وردپرس مدیریت میزبانی اروپا

آیا شما یک مبتدی وردپرس است که بدانم چه چیزی باشد، مدیریت وردپرس میزبانی وب؟

در طول تحقیقات خود را، شما احتمالا در سراسر متعدد وردپرس مدیریت شرکت های میزبانی آمد و متوجه شد که قیمت های مدیریت میزبانی وب وردپرس کاملا بالاتر از میانگین میزبانی مشترک که شما می توانید برای به عنوان کم 3.95 $ در هر ماه است.

اگر شما مثل اکثر مردم هستید، پس شما احتمالا فکر کردم: چرا چنین قیمت تفاوت بزرگ وجود دارد؟ وردپرس مدیریت میزبانی واقعا که خیلی بهتر؟ آیا باید مدیریت وردپرس میزبانی برای سایت من؟ وردپرس مدیریت میزبانی ارزش هزینه؟ اگر چنین است، پس از آن بهترین مدیریت وردپرس شرکت میزبانی وب است که؟

وردپرس مدیریت میزبانی اروپا به ارزش

اگر شما هر گونه از این سوالات، سپس شما را در جای مناسب هستند.

در این مقاله، ما را به جوانب مثبت و منفی از مدیریت میزبانی وب وردپرس برجسته. شما می توانید تحقیقات ما، دانش و تجربه به تصمیم بگیرد که آیا مدیریت میزبانی وب وردپرس برای شما مناسب است استفاده کنید.

پس از بررسی با دقت و مقایسه ده ها تن از ارائه دهنده، ما نیز دست برداشت وردپرس بهترین مدیریت شرکت از 2017 میزبانی.

چه مدیریت میزبانی وب وردپرس؟

با توجه به محبوبیت وردپرس، چند ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب را انتخاب کرده اند به تخصص در وردپرس و ارائه آنچه که به عنوان مدیریت وردپرس میزبانی شناخته شده است.

مدیریت میزبانی وب وردپرس یک سرویس مستخدم که در آن تمام جنبه های فنی از در حال اجرا وردپرس توسط میزبان موفق است.

این شامل امنیت، سرعت، به روز رسانی وردپرس، پشتیبان گیری روزانه، وب سایت آپ تایم، و مقیاس پذیری.

ایده پشت مدیریت میزبانی وب وردپرس است برای ارائه یک تجربه کاملا رایگان بدون هیچ زحمتی، بنابراین شما می توانید بر روی کسب و کار شما در حال اجرا و انجام آنچه که شما خوب هستند تمرکز می کنند.

یکی از بهترین بخشهای مدیریت میزبانی وب وردپرس پشتیبانی حق بیمه است. حمایت شما است که توسط کارشناسان وردپرس واقعی با مقدار زیادی از تجربه به جای کسی است که خواندن یک کتابچه راهنمای کاربر پشتیبانی ارائه شده است.

مشتریان توصیف وردپرس میزبانی وب به عنوان "یک ستاره پنج هتل برای وردپرس" و "مانند در اختیار داشتن یک ارتش از کارشناسان وردپرس را در کنار خود" اداره می شود.

جوانب مثبت و منفی از مدیریت وب سایت میزبانی وردپرس

در حالی که مدیریت میزبانی وب وردپرس برای تلفن های موبایل شگفت انگیز، آن را برای همه نیست. نگاهی به جوانب مثبت و منفی از وردپرس مدیریت میزبانی قبل از تصمیم خود را.

مزایای استفاده از مدیریت وب سایت میزبانی وردپرس

  • فروزان سریع - مدیریت وردپرس میزبانی سرور ها به طور ویژه برای وردپرس پیکربندی شده است. آنها فروزان سریع حتی زمانی که وب سایت شما می شود مقدار زیادی از ترافیک.
  • امنیت - شما عملا هکر ضد زمانی که شما با مدیریت وردپرس ارائه دهنده خدمات میزبانی می شود. آنها یک لایه امنیتی بسیار تنگ که به طور فعال برای نرم افزارهای مخرب را اسکن و جلوگیری از همه تلاش های هک است.
  • کارشناس پشتیبانی - بر خلاف دیگر میزبان وب، کارکنان در وردپرس بسیار آگاه است. آنها شما را در مقابل با استفاده از پلاگین ها که عملکرد تاثیر، حل مشکلات سریع تر، و خیلی بیشتر را راهنمایی کند. مثل این است که یک ارتش از کارشناسان وردپرس را در کنار خود برای کمک است.
  • پشتیبان گیری روزانه - آنها پشتیبان گیری روزانه ایجاد و ارائه نقاط بازیابی اگر شما همیشه می خواهید به برگرداندن.
  • به روز رسانی خودکار - شما لازم نیست که در مورد به روز رسانی نگران باشید چرا که آنها به طور خودکار انجام می شود.
  • بدون خرابی - مهم نیست که چقدر ترافیک سایت شما می شود، وب سایت خود را احتمالا هرگز به پایین.
  • ابزارهای برنامه نویس - هر چند که توسط میزبان متفاوت است، شما معمولا از ابزار مانند منطقه ی عملیاتی، کنترل نسخه، و غیره توسعه تمدن
وردپرس مدیریت میزبانی اروپا پس از آن شما باید پاسخ خود را

شما احتمالا فکر که از مزایای استفاده تلفن های موبایل بسیار جذاب، هر حرکت نزولی وجود دارد؟

معایب مدیریت وب سایت میزبانی وردپرس

  • قیمت - مدیریت میزبانی وب وردپرس است به طور قابل توجهی گران تر زمانی که به میزبانی مشترک مقایسه شده است. طرح پایه معمولا حدود 29 $ / ماه شروع می شود. که در آن به عنوان مشترک میزبانی طرح در 3.95 $ / ماه شروع می شود. اما اگر شما در هزینه های در حال اجرا یک وب سایت بزرگ و حقوق و دستمزد سیستم مدیریت عامل، پس از این مانند یک گزینه بسیار خوب صدا خواهد شد.
  • محدودیت - از آنجا که معماری سرور برای وردپرس تخصصی، اغلب شما محدود به اجرا سایت ها تنها وردپرس است. اما این چیزی است که شما به دنبال به انجام هر حال. شما همچنین می توانید تمام پلاگین های وردپرس اجرا کنید. وردپرس ارائه دهندگان خدمات میزبانی مدیریت پلاگین ها که بدن افت می کند سایت شما را مسدود کند. پس این است که نه به طور کامل یک نقطه ضعف، اما می توان آن را یک مسئله برای شرکت های بزرگ.
  • کنترل کمتر - از آنجا که شخص دیگری است که مدیریت همه جنبه های فنی، شما لازم نیست که تقریبا به همان اندازه می گویند به آنچه به عنوان تغییر می شود. اما این است که این نقطه نیست. شما بدون هیچ زحمتی از مدیریت همه چیز خود را نمی خواهم.

حالا که شما جوانب مثبت و منفی از مدیریت میزبانی وب وردپرس را خوانده ام، شما احتمالا تعجب اگر آن را راه حل مناسب برای شما.

هنگامی که شما نیاز مدیریت میزبانی وب وردپرس؟

اگر شما یک مبتدی است که شروع یک وبلاگ هستند، پس شما نمی نیاز به مدیریت وردپرس میزبانی. شما باید با میزبانی وردپرس به طور منظم است که بسیاری مقرون به صرفه تر شروع می شود. ما توصیه می کنیم تالارها که آن هم یکی از رسمی وردپرس ارائه دهندگان خدمات میزبانی.

حال اگر شما یک کسب و کار کوچک هستند و یا یک وب سایت پر ترافیک، سپس آن را حس می کند برای شما به مدیریت وردپرس میزبانی. این تصمیم واقعا جوش پایین به نیازهای شما.

اگر شما فاقد مهارت های فنی، پس از آن به طور متوسط ​​میزبانی وب می توانید بدون هیچ زحمتی تبدیل شدن به عنوان سایت خود را رشد می کند. با میزبانی متوسط ​​(به اشتراک گذاشته. VPS یا اختصاصی)، شما مسئول امنیت، به روز رسانی، سرعت، آپ تایم، و غیره

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما باید دو گزینه. شما هم می تواند استخدام یک مدیر سیستم برای مدیریت وب سایت خود را، و یا شما می توانید یک وردپرس مدیریت ارائه دهنده خدمات میزبانی استفاده کنید.

اگر شما می خواهید چیزی است که بدون هیچ زحمتی رایگان، سرعت، و ارائه پشتیبانی ذهن دمیدن، و سپس شما باید پاسخ خود را. در واقع، اگر وب سایت خود کسب و کار شما است، و شما نمی توانیم آن را به پایین، پس از آن پرداخت دلار اضافی برای خدمات استثنایی است که شما با میزبانی وردپرس مدیریت کنید.

در پایان، شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما می توانید هزینه را برای ارزش را توجیه کند. اگر کم هزینه بزرگترین اولویت شما است، پس از آن با ارائه دهندگان غیر موفق وردپرس میزبانی می شود.

حالا که شما را خوانده اند وردپرس همه چیز در مورد مدیریت میزبانی وب، آن زمان برای شما به اتخاذ یک تصمیم است. ما سایت های مختلف که از میلیون ها تعداد بازدید از صفحه در هر ماه اجرا می شود. ما تست شده و با تمام شرکت های میزبانی وب بالا در صنعت کار کرده است. پس از کمک کاربران 100،000+ و سال ها تجربه، بنیانگذار ما سید بلخی شخصا دست برداشت برخی از وردپرس مدیریت ترین خوشنام ارائه دهندگان خدمات میزبانی برای شما. هر کدام از این وردپرس مدیریت شرکت های میزبانی وب ارائه خدمات عالی و پشتیبانی. ما به هر یک از آنها یک رتبه بندی ستاره کامل 5 از 5. چک لیست از بهترین مدیریت وردپرس ارائه دهندگان خدمات میزبانی.

مقالات مرتبط

میزبانی وب با یک کلیک وردپرس نصب پنجرهWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...
مدیریت نمایندگی میزبانی وب وردپرسآیا شما یک مبتدی وردپرس است که بدانم چه چیزی باشد، مدیریت وردپرس میزبانی وب؟ در طول تحقیقات خود را، شما احتمالا در سراسر متعدد وردپرس مدیریت شرکت های میزبانی آمد و متوجه شد که ...
بهترین و وردپرس میزبانی وب برای مبتدیWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...
میزبانی وب 000 وردپرسWPBeginner "چگونه بهترین را انتخاب کنید وردپرس میزبانی وب؟ اغلب نادیده گرفته، میزبانی وب یکی از مولفه های کلیدی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین وردپرس میزبانی برای نیازهای شما ...
نیک میزبانی وب در مقابل وردپرسآیا شما یک مبتدی وردپرس است که بدانم چه چیزی باشد، مدیریت وردپرس میزبانی وب؟ در طول تحقیقات خود را، شما احتمالا در سراسر متعدد وردپرس مدیریت شرکت های میزبانی آمد و متوجه شد که ...