقوه گمراه کننده است که سزاوار توضیح رنج میبرند. FTP-SSL (که چه نیک ارائه می دهد) نیز به عنوان FTP امن یا SFTP شناخته شده است. این فرمت به پروتکل FTP که برای حمایت از TLS و SSL فراهم می کند.

FTP-SSL باید با روش های دیگر محبوب تامین امنیت FTP مانند پروتکل انتقال فایل ssh (با نام مستعار SFTP)، و همچنین امن FTP اشتباه گرفته شود. دومی اساسا یک مکانیسم تونل زنی FTP بر SSH.

اشتباه، FTP امن و امن FTP چیز کاملا متفاوت است. نیک تنها ارائه می دهد دومی.

برای افرادی مثل من تفاوت ظریف بین کلمات اختصاری به طور مشابه، صدایی تا حد زیادی بی ربط است. همه من واقعا برای مراقبت از این است که یک راه برای ایمن انتقال فایل های جلو و عقب با استفاده از یک مشتری محبوب مثل Filezilla یک وجود دارد.

در حال حاضر، اجازه دهید من به شما بگویم که چرا من سوئیچ به GoDaddy است FTP-SSL نیست. خواندن چاپ خوب در اواخر که چگونه به زیر را نشان داد:

"ممکن 24-72 ساعت طول بکشد برای SSH به حساب کاربری خود را فعال کنید."

پس از بارها و بارها به پشتیبانی از مشتری صحبت کردن در آن نیز روشن است که پایگاه داده ها (مانند MySQL) در فرایند گذار مشکل ساز هستند شد. معلوم شد که همه موارد پایگاه داده های موجود نیاز به حذف شود قبل از شروع حرکت داخلی به فضای میزبانی امن!

پس از حرکت کامل است آن پایگاه داده نیاز به دوباره ایجاد شده از یک نسخه پشتیبان تهیه است که که سخت نیست. با این حال تمامی مراحل مهاجرت می تواند تا 72 ساعت در طی آن زمان پایگاه داده های خروجی به طور موثر غیر موجود خواهد بود بکشد.

در اصل، انتقال FTP-SSL باعث خواهد شد قابلیت پایگاه داده محور خود را به پایین در هر نقطه بین 24 و 72 ساعت. برای من، این میزان خرابی به وضوح غیر قابل قبول است.

وردپرس FTP نیک امنیتی میزبانی است گرفتار

بنابراین اگر شما یک سایت پایگاه داده محور در نیک، شما احتمالا باید با احتیاط شدید در ادامه سوئیچ خود را برای فعال SSH و FTP-SSL. در واقع، با خرابی بیش از حد به نقل از آن است که احتمالا ارزش آن را (در حال حرکت به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی ارائه می دهد که دسترسی به SSH بدون درد ممکن است یک حرکت بهتر است).

برای کسانی که تنها با شروع کردن با نیک، درخواست از سوئیچ / SSH FTP-SSL در اوایل احتمالا ایده خوبی باشد. یک روز شما خوشحالم که شما آن را روشن کرده باشد، چرا که یک بار سایت شما شروع می شود ایجاد ترافیک معقول شما به احتمال زیاد در 24-72 ساعت خرابی بالقوه خواهد طفره رفتن. من مطمئن هستم که کار را کرد!

مقالات مرتبط

نیک مدیریت بررسی وردپرس میزبانی2017 مارس 2 با ویرایش مقابله: نوشته اصلی در فوریه سال 2012 منتشر شده، من این پست مارس 2017 به روز شده ام تا منعکس کننده وضعیت فعلی نیک میزبانی برای میزبانی وب را نقد 2017 نیک. این است ...
میزبانی وب برای وردپرس استرالیااگر شما می خواهید یک وب سایت سریع و پاسخگو، شما نیاز به میزبان آن را به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به جایی که شما هستند. هنگام مشاهده یک سایت، شما را درخواست جلو و عقب از سرور، و بیشتر به دور ...
نیک میزبانی بررسی وردپرس2017 مارس 2 با ویرایش مقابله: نوشته اصلی در فوریه سال 2012 منتشر شده، من این پست مارس 2017 به روز شده ام تا منعکس کننده وضعیت فعلی نیک میزبانی برای میزبانی وب را نقد 2017 نیک. این است ...
برو بابا میزبانی وب وردپرس2017 مارس 2 با ویرایش مقابله: نوشته اصلی در فوریه سال 2012 منتشر شده، من این پست مارس 2017 به روز شده ام تا منعکس کننده وضعیت فعلی نیک میزبانی برای میزبانی وب را نقد 2017 نیک. این است ...
میزبانی وب استرالیا وردپرس وبلاگاگر شما می خواهید یک وب سایت سریع و پاسخگو، شما نیاز به میزبان آن را به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به جایی که شما هستند. هنگام مشاهده یک سایت، شما را درخواست جلو و عقب از سرور، و بیشتر به دور ...